Yeni MCU Raporunda Marvel Studios’u Şok Eden Zorluklar Ortaya Çıktı

Özet Forbes, MCU’nun kesin bir çöküşe doğru ilerlediğini gösteren hiçbir kanıt olmadığını belirttiği için, Marvel Studios’taki sorunlara ilişkin son raporlar abartılıyor ve abartılıyor. Marvel Studios içindeki ve dışındaki kişiler arasındaki çatışma ve farklı görüşler, gerçekte var olmayabilecek sorunların oluşmasına katkıda bulundu. MCU projelerinin gişe performansı tarihsel olarak tutarsızdı ve serinin geleceği hakkında sonuçlara varmadan önce […]

Yeni MCU Raporunda Marvel Studios’u Şok Eden Zorluklar Ortaya Çıktı

Özet

  • Forbes, MCU’nun kesin bir çöküşe doğru ilerlediğini gösteren hiçbir kanıt olmadığını belirttiği için, Marvel Studios’taki sorunlara ilişkin son raporlar abartılıyor ve abartılıyor.
  • Marvel Studios içindeki ve dışındaki kişiler arasındaki çatışma ve farklı görüşler, gerçekte var olmayabilecek sorunların oluşmasına katkıda bulundu.
  • MCU projelerinin gişe performansı tarihsel olarak tutarsızdı ve serinin geleceği hakkında sonuçlara varmadan önce sektörün karşı karşıya olduğu COVID-19 salgını gibi mevcut zorluklar dikkate alınmalıdır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Konuya odaklanan yeni bir rapor Marvel Sinematik Evreni Marvel Stüdyolarında ortaya çıkan sorunların abartılmış olabileceğini öne sürüyor. Ardından Yenilmezler: Oyunsonu ve MCU’nun Multiverse Efsanesi’nin başlangıcıyla birlikte, Marvel Studios, son birkaç MCU projesinde görsel efekt kalitesinden yoksun olması, 4. ve 5. Aşamalarda birçok proje için nispeten hayal kırıklığı yaratan gişe kazanımları ve Jonathan Majors’ın ardından ortaya çıkan tartışmalar nedeniyle artan eleştirilere maruz kaldı. Mart 2023’te tutuklanma ve saldırı iddiaları. Bu sorunlar yakın zamanda bir raporda açıkça ortaya konuldu. film/features/marvel-jonathan-majors-problem-the-marvels-reshoots-kang-1235774940/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilikancak o zamandan beri pek çok kişi bu lanet iddiaları çürütmek için öne çıktı.

Cevap olarak çeşitlilik 1 Kasım 2023’te yayınlanan rapor, Forbes Marvel Studios’un perde arkası sorunlarının MCU’nun çöküşünün işareti olabileceği yönündeki iddialara karşı çıktılar. Marvel Studios’a yönelik incelemelerin çoğunun sadece basit bir şekilde yapıldığını belirtmenin yanı sıra “abartı” Ve “açıkçası saçmalık” Forbes MCU’nun azalan gişe toplamlarıyla ilgili görünüşte gereksiz endişelere değiniyor. Jonathan Majors’ın MCU’nun Fatih Kang’ı olarak geleceği de araştırılıyor. Forbes 2026’nın ana düşmanı olarak Majors’ın yerini almak için mükemmel olabilecek birçok yüksek profilli aktör öneriliyor Yenilmezler: Kang Hanedanı ve bir bütün olarak Çoklu Evren Efsanesi.

Harika bir örnek, Marvel bu rolü John Boyega’ya teklif edebilir (ilk etapta rol için en iyi aday olması gerektiğini savunuyorum). Ya da belki de Denzel Washington, Kang’ın geri kalanının iç çatışmalarını ve kolektif çabalarını geride bırakan ve yönetimi devralma planlarını yaparken yaşlanıp bilgeleşen Kang’ın bir kopyası olabilir. Ya da Marvel harika bir oyuncu seçimi seçeneği elde ederken DC ve WBD’yi dürtmek isterse Ray Fisher’a rol teklif edilebilir. Ya da belki Marvel, MCU’daki Kang rolünü devralmak için Leslie Odom Jr., Lakeith Stanfield, O’Shea Jackson Jr., Daveed Diggs, Stephan James veya diğer birçok harika oyuncu seçimine bu rolü teklif edebilir.

Marvel Studios’ta Neden Bu Kadar Çok Çelişkili Rapor Var?

Marvel Stüdyoları’ndaki perde arkası sorunlarıyla ilgili son zamanlarda çıkan çelişkili raporlar, belki de hiç kimsenin gerçekte olup bitenlerin boyutunu ve yansımalarını anlamadığını ima ediyor. Büyük şemada, Marvel Studios’un sonrasında karşılaştığı eleştiriler Yenilmezler: Oyunsonu – yaygın olarak MCU’nun zirvesi olarak kabul edilen – aslında o kadar da kötü değil ve kesinlikle MCU’nun tamamen çöküşüne yol açmıyor. Bununla birlikte, Marvel Studios makinesinin hem içindeki hem de dışındaki bireyler, şirketin sözde kargaşası hakkında çok farklı bakış açılarına ve görüşlere sahip olduğundan, birçoğu MCU’da hiçbir sorun olmadığı halde sorun yaratıyor olabilir.

Forbes COVİD-19 salgınının hâlâ projelerin performansları üzerinde büyük bir etkisi olduğunu belirtiyor ve gişe sorunlarının başından beri Marvel Studios’u rahatsız ettiğini belirtiyor. İnanılmaz Hulk, Kaptan Amerika: İlk İntikamcı, Ve Thor benzerleriyle karşılaştırıldığında soluk Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Ve oyun Sonu. Bu, 2023’ün en düşük hasılat yapan projelerinden bazıları bile Aşama 1 ve 2’dekilerden daha iyi performans gösterdiğinden, izleyicilerin MCU’nun bocaladığı konusunda endişelenmesine gerek olmadığı anlamına geliyor. Marvel Sinematik Evreni büyüdükçe, daha fazla eleştiri alması kaçınılmazdır, ancak felaketle sonuçlanacak sonuçlara varmak için hiçbir neden yoktur.

Kaynak: film/features/marvel-jonathan-majors-problem-the-marvels-reshoots-kang-1235774940/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik/Forbes

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory