Leave The World Behind Yönetmeni Julia Roberts’ın Arkadaşları Paradoksuna İlgi Çekici Bir Yanıt Verdi

Özet Dünyayı geride bırakmak yönetmen Sam Esmail açıklıyor Arkadaşlar Filmdeki paradoks, Rose’un dizide Julia Roberts’ı tanıdığını ancak onun gerçek annesi olmadığı için benzerliği göz ardı ettiğini gösteriyor. Dahil edilmesi Arkadaşlar filmde Rose’un sitcom’a olan bağlılığı vurgulanıyor ve medeniyetin yaklaşmakta olan çöküşünün erken bir işareti olarak hizmet ediyor. Esmail’in yorumları, filmdeki oyuncuların bizim gerçekliğimizden olmasına rağmen […]

Leave The World Behind Yönetmeni Julia Roberts’ın Arkadaşları Paradoksuna İlgi Çekici Bir Yanıt Verdi

Özet

  • Dünyayı geride bırakmak yönetmen Sam Esmail açıklıyor Arkadaşlar Filmdeki paradoks, Rose’un dizide Julia Roberts’ı tanıdığını ancak onun gerçek annesi olmadığı için benzerliği göz ardı ettiğini gösteriyor.
  • Dahil edilmesi Arkadaşlar filmde Rose’un sitcom’a olan bağlılığı vurgulanıyor ve medeniyetin yaklaşmakta olan çöküşünün erken bir işareti olarak hizmet ediyor.
  • Esmail’in yorumları, filmdeki oyuncuların bizim gerçekliğimizden olmasına rağmen filmin dünyasının biraz farklı olduğunu açıklığa kavuşturarak Rose’un Julia Roberts’ı ayırt etmesini sağlıyor. Arkadaşlar gerçek annesinden.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Dünyayı geride bırakmak Yönetmen Sam Esmail, Julia Roberts’ın sorusuna yanıt verdi Arkadaşlar paradoks. Rumaan Alam’ın 2020 tarihli romanından uyarlanan film, iki ailenin hayatta kalma ve medeniyetin ani çöküşünü anlama çabalarını anlatıyor. Roberts’ın yanı sıra oyuncu kadrosu Dünyayı geride bırakmak Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha’la, Charlie Evans, Farrah Mackenzie ve Kevin Bacon’u içeriyor. Netflix filmi ilk başlarda Rose’un (Mackenzie) izlemekten keyif aldığını ortaya çıkardı Arkadaşlar ve bayılmaya rağmen gösteriyi bitirmeye niyetliydi. Bu durum, Robert’ın konuğu sitcom’da rol aldığından beri annesini nasıl tanıyamadığı sorusunu gündeme getiriyor.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Hollywood MuhabiriEsmail konuyu görüştü Arkadaşlar Paradoks ve Rose’un bir bağlantı kurmuş olabileceğini öne sürdü, ancak hiçbir şey söylemedi. Filmin dünyasının farklı olması nedeniyle şunu açıkladı: Rose, Roberts’ın gerçekte annesi olmadığını bilirdi. Esmail’in konuyla ilgili yorumlarını okuyun Arkadaşlar paradoks Dünyayı geride bırakmak altında:

Bu filmler için yarattığım evren, gerçekliğimizden biraz farklı. Açıkçası öyle olmaları gerekiyor. Bizim dünyamızdaki aktörler tarafından sahneleniyorlar. Benim meta, karmaşık açıklamam şu ki, Rose Friends’i izlerken ve Julia’yı dizide gördüğünde, annesine geçici bir benzerlik görüyor ama belli ki bu onun annesi olmadığı için bunu omuz silkiyor.


Dünyayı Geride Bırakın Arkadaşları Paradoksu Açıklandı

Julia Roberts, Dünyayı Geride Bırak'ta Endişeli Görünüyor

Rose’un sitcom’a olan hayranlığından dolayı, Arkadaşlar büyük bir parçası haline geldi Dünyayı geride bırakmak. O zamanlar durumun ciddiyeti bilinmiyor olsa da, gösteriye devam edememesi bir şeyler olabileceğinin erken bir göstergesiydi. İşler daha da kötüye gittiğinde Rose, karakterlere değer verdiğini itiraf etti. Arkadaşlar ve yakındaki bir eve kaçtı ve burada elektriğin olduğu bir sığınak ve tüm serinin DVD’lerini buldu.

Söylendiği gibi, Roberts aslında ortaya çıktı Arkadaşlar2. sezonun “The One After the Superbowl” bölümünde Susie Moss’u canlandırıyor. Chandler’ın eski bir okul arkadaşı olan karakteri, onunla yeniden bağlantı kurdu ve sonunda dördüncü sınıftaki bir olayın intikamı olarak kıyafetlerini çaldı. Rose’un neredeyse tamamını izlediği göz önüne alındığında Arkadaşlarmuhtemelen Amanda (Roberts) ile olan benzerlikleri fark ederdi. Dünyayı geride bırakmak bu paradoksa değinmiyor ancak Esmail’in yorumları artık izleyicilerin sorularını tatmin etmeye yeterli olmalı.

Roberts’ı başka bir rol oynarken izlerken evrendeki olası bir aktör olarak düşünmek ilginç. Dünyayı geride bırakmak. Bu tür olay örgüsü boşlukları popüler oyuncularda oldukça sık yaşanıyor ve bunun genellikle hikayeye özgü bir nedeni yok. Çoğu zaman basitçe geçiştirilebilir, ancak ne kadar hızlı gerçekleştiği göz önüne alındığında Arkadaşlar Bu filmdeki paradoks izleyiciler arasında yaygınlaştı, Esmail’in bunu ele alması iyi bir şey.

Dünyayı geride bırakmak şu anda Netflix’te izlenebiliyor.

Kaynak: THR

Teknory