Korkunç yıldızı olan Grinch korku filmi ‘The Mean One’ ilk saçma fragmanını yayınladı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-29T10:17:52 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-29T10:18:01 Önce Noel’i çaldı, şimdi kan için geri döndü: The Grinch’ten ilham alan yeni bir korku filmi olan The Mean One’ın ilk çılgın fragmanı burada. Dr Seuss’un Grinch Noel’i Nasıl Çaldı, Whoville’in yargılayıcı, kıkırdayan insanlarından hediyeleri çalmaya çalışan yeşil bir huysuzluğu konu alan, en çok bilinen şenlikli masallardan […]

Korkunç yıldızı olan Grinch korku filmi ‘The Mean One’ ilk saçma fragmanını yayınladı

Yayınlanan: 2022-11-29T10:17:52

Güncellenmiş: 2022-11-29T10:18:01

Önce Noel’i çaldı, şimdi kan için geri döndü: The Grinch’ten ilham alan yeni bir korku filmi olan The Mean One’ın ilk çılgın fragmanı burada.

Dr Seuss’un Grinch Noel’i Nasıl Çaldı, Whoville’in yargılayıcı, kıkırdayan insanlarından hediyeleri çalmaya çalışan yeşil bir huysuzluğu konu alan, en çok bilinen şenlikli masallardan biridir.

Elbette, tatillerin sadece para ve istediğiniz hediyeleri almakla ilgili olmadığının farkındadır – Noel, sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek ve herkesin duyması için neşe yaymakla ilgilidir.

Jim Carrey’nin ikonik Grinch’i sonunda ışığı gördü, ancak Seuss’un tüylü saçmalığının balta kullanan bir yinelemesi olan The Mean One için aynı şeyi söyleyebilmemiz pek olası değil.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Korkunç Sanatı Palyaço, The Mean One’da The Grinch’i oynuyor

The Mean One biraz Winnie the Pooh korku filmine benziyor: Klasik çocuk kurgusunun bir uyarlaması, çarpık bir korku filmi ve makyaj hariç çok komik bir şekilde düşük bütçeli. Aşağıdaki fragmanı kontrol edebilirsiniz:

En çok Terrifier serisinde Palyaço Sanatı’na hayat vermesiyle tanınan kötü adam rolünde David Howard Thornton rol alıyor. Korkunç 3 planları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Resmi özet, göre çarpıştırıcışöyle yazıyor: “Bir Noel Arifesinde, uykulu bir dağ kasabasında, Cindy’nin annesi öldürülür ve Noel’i, kırmızı Noel Baba kıyafeti giymiş kana susamış yeşil huysuz Mean One tarafından çalınır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Yirmi yıl sonra Cindy, canavarın Noel’i yok etmekle tehdit eden başka bir kanlı terör saltanatı başlattığı Newville’e geri döner. Şimdi Cindy’nin yeni ve cesur bir amacı var: Mean One’ı tuzağa düşürmek ve öldürmek.”

Bununla Blood and Honey arasında büyük bir fark var: The Mean One, The Grinch’in yetkisiz bir versiyonudur, yani bazı isimler değiştirilmiştir ve slasher filmi kitaptaki dillerden herhangi birini kullanmayacaktır.

Dünyanın kanayan kalpleri birleşin: The Mean One, 9 Aralık’ta sinemalarda gösterime girecek.

Teknory