Sanatçılar P Patronlarının Yalanlarını Cuphead Tarzında Yeniden Hayal Ediyor ve Harika Görünüyorlar

Lies of P yılın en iyi oyunlarından biri – nedenini okuyun oyun Bilgilendiricisi Lies of P incelemesi – ve hem eleştirmenler hem de hayranlar, hikayenin Bloodborne/Sekiro tarzı yorumunu beğendiler Pinokyo’nun Maceraları. Mustakro Twitter’da oyunun boss tasarımlarından keyif aldılar ve Lies of P’nin en zorlu zorluklarından bazılarını Cuphead tarzı bosslara dönüştürdüler ve bu kuraldır. Bu sabah […]

Sanatçılar P Patronlarının Yalanlarını Cuphead Tarzında Yeniden Hayal Ediyor ve Harika Görünüyorlar

Lies of P yılın en iyi oyunlarından biri – nedenini okuyun oyun Bilgilendiricisi Lies of P incelemesi – ve hem eleştirmenler hem de hayranlar, hikayenin Bloodborne/Sekiro tarzı yorumunu beğendiler Pinokyo’nun Maceraları. Mustakro Twitter’da oyunun boss tasarımlarından keyif aldılar ve Lies of P’nin en zorlu zorluklarından bazılarını Cuphead tarzı bosslara dönüştürdüler ve bu kuraldır.

Bu sabah Twitter akışımda gezinirken Mustakro’ya rastladım ve Lies of P’nin King of Puppets patronunun (oyundaki en zorlarından biri) klasik animasyon tarzı olan Rubberhose tarzında gerçekten harika bir yorumunu gördüm. 1920’lerde Cuphead’de görülen popüler hale geldi.

Daha sonra Cuphead tarzında daha fazla Lies of P patronu bulmak için Mustakro’nun diğer tweet’lerinden bazılarına tıkladım ve bu yorumlamaları o kadar çok seviyorum ki paylaşmak istedim. Öyleyse, aşağıdaki diğer sanatlarının tadını çıkarın:

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Lies of P’yi inceleyin ve ardından göz atın oyun Bilgilendiricisi Lies of P Souls, Pinokyo’nun Lies of P’de Krat’ta hayatta kalmasına yardımcı olacak benzer ipuçları, püf noktaları, sırlar ve daha fazlası. Bundan sonra, Eylül Lies of P güncellemesinin oyunu kolaylaştırmak için nasıl çeşitli değişiklikler içerdiğini okuyun. Ve son olarak Lies of P DLC’sini gösteren bu iki yeni görsele bir göz atın.


Cuphead tarzında hangi Lies of P patronunu görmek istersiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow