AI, Danny Trejo’yu John Wick’e Dönüştürdü ve İkimiz de Korktuk ve Şaşırdık

Lionsgate aracılığıyla görüntü Kaderinde başka bir anda Siyah ayna, yapay zeka, Danny Trejo ve John Wick’in yüzlerini değiştiren bir dizi görüntü yarattı. Trejo’nun resmi Twitter sayfası tarafından paylaşılan üç resim, John Wick’i aynı adı taşıyan aksiyon serisi boyunca çeşitli sahnelerden çekiyor ve suikastçının tüm işaretleri oradayken – imza kıyafetinden ticari marka parıltısına kadar – bu […]

AI, Danny Trejo’yu John Wick’e Dönüştürdü ve İkimiz de Korktuk ve Şaşırdık

Lionsgate aracılığıyla görüntü

Kaderinde başka bir anda Siyah ayna, yapay zeka, Danny Trejo ve John Wick’in yüzlerini değiştiren bir dizi görüntü yarattı. Trejo’nun resmi Twitter sayfası tarafından paylaşılan üç resim, John Wick’i aynı adı taşıyan aksiyon serisi boyunca çeşitli sahnelerden çekiyor ve suikastçının tüm işaretleri oradayken – imza kıyafetinden ticari marka parıltısına kadar – bu yinelemede biraz farklı bir şey var. Wick’in.

AI oluşturma, Trejo’nun kıskanılacak bıyığını içeriyor ve beraberindeki başlıkta mizahi bir şekilde “Juan Wick” olarak adlandırıldı. Trejo, “Yanlış Meksikalıya bulaştılar,” diye yazdı. Hayranlar, crossover’a katılıyor gibi görünüyor ve bir kullanıcı, Keanu Reeves’in kamera hücresi görünümüyle “Bunun bazı versiyonlarının yapılması gerektiğini” öne sürüyor. Bir hayran, “Lütfen bana bunun gerçek bir şey olduğunu söyleyin,” diye yazarken, bir başkası “bu filmi görmek istediklerini” açıkladı.

Kredileri henüz hiçbirini içermese de John Wick Trejo’nun aksiyon türünde uzun ve köklü bir kariyeri vardır. pala franchise ve başka yerlerde oynadığı Sıcaklık, Alacakaranlıktan Şafağa Kadar Ve Casus çocuklar, diğerleri arasında. Trejo ve Reeves daha önce 2020 SpongeBob film uyarlamasında her iki karakteri de seslendirerek birlikte çalıştılar. Sünger Bob Filmi: Kaçak Sünger.

Buna göre Yalnızlık Kalesi, görüntüler AI aracı Midjourney kullanılarak oluşturuldu ve Trejo’nun Twitter’daki ‘Juan Wick’ konuşmasından önce bir süredir dolaşımda. Hayran yapımı bir filmin yayınlanmasının ardından bazı düzenleme el işlerinden ortaya çıkan John Wick’in tek yeni yinelemesi değil. John Wick: Bölüm 4 aksiyon oyuncusu arkadaşı Steven Seagal’ın oynadığı fragman. Başka yerlerde, gişe rekorları kıran seri, yapay zeka tarafından üretilmiş bir Pixar filmi olarak yeniden tasarlandı.

Yine 2021’de Trejo, başka bir yapay zeka fikrinin konusu oldu ve bu sefer Mucize kadın YouTube’a yüklenen bir deepfake videoda. Yapay zekanın eğlence endüstrisinde giderek daha fazla yer edinmesi ile gelecek belirsiz görünüyor. Ancak Juan Wick gibi komik düzenlemeler ortaya çıktığında, yolculuğun tadını çıkarmadan edemiyoruz.

Yazar hakkında

avatarı

Teknory