Venmo Cash Uygulamasına Para Gönderebilir mi?

Hem Venmo hem de Cash App, öncelikle eşler arası transferler için tasarlanmıştır. Aynı hizmeti sundukları için rakip olarak görülmeleri doğaldır. Ancak rakipler birlikte çalıştığında harika şeyler olabilir. Bu makalede, Venmo’nun Cash App’e gönderim yapıp yapamayacağını keşfedecek ve her iki hizmeti de kendi avantajınıza nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Sen Bağlantısın Resmi olarak, hiçbir uygulama diğeri için doğrudan […]

Venmo Cash Uygulamasına Para Gönderebilir mi?

Hem Venmo hem de Cash App, öncelikle eşler arası transferler için tasarlanmıştır. Aynı hizmeti sundukları için rakip olarak görülmeleri doğaldır. Ancak rakipler birlikte çalıştığında harika şeyler olabilir.

Bu makalede, Venmo’nun Cash App’e gönderim yapıp yapamayacağını keşfedecek ve her iki hizmeti de kendi avantajınıza nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Sen Bağlantısın

Resmi olarak, hiçbir uygulama diğeri için doğrudan destek sunmuyor; bu, neredeyse tamamen aynı şeyi yapan iki üründen bekleyeceğiniz şey. Ne yazık ki yapamayacağınız tek şey, Venmo hesabınızdan başka bir kişinin Cash App hesabına para göndermektir.

Ancak, her iki uygulamada da kişisel hesaplarınız varsa, ne Venmo ne de Cash App’in bir hizmetten diğerine aktarımı imkansız hale getirecek kuralları yoktur. Açık bir “Cash App’e Gönder” düğmesi bulamasanız da, Venmo’dan Cash App’e para göndermenin belirli yöntemleri vardır. Bunu çözmek kullanıcıya bırakılmıştır ve biz size bunun nasıl yapıldığını göstermek için buradayız!

Venmo CashApp'a gönder

Nakit Uygulamanızı Bankaya Dönüştürün

Cash App hesabınızı etkinleştirdiyseniz, hizmeti Venmo ile bir banka olarak kullanmak için ayarlayabilirsiniz. İşte nasıl yapıldığı:

Öncelikle, Nakit Uygulamasında Doğrudan Para Yatırma ayarlamanız gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 1. Cash Uygulamasını açın ve üzerine dokunun. dolar işareti. Bu sizi My Cash sekmesine götürecektir. Oradayken, Peşin düğme.
 2. Şu yöne rotayı ayarla Doğrudan mevduat ve üzerine dokunun Hesap Numarası Al. Bir açılır pencere görünecektir. Üzerinde, vur Hesabı Etkinleştir düğme.
 3. Hesap bilgilerinizin altında, Hesap Ayrıntılarını Kopyala düğme. Ona dokunun ve kopyalama seçeneklerini göreceksiniz. ikisini de seç Yönlendirme Numarasını Kopyala Ve Hesap Numarasını Kopyala. Bunlar panonuza kopyalanacak.

Ardından, Cash App kimlik bilgilerini Venmo’ya ekleyin:

 1. Venmo uygulamasını açın ve şuraya gidin: Ayarlar üç yatay çizgili düğmeye dokunarak. Oradan şuraya git: Ödeme metodları.
 2. Musluk Banka veya Kart Ekle ve Banka’yı seçin.
 3. Doğrulama yönteminizi seçin ve gerekli alanlara Cash App numaralarını yapıştırın.

Bu kadar! Şimdi Venmo, Cash App hesabınızı bir banka gibi kullanacak ve normal bir banka hesabından herhangi bir meblağ gönderirken veya çekerken yaptığınız gibi, bunlar arasında para transferi yapabilirsiniz.

Farklı işlevlere sahip olsa da iki uygulamayı birbirine bağlamanın başka bir yolu var. Cash App hesabınıza bağlı bir Cash Card’ınız varsa, Cash App hesabı yerine kartınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda, Cash Uygulamasında Doğrudan Para Yatırma ayarlamanız gerekmez. Daha hızlı seçeneği almak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Venmo’yu açın ve önceki yöntemde olduğu gibi şuraya gidin: Ayarlarsonra Ödeme metodları.
 2. Musluk Banka veya Kart Ekleancak bu durumda, seçin Kart.
 3. Kart bilgilerinizi giriniz. Bunu manuel olarak yapabilir veya telefonunuzun kamerasını kullanabilirsiniz.

Belki de Venmo’dan kredi kartlarına para aktarmanın mümkün olmadığını zaten biliyorsunuzdur. Bu nedenle, bu adımın sadece Nakit Kartınızdan Venmo’ya para göndermenizi sağlayacağını, tersi olmadığını düşünebilirsiniz. Endişelenmeyin – Nakit Kartlar doğası gereği borçlandırılır ve bu nedenle Venmo’dan anında transfer alabilir.

Anında transferlerin %1 ücrete tabi olduğunu unutmayın, ancak düşülen minimum ücret 0,25$ ve maksimum 10$ olabilir. Ayrıca, yetkili satıcılardan yapılan alışverişlerde ek ücret alınmazken, kartla yapılan diğer ödemelerde standart olarak %3’lük bir ücret alınacağını unutmamak önemlidir.

Venmo

İki Uygulama, Bir Banka

Daha yavaş olan başka bir yöntem de hem Venmo’yu hem de Cash Uygulamasını aynı banka hesabına bağlamaktır. Bu yapıldıktan sonra, Venmo’dan bankaya para yatırabilir ve ardından banka hesabınızı ikisi arasında aracı olarak kullanarak Cash App’e aktarabilirsiniz.

İlk olarak, Venmo’dan banka hesabına para aktarın.

 1. Banka hesabınızı Venmo’ya eklediğinizden ve hesabın doğrulandığından emin olun.
 2. Üç çizgili düğmeye basın ve seçin Bankaya havale veya Para transferi. Her iki seçeneği de hemen görmezseniz, bunları Bakiyeyi Yönetin altında bulabilirsiniz; bu, cihazınıza bağlıdır.
 3. Aktarmak istediğiniz tutarı girin.
 4. Ardından, Anında ve 1-3 Biz Gün seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekecek. Anında, fonların siz onayladıktan sonra 30 dakika içinde transfer edileceği anlamına gelir, ancak yukarıda açıkladığımız gibi bir ücret eklenecektir. 1-3 Biz Gün seçeneği ücretsizdir, ancak transfer daha uzun olacaktır – ipucu seçenek adındadır.
 5. Havale yöntemini seçtikten sonra, banka hesabınızı seçin, işlem ayrıntılarını inceleyip onaylayın ve Aktar’a basın.

Artık paranız bankaya aktarılmıştır. Bunları Cash App hesabınıza çekmek için aşağıdakileri yapın:

 1. Cash Uygulamasında şuraya gidin: Denge sekmesine ve ardından öğesine dokunun. Nakit Ekle.
 2. Miktarı girin (aynı girdin Aşama 3 yukarıda) ve vur Eklemek.
 3. Aktarımı onaylamak için PIN’inizi girin veya Touch ID’yi kullanın.

Son adım tamamlandıktan sonra, parayı Venmo’dan Cash App’e başarıyla taşıdınız. Banka işlemleri daha fazla zaman aldığından bu yöntem biraz daha yavaştır, ancak ödeme uygulamalarınızı aynı hesaba bağlamayı uygun bulursanız yararlı olabilir.

Olasılıklar Birleştirildi

İki rakip hizmeti birlikte çalıştırmanın bir yolunu bulmak harika. Hem Venmo hem de Cash App kullanıyorsanız, bunları birleştirmenin bazı faydalar sağlayacağı kesindir. Artık Venmo’nun Cash App’e gönderi yapıp yapamayacağını ve bunu yapmanın yollarını öğrendiğinize göre, ödeme seçeneklerinizin eskisinden daha geniş olacağından eminiz!

Venmo’dan Cash App’e para gönderdiniz mi? Hangi yöntemi kullandınız? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow