‘Barbie’ 2023’ün En Büyük 10 Gişe Hitinden Biri Olmak İçin 72 Saat Sürdü

Artık toz yatıştığına göre, gişenin çok daha fazla benzediği çok açık hale geldi. oppenheimer hariç Barbiesadece yüzyılın çifte faturası, rekabeti Christopher Nolan’ın atomik eğilimli konusuna çok daha uygun bir şekilde tamamen atomize ettiği gerçeği için. Greta Gerwig’in yıldızlarla dolu komedisi hafta sonunu rahat bir şekilde kazandı ve bunu çok daha pahalı rakiplerini kıyma haline getirerek […]

‘Barbie’ 2023’ün En Büyük 10 Gişe Hitinden Biri Olmak İçin 72 Saat Sürdü

Artık toz yatıştığına göre, gişenin çok daha fazla benzediği çok açık hale geldi. oppenheimer hariç Barbiesadece yüzyılın çifte faturası, rekabeti Christopher Nolan’ın atomik eğilimli konusuna çok daha uygun bir şekilde tamamen atomize ettiği gerçeği için.

Greta Gerwig’in yıldızlarla dolu komedisi hafta sonunu rahat bir şekilde kazandı ve bunu çok daha pahalı rakiplerini kıyma haline getirerek yaptı. görmezden gelsek bile oppenheimer tamamen aynı gün açıldığı göz önüne alındığında, Barbie toplam 72 saati sinemalarda geçirmesine rağmen şimdiden 2023’ün en çok hasılat yapan ilk 10 filminden biri.

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Sadece bu da değil, 337 milyon $’lık küresel bir açılış hafta sonu, onu öteye taşıdı. Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One – ikinci haftasonunda takdire şayan bir şekilde 300 milyon doları aşan – ve 295 milyon dolarlık eski devam filmi Indiana Jones ve Kader KadranıDCU’nun 200 milyon dolarlık iğrenç başarısızlığından bahsetmiyorum bile Flaş.

bunu unutmayalım Barbie 145 milyon dolarla ucuza gelmedi, ama soğuk ve sert gerçeklere göre, önümüzdeki hafta ortasına kadar karlı olacak. Bu arada, Harrison Ford’un efsanevi arkeolog olarak kuğu şarkısı ve Ezra Miller’ın Scarlet Speedster olarak uzun zamandır beklenen solo çıkışı toplamda yaklaşık 400 milyon dolar kaybetme yolunda, yani Warner Bros.

Tıpkı şarkının dediği gibi, o zaman bu bir Barbie dünyası ve genel halk bunun bir parçası olmak için bir bilet için can atıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow