LEGO Star Wars’un 4 Mayıs İçin Yeni 230 Dolarlık Seti Ortaya Çıktı, 24 Yıllık Seti Yeniden Yapıyor

Özet LEGO’nun Yeni UCS TIE Interceptor’ı, LEGO Group’un 25. Yıldız Savaşları yıldönümünü kutluyor. Bu yeni set, 1900’den fazla parça içeren orijinal 2000 modelinin güncellenmiş bir versiyonudur. Fiyatı 229,99 $ olan UCS TIE Interceptor, Yıldız Savaşları Günü (Dördüncü Mayıs) için bonus hediyelerle birlikte 1 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Yıldız […]

LEGO Star Wars’un 4 Mayıs İçin Yeni 230 Dolarlık Seti Ortaya Çıktı, 24 Yıllık Seti Yeniden Yapıyor

Özet

  • LEGO’nun Yeni UCS TIE Interceptor’ı, LEGO Group’un 25. Yıldız Savaşları yıldönümünü kutluyor.
  • Bu yeni set, 1900’den fazla parça içeren orijinal 2000 modelinin güncellenmiş bir versiyonudur.
  • Fiyatı 229,99 $ olan UCS TIE Interceptor, Yıldız Savaşları Günü (Dördüncü Mayıs) için bonus hediyelerle birlikte 1 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yıldız Savaşları 24 yıl önceki klasik bir modeli yeniden yaratan heyecan verici yeni bir LEGO setini ortaya çıkardı. 25. yılını kutlarken Yıldız Savaşları LEGO Group, Skywalker destanı ve ötesinden çok heyecan verici modeller piyasaya sürüyor. Sonuç olarak, yirmi yılı aşkın bir süre önce piyasaya sürülen ilk setlerinden birini de güncellemeye karar verdiler.


Yakın zamanda Yıldız Savaşları Günü’nün çıkış tarihi (Dördüncü Mayıs) öncesinde açıklandı. LEGO, yeni TIE Interceptor’ına (75282) ilk bakışını açıkladıyetişkin koleksiyonculara yönelik yeni bir Ultimate Collectors Serisi modeli. Etkileyici ayrıntılara sahip 1900’ün üzerinde parçadan oluşan, Yeni UCS TIE Interceptor, LEGO’nun 2000 yılındaki orijinal modelinin güncellenmiş bir versiyonudur.. Heyecan verici yeni görselleri görüntüleyebilir ve ayrıntıları aşağıda ayarlayabilirsiniz:

İsim

Parça sayısı

Fiyat

Minifigürler

Yaşlar

TIE Önleyici (75382)

1931

229,99$

1

18+

TIE Interceptor (75382) 1 Mayıs’ta LEGO.com’da mevcut


İlgili
Sırayla Star Wars Filmleri: Kronolojik ve TV Şovlarıyla Yayın Sırası Nasıl İzlenir?

Star Wars’u izlemenin en iyi yolu nedir? Yayınlanma veya zaman çizelgesi sırasına göre izlemek için bilmeniz gereken her şeyi ve TV şovlarını nasıl ekleyeceğinizi burada bulabilirsiniz.


Yeni UCS TIE Interceptor, LEGO’nun 25. Yıldönümü İçin Mükemmel Bir Set

İlk Model 2000 Yılında Piyasaya Sürüldü

LEGO UCS TIE Interceptor 2000

LEGO Group’un ilki Yıldız Savaşları setler 25 yıl önce 1999’da yapıldı ve piyasaya sürüldü. Bu nedenle, ilk ve en popüler setlerinden birinin 25. yıl dönümünü kutlamak için güncellenmiş bir modele kavuştuğunu görmek çok heyecan verici. Geçmişte TIE Interceptor setleri piyasaya sürülmüş olsa da, bu yeni model, 2000 setinden bu yana ilk büyük ölçekli UCS versiyonudur.

LEGO Group, bu yeni UCS TIE Interceptor’a ek olarak 2024’te daha fazla kutlama seti de piyasaya sürüyor. Buna, daha önce hiç parçalarla yapılmamış özel bonus minifigürlerin yer aldığı Boarding The Tantive IV Review (75387) gibi setler de dahildir. Aynı şekilde, LEGO ayrıca 25. yıl dönümünü de kutluyor Hayalet Tehdit tüm yeni setler olacak Darth Maul’un Sith Infiltrator’ı (78353) gibi, 1 Mayıs’ta da piyasaya sürülecek.


UCS TIE Interceptor, 230 dolarlık fiyat etiketi sayesinde koleksiyonculara dört fiyat eşiğinin tamamını da sağlayacak. LEGO’nun yaklaşan Dördüncü Mayıs indirimisiparişleriyle birlikte dört bonus hediye almalarına olanak tanıyor. Aynı şekilde LEGO’nun daha önce çıkardığı ve 2023 yılında piyasaya sürülen UCS X-Wing’in yanında da çok hoş durmalı. Hal böyle olunca UCS TIE Interceptor (78352) hiç şüphesiz en popülerlerden biri olacak. Yıldız Savaşları 2024’te LEGO setleri.

Teknory