Eddy Gordo, Tekken 8’in İlk DLC Savaşçısı, Açılış Sinematiği Yayınlandı

Bandai Namco, çıkış tarihi yaklaşırken hayranların iştahını kabartmak için Tekken 8’in açılış sinematiğini yayınladı. Yayıncı ayrıca uzun süredir favori olan Eddy Gordo’nun 1. Sezon DLC dövüşçüleri listesini başlatacağını da doğruladı. Giriş sineması etkileyici bir şekilde işleniyor ve gerçek Tekken tarzında tamamen saçma. Ana oyuncu kadrosunun inanılmaz dövüş sanatları gösterileriyle yıkılışını görmenin yanı sıra, onların Wakanda […]

Eddy Gordo, Tekken 8’in İlk DLC Savaşçısı, Açılış Sinematiği Yayınlandı

Bandai Namco, çıkış tarihi yaklaşırken hayranların iştahını kabartmak için Tekken 8’in açılış sinematiğini yayınladı. Yayıncı ayrıca uzun süredir favori olan Eddy Gordo’nun 1. Sezon DLC dövüşçüleri listesini başlatacağını da doğruladı.

Giriş sineması etkileyici bir şekilde işleniyor ve gerçek Tekken tarzında tamamen saçma. Ana oyuncu kadrosunun inanılmaz dövüş sanatları gösterileriyle yıkılışını görmenin yanı sıra, onların Wakanda dövüşünü anımsatan tam bir savaşa giriştiklerini bile görüyoruz. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı.

Video, Eddy Gordo’nun bu bahar kadroya katılacağının açıklanmasıyla sona eriyor. Eddy, Tekken 3’te ilk ortaya çıkışından bu yana, Capoeira’yı son derece etkili kullanımı nedeniyle hem sevildi hem de yerildi; bu nedenle, onun elindeki yeni numaraları görmekten heyecan duyuyoruz.

Fragman, güzel bir kamera arkası sunumuyla, Eddy’nin Tekken’in mevcut nesline dahil edilmesini sağlayan bazı hareket yakalama ve animasyonları gösteriyor. Eddy, 1. Yıl Sezon Bileti satın alanlar veya biletin dahil olduğu oyunun Deluxe, Ultimate veya Collector’s Edition sahipleri için yıl boyunca Tekken 8’e eklenecek dört karakterden ilkidir.

Tekken 8, 26 Ocak’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkıyor. Oyunun Hikaye modu ve Arcade moduna dair izlenimlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow