Lady Gaga, Joker 2’nin Çıkışından Bir Yıl Önce Gerçek Hayattan Fotoğraflarda Harley Quinn Gibi Giyindi

Özet Lady Gaga, gerçek hayatta Harley Quinn gibi giyinerek ortalığı karıştırırken, sosyal medyada da rolüyle heyecan yarattı. Joker: Folie à Deux. Gaga’nın Harley Quinn rolünü üstlenmesi, DC Extended Universe’de Margot Robbie’den sonra ikonik DC anti-kahramanının beyazperdedeki ikinci yorumuna işaret ediyor. Yaklaşan film, Harley Quinn’in sorunlu geçmişini ve Joaquin Phoenix’in Joker karakteriyle olan derin bağını ele […]

Lady Gaga, Joker 2’nin Çıkışından Bir Yıl Önce Gerçek Hayattan Fotoğraflarda Harley Quinn Gibi Giyindi

Özet

  • Lady Gaga, gerçek hayatta Harley Quinn gibi giyinerek ortalığı karıştırırken, sosyal medyada da rolüyle heyecan yarattı. Joker: Folie à Deux.
  • Gaga’nın Harley Quinn rolünü üstlenmesi, DC Extended Universe’de Margot Robbie’den sonra ikonik DC anti-kahramanının beyazperdedeki ikinci yorumuna işaret ediyor.
  • Yaklaşan film, Harley Quinn’in sorunlu geçmişini ve Joaquin Phoenix’in Joker karakteriyle olan derin bağını ele alacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Pop şarkıcısı ve Joker: Folie à Deux Star Lady Gaga, gerçek hayatta Harley Quinn gibi giyinirken görüntülendikten sonra ortalığı karıştırdı. 2019’un eleştirmenlerce beğenilenlerinin devamı JokerBeklenmedik devam filminde Gaga, Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck’ini tedavi etmekle görevlendirilen ve sonunda onunla çarpık bir romantik bağ kurmaya başlayan psikiyatrist Dr. Harleen Quinzel’i (daha çok Harley Quinn olarak bilinir) canlandırıyor. Şu anda Ekim 2024’te vizyona girmesi planlanan Gaga’nın oyuncu kadrosu, 2016’da Margot Robbie’nin rol almasıyla birlikte ikonik DC anti-kahramanının beyazperdedeki ikinci yorumunu oluşturuyor. İntihar Kadrosu.

DC karakteri olarak ilk çıkışına bir yıl kaldı Joker: Folie à DeuxGaga, geçtiğimiz günlerde Quinn’in alametifarikası olan siyah ve kırmızı renk şemasını taşıyan bir kıyafet giydiği görüntüler ve kliplerin ortaya çıkmasıyla sosyal medyada bir heyecan dalgası yarattı. Aşağıdaki tepkilerden sadece bazılarına göz atın:

Twitter kullanıcısı @CHISSGAGA şarkıcının hayranları için imza dağıttığı bir klip paylaşarak şunları söyledi:bu lady gaga değil harley quinn.”

Bu sırada, @cempaxochitlz yıldızın Harley Quinn’den ilham alan kıyafetiyle neredeyse aynı başlıkla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Kullanıcı @allurequinn Gaga’nın kıyafetiyle, dizideki görünümüyle ünlenen klasik Harley Quinn görünümü arasında yan yana bir karşılaştırma yayınladı. Batman: Animasyon Dizisi.


Lady Gaga’nın Joker 2’deki Harley Quinn’inden Neler Beklenmeli?

Diğer pek çok tanınmış DC karakterinden farklı olarak Harley Quinn, yalnızca hızla popülerlik kazanmasıyla değil, aynı zamanda bir çizgi roman yaratımı olmaktan çok orijinal bir animasyon karakteri olarak kökeniyle benzersizdir. İlk olarak karakterin yaratılmasına da ilham veren merhum Arleen Sorkin tarafından hayata geçirilen film, yıllar içinde pek çok yetenekli oyuncu ve ses sanatçısının hepsi role kendi yorumlarını kattı. Çoğu izleyici artık bu rolü Robbie’nin kendi canlı aksiyon filmi Harley Quinn’le ilişkilendirse de Gaga’nın oyuncu kadrosu, DC’nin en sevilen haydutlarından birine unutulmaz bir yorum daha getirmeyi vaat ediyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, yönetmen Todd Phillips, yönetmenliğini değiştirmeyi seçti. Joker: Folie à Deux Gaga’nın kendi vokal yeteneklerinin son derece uygun olduğu bir müzikale dönüştü. Ancak bu önerme ilk bakışta tuhaf görünse de, hem Quinn’in Joker’in eşsiz psikozuna doğru yaptığı dengesiz yolculuğa, hem de filmin orijinal Fransızcadan çevrildiğinde “İki Kişilik Delilik” anlamına gelen altyazısına mükemmel bir şekilde uyuyor. Phillips’in devam filminin müzikal yönü, potansiyel olarak hikayenin çoğunun Quinn’in derinden sorunlu hastasıyla ilgili kendi sanrılarının merceğinden anlatılacağını akla getiriyor.

Robbie’nin filmleri boyunca Harley Quinn’in sorunlu geçmişi ve Joker’le olan ilişkisinden bahsedilirken, Gaga’nın Harley Quinn’i, karakterinin kendi trajik deliliğe düşüşüne çok daha derinlemesine bir bakış sunmaya hazır görünüyor. DC’nin palyaço suç prensesini ele alışının, Phoenix’in Joker’iyle aynı düzeyde eleştirel beğeni toplayıp getirmeyeceği henüz bilinmiyor, ancak hayranların favorisi şarkıcı, DC’deki ilk çıkışı için şimdiden eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir heyecan yaratıyor. Joker: Folie à Deux.

Kaynak: Çeşitli (yukarıya bakın)

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory