Young Royals 3. sezon: Çıkış tarihi, oyuncular, spoiler, fragmanlar ve haberler

1 Kasım 2022, 17:38 Netflix’te Young Royals 3. sezon olacak mı? İsveç dizisinin geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey burada. genç asilzadeler 2. sezon sonunda geldi ve hayranlar şimdiden Netflix’e bunu onaylaması için yalvarıyor. genç asilzadeler 3. sezon gerçekleşiyor. genç asilzadeler 2. sezon, 1. sezonun kaldığı yerden devam ediyor. Wilhelm, Simon’dan onunla gizlice çıkmasını istedikten …

Young Royals 3. sezon: Çıkış tarihi, oyuncular, spoiler, fragmanlar ve haberler

1 Kasım 2022, 17:38

Netflix’te Young Royals 3. sezon olacak mı? İsveç dizisinin geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

genç asilzadeler 2. sezon sonunda geldi ve hayranlar şimdiden Netflix’e bunu onaylaması için yalvarıyor. genç asilzadeler 3. sezon gerçekleşiyor.

genç asilzadeler 2. sezon, 1. sezonun kaldığı yerden devam ediyor. Wilhelm, Simon’dan onunla gizlice çıkmasını istedikten sonra, Simon, Wilhelm’le işleri bitirdi. 2. sezonun başında Simon, Wilhelm’den ayrılmaya çalışıyor. Hatta Marcus adında yeni bir potansiyel aşk ilgisiyle tanışır. Ancak, Simon ve Wilhelm’in hala birbirlerine karşı hisleri olduğu çok geçmeden ortaya çıkıyor.

DEVAMINI OKU: Wilhelm ve Simon birlikte mi kalıyor? Young Royals 2. sezon sonu açıklandı

1. sezon gibi, genç asilzadeler 2. sezon çok dramatik bir şekilde sona eriyor ve hayranlar bundan sonra ne olacağını bilmek istiyor. olacak mı genç asilzadeler 3. sezon ama? İşte bildiğimiz her şey genç asilzadeler Şu ana kadar 3. sezon, çıkış tarihi, oyuncular, fragman, spoiler ve 2. sezondan sonra ne olacağına dair haberler dahil.

ne zaman genç asilzadeler 3. sezon Netflix’te çıkıyor mu?

Young Royals 3. sezon: Netflix dizisi hakkında çıkış tarihi, oyuncular, spoiler, fragmanlar ve haberler

Young Royals 3. sezon: Netflix dizisi ile ilgili yayın tarihi, oyuncular, spoiler, fragmanlar ve haberler.

Resim: Netflix


olacak mı genç asilzadeler Netflix’te 3. sezon?

Haliyle, Netflix henüz genç asilzadeler üçüncü sezon onayını aldı. Bu henüz endişelenecek bir şey değil. Netflix, dizilerini yenileyip yenilemediklerini onaylamadan önce genellikle birkaç ay bekler. Netflix bunu daha önce açıklamıştı. genç asilzadeler 1. sezon düştükten neredeyse üç ay sonra ikinci bir sezon için geri dönecekti.

2. sezonu izlediğinizden ve istediğiniz kelimeyi Netflix’e yaydığınızdan emin olun. genç asilzadeler üçüncü sezon için geri gelmek için. Netflix bir şey açıklar açıklamaz sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Ne zaman genç asilzadeler 3. sezon çıkış tarihi?

Gösterinin henüz yenilenmediği göz önüne alındığında, Netflix bir açıklama yapmadı. genç asilzadelerşu anda 3 çıkış tarihi. Yani arada 16 ay vardı. genç asilzadeler 1. ve 2. sezonlar, bu yüzden dizinin yenilenmesi durumunda 3. sezonun 2024’ün başlarında düşeceğini düşünüyoruz. 1. ve 2. sezonların her ikisi de altı bölümden oluşuyor ve 3. sezonun benzer uzunlukta olacağını düşünüyoruz.

UYARI: YOUNG ROYLS 2. SEZON SPOİLERİ AŞAĞIDA

kim olacak genç asilzadeler 3. sezon kadrosu?

2. sezonda olanlara dayanarak, orijinal gibi görünüyor Genç Kraliyet oyuncuları 3. sezon için geri dönecek. Edvin Ryding (Wilhelm), Omar Rudberg (Simon), Malte Gårdinger (Ağustos), Frida Argento (Sara) ve Nikia Uggla (Felice), Carmen Gloria Pérez (Linda) ve Pernilla’yı (Kraliçe Kristina) görmeyi bekliyoruz. ) hepsi şovun destekleyici oyuncularıyla birlikte geri dönüyor.

2. sezonun yeni oyuncusu Tommy Wättring’in Marcus’a geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil. Marcus ve Simon, 2. sezonda işleri bitirir ve Marcus aslında Hillerska’ya katılmaz, bu yüzden sadece bir sezonluk bir yayına sahip olması mümkündür.

içinde ne olacak genç asilzadeler 3. sezon?

Ayrılıklarıyla mücadele ettikten sonra, genç asilzadeler 2. sezon, Simon’ın Wilhelm ile özel olarak çıkmayı kabul etmesiyle sona erer. Ancak, Wilhelm daha sonra bir kraliyet konuşmasında Simon’la seks kasetinde ve kredi rulosunda olduğunu itiraf eder. Bunu akılda tutarak, 3. sezon konuşmanın ardından ve halkın Wilhelm’in bir erkekle çıkmasına nasıl tepki vereceğine odaklanacak gibi görünüyor.

Ayrıca herkesin Sara’nın August ile ilişkisini öğrendiğini görüyoruz. Sonuç olarak, Felice ve Omar, Sara ile düşer ve Sara, Hillerska’dan ayrılmaya karar verir. Ancak, son sahnesinde Sara’nın, August’un Wilhelm ve Simon’ın seks kasetini filme alıp sızdırdığını bildirmek için yetkilileri çağırdığını görüyoruz. Arkadaşları ve ailesi onu affedecek mi?

August’un suçlarından dolayı cezalandırılıp cezalandırılmayacağı henüz belli değil ama Simon ve Wilhelm’in 3. sezonda adaleti bulmasını umuyoruz!

Oyuncular ve ekip daha fazlasını ortaya çıkardığında size haber vereceğiz.

Netflix'te Young Royals 3. sezon olacak mı?

Netflix’te Young Royals 3. sezon olacak mı?

Resim: Netflix


Orada bir genç asilzadeler 3. sezon fragmanı gelmedi mi?

yok genç asilzadeler 3. sezon fragmanı şu anda, ancak bir tane olduğu anda sizi güncelleyeceğiz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow