‘Küçük Deniz Kızı’ Yıldızı Melissa McCarthy, Ursula’sının ‘Yüzde 100’ Sürüklenecek Bir Selam Olduğunu Söyledi

Fotoğraf: Arturo Holmes/Getty Images Kusursuz oyuncu seçiminin olmadığı düşüncesi hiç aklınızdan geçmediyse, Melissa McCarthy size bunu göstermek için yolundan ve ötesine geçti, Evetöyle. Gibi Küçük Denizkızı canlı aksiyon büyük ekranlarımızın yakınında beliriyor, McCarthy’yi herkesin en sevdiği Disney kötü adamını oynama düşüncesi aklımızda kira ödemeden yaşıyor. bu nedime Aktris, Disney filmindeki tüm kötülüklerden ve kötü huylu […]

‘Küçük Deniz Kızı’ Yıldızı Melissa McCarthy, Ursula’sının ‘Yüzde 100’ Sürüklenecek Bir Selam Olduğunu Söyledi

Fotoğraf: Arturo Holmes/Getty Images

Kusursuz oyuncu seçiminin olmadığı düşüncesi hiç aklınızdan geçmediyse, Melissa McCarthy size bunu göstermek için yolundan ve ötesine geçti, Evetöyle.

Gibi Küçük Denizkızı canlı aksiyon büyük ekranlarımızın yakınında beliriyor, McCarthy’yi herkesin en sevdiği Disney kötü adamını oynama düşüncesi aklımızda kira ödemeden yaşıyor. bu nedime Aktris, Disney filmindeki tüm kötülüklerden ve kötü huylu eylemlerden sorumlu olan yarı mürekkepbalığı düşman Ursula rolünü üstlenecek ve McCarthy duyurulduktan sonra resepsiyon, filmin mutlak mükemmel oyuncu kadrosu için büyük övgü ve heyecanla doldu. sekiz bacaklı kötü adam.

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında EW52 yaşındaki oyuncu yaşadıklarını nostaljik bir şekilde paylaştı. Küçük Denizkızı, New York’ta bir zamanlar bakıcılık yaptığı çocuklarla bıkmadan usanmadan animasyon filmi izleyen 20’li yaşlarına geri döndüğünde. Aktris, onlarca yıl sonra, Halle Bailey’nin sunuculuğunu üstlendiği merakla beklenen canlı aksiyonda Ursula’yı büyük ekranda hayata döndürüyor. Üstelik McCarthy, efsanevi geç travestinin de olduğunu doğruladı. İlahiJohn Waters’ın 1988 yapımı orijinal filmi Edna Turnblad’ı canlandıran belki de en ünlü kişidir. saç spreyiperformansının “yüzde 100” olduğunu kabul ederek, deniz cadısını taklit etmek için en büyük ilham kaynağıydı.

“İçimde yaşayan bir travesti var. Her zaman onunla tam zamanlı çalışmanın eşiğindeyim.

Şu anda içinde yaşadığımız günlerde sürüklemek için çok ihtiyaç duyulan bir başını sallayan bir performansta, McCarthy uzun süredir bir savunucu ve drag sanatçısı. Kamera önünde oyunculuk yapmanın yanı sıra, aktrisin drag kariyeri, Manhattan kulüplerinde drag kişiliği “Miss Y” olarak performans sergilediği New York yıllarına kadar uzanıyor. Dahası, 2011’de McCarthy, Divine’ı bir kader oyununda bile taklit etti. EW kapak çekimi.

McCarthy’nin drag esinli Ursula’sı Küçük Denizkızı 25 Mayıs’ta sinemalarda olacak.

Teknory