Kariyerleri Yapan ve Mahveden Yıldız Yaratan Bir Hit, Akışta Yüksek Uçuyor

20th Century Fox aracılığıyla görüntü Tür her yıl doyma noktasına yaklaştıkça orijinal süper kahraman hikayelerine ulaşmak giderek daha da zorlaşıyor, ancak bunu inkar etmek mümkün değil kronik 21. Yüzyılın gördüğü türün en çarpıcı benzersiz girişlerinden biri olarak piyasaya sürülmesinden bu yana on yıldan fazla bir süredir hala dimdik duruyor. Bulunan görüntüler, film 2021’de geldiğinde çoktan […]

Kariyerleri Yapan ve Mahveden Yıldız Yaratan Bir Hit, Akışta Yüksek Uçuyor

20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Tür her yıl doyma noktasına yaklaştıkça orijinal süper kahraman hikayelerine ulaşmak giderek daha da zorlaşıyor, ancak bunu inkar etmek mümkün değil kronik 21. Yüzyılın gördüğü türün en çarpıcı benzersiz girişlerinden biri olarak piyasaya sürülmesinden bu yana on yıldan fazla bir süredir hala dimdik duruyor.

Bulunan görüntüler, film 2021’de geldiğinde çoktan yorulmuştu, ancak onu yeni bir süper güçlü boya tabakasıyla boyamak, izleyicilerin doyamayacağı bir ustalık haline geldi. kronik Rotten Tomatoes’da yüzde 85’lik Sertifikalı Taze kritik onay notunun yanı sıra, 12 milyon dolarlık bir bütçeyle dünya çapında 126 milyon dolarlık bir hasılat elde etme yolunda yerel gişe rekorunu kırıyor.

kronik
20th Century Fox aracılığıyla

Bununla birlikte, hikayenin kendisinden daha büyüleyici olabilecek şey, sonrasında kilit oyuncularına ne olduğudur. Michael B. Jordan ve Dane DeHaan yıldız yaratan performanslar sergilediler ve şunu söylemek adil olur: kronik her oyuncunun bugüne kadar tadını çıkarmaya devam ettiği sürekli başarı için bir sıçrama tahtası görevi gördü.

Madalyonun diğer tarafında, yönetmen Josh Trank doğruca talihsizliğe atladı. Fantastik Dörtlü daha önce Hollywood’un en sıcak adaylarından biri olarak anıldıktan sonra ana akım kariyerini yeniden başlattı ve etkili bir şekilde yok etti. Bu arada, senarist Max Landis de, kadın düşmanlığı ve cinsel suistimalle ilgili yaygın suçlamalar onu sektörde hemen hemen kara listeye almadan önce, kendi başına yükselen bir yıldız olarak belirlendi.

En önemli çarkları söylemek gerekirse kronik makine çok farklı bir şekilde çalıştı, yetersiz bir ifade olurdu, ancak akış abonelerinin coşkusunu azaltmadı. FlixPatrol mücevherin iTunes’da en çok izlenen başlıklardan biri olduğunu ortaya koyuyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory