Kuş gözlemcileri için hediyeler: Monokülerler Amazon ve Walmart’ta satışta

Kuş gözlemciliği çok revaçta ve bunun gibi fırsatlarla ucuz kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu monoküler fırsatlar kesinlikle meraklıları memnun edecek veya hayatınızdaki bir kuş gözlemcisi için harika hediyeler yapacaktır. Kuş gözlemciliği popüler bir hobi haline geldi COVID kilitlenmeleri sırasında ve sıkıştı. Ve neden olmasın? Güvenli, zararsız ve bütçe dostudur. Yürüyüş yapmak, biraz egzersiz yapmak, temiz hava almak […]

Kuş gözlemcileri için hediyeler: Monokülerler Amazon ve Walmart’ta satışta

Kuş gözlemciliği çok revaçta ve bunun gibi fırsatlarla ucuz kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu monoküler fırsatlar kesinlikle meraklıları memnun edecek veya hayatınızdaki bir kuş gözlemcisi için harika hediyeler yapacaktır.


Kuş gözlemciliği popüler bir hobi haline geldi COVID kilitlenmeleri sırasında ve sıkıştı. Ve neden olmasın? Güvenli, zararsız ve bütçe dostudur. Yürüyüş yapmak, biraz egzersiz yapmak, temiz hava almak ve doğanın tadını çıkarmak için harika bir yoldur.

Ancak kuş gözlemciliği de zor olabilir. Bazı kuşlar yükseklerde veya güzel ağaçların ve dalların arkasında yuvalanmayı sever. Bu monokülerler, biraz egzersiz yapıp temiz hava alırken kuşlara daha yakından bakmanın harika bir yoludur. Çocuklar için harika olan monokülerler bile var. ve ebeveynlerinin cüzdanları.

Aşağıda bazı monoküler anlaşmaları listeledik.

Çocuklar için en iyi monoküler anlaşma

neden beğendik

BiJun 40X60 Monoküler Teleskop(yeni bir sekmede açılır) her yaştan insan için harikadır. Su geçirmez, bütçeye uygun ve hafif olan bu ürün, kuş gözlemciliği yapmaktan ve kamp yapmaktan hoşlanan çocuklar için harikadır. Yetişkinler, düşük fiyatına ve tek elle odaklama, buğu önleyici kaplama, BAK-4 prizmaları gibi ek özelliklerine kesinlikle bayılacak. Bunlar, izleyicilerin konularına yüksek kontrastlı bir bakış atmalarına ve daha fazla ayrıntı görmelerine olanak tanır. Kaymaz tutuşu özellikle sıcak günlerde de kullanışlıdır.

Kamp için en iyi monoküler

neden beğendik

JiaSifu 40×60 Yüksek Çözünürlüklü Monoküler Teleskop(yeni bir sekmede açılır) geniş açılı merceği sayesinde net görüntüler sunar. Yol boyunca keşiflerinizi fotoğraflayabilmeniz için bir akıllı telefon adaptörü içerir ve kamp yaparken, yürüyüş yaparken, seyahat ederken ve hatta konserler sırasında yakın çekim yapmak için yeterince sağlamdır. Ayrıca el kayışı, lens kapakları ve küçük bir tripod gibi aksesuarlar da içerir.

Yıldız gözlemi için en iyi monoküler

neden beğendik

Şimdiye kadar gösterdiğimiz diğer tüm seçeneklerden biraz daha ağır hizmet tipi olan Adasion 12×56 HD Monoküler Teleskop, kompakt olmasına rağmen zorlu yürüyüşler, vahşi yaşam gezileri ve yıldız gözlemi için yeterince sağlamdır. 12×56 merceği ile kuş gözlemcileri, 125 fit mesafeye kadar 12 kata kadar büyütme bekleyebilir. Akıllı telefon adaptörü aynı zamanda tek tıklamayla fotoğraf çekmenizi sağlar ve BAK-4 18MM prizma lensleri sayesinde net görüntüler sunar.

Daha fazla monoküler fırsat

Teknory