Yeni Scream 6 Posteri Bayilik Paskalya Yumurtalarıyla Dolu

Ev film Haberleri Yeni Scream 6 Posteri Bayilik Paskalya Yumurtalarıyla Dolu Scream VI için yeni bir poster, yeni filmle ilgili ipuçlarını gizlerken serinin ölü karakterlerinin adlarını taşıyan duraklardan oluşan bir metro haritası oluşturuyor. için en son afiş Çığlık VI franchise paskalya yumurtalarıyla dolu. 2022’nin yaklaşan devamı Çığlık Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in yönetmen koltuğuna oturduğunu, […]

Yeni Scream 6 Posteri Bayilik Paskalya Yumurtalarıyla Dolu

Scream VI için yeni bir poster, yeni filmle ilgili ipuçlarını gizlerken serinin ölü karakterlerinin adlarını taşıyan duraklardan oluşan bir metro haritası oluşturuyor.


için en son afiş Çığlık VI franchise paskalya yumurtalarıyla dolu. 2022’nin yaklaşan devamı Çığlık Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in yönetmen koltuğuna oturduğunu, James Vanderblit ve Gary Busick’in senaryoyu yazmak üzere geri döndüğünü görüyor. Franchise mezunu Courteney Cox, Gale Weathers rolünü yeniden canlandıracak ve Hayden Panettiere, 2011’den bu yana ilk kez Kirby Reed olarak geri dönecek. Çığlık 4. Onlara Jenna Ortega, Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Dermot Mulroney, Henry Czerny, Samara Weaving ve SöğütTony Revolori’den.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Şimdi, resmi Çığlık Twitter hesabı için yepyeni bir afiş yayınladı. Çığlık VI, Ghostface maskesi şeklinde bir metro haritası çiziyor. Ancak poster, haritada kapalı olan tek yerin Kirby Reed’in durağı olması ve Sam Carpenter’ın (Barrera) adının diğerlerinden belirgin şekilde daha büyük olmasıyla birlikte bazı önemli olay örgüsü ipuçlarını da ortaya çıkardı. Bunların dışındaki isimler, ÇığlıkBilly Loomis, Tatum Riley, Dwight “Dewey” Riley ve Casey Becker gibi ölen karakterlerin hepsinin kendi durağı var. Her satır farklı bir filme karşılık gelir. Aşağıdaki postere göz atın:

İlgili: Scream 6, Scream 2022’nin Dewey Twist’ini Tekrar Edemez

Scream 6 Ghostface metro haritası posteri paskalya yumurtaları


Scream 6 Serinin Geri Kalanını Nasıl Onurlandırabilir?

trailer-scream-6-1671027123

Sidney Prescott son taksitte yer almayacak olsa da (ve serinin en ikonik kahramanı olsa bile, özellikle posterde yer almıyor), Çığlık VI‘ ın afişi, filmin geri kalanını onurlandıracağını ima ediyor gibi görünüyor. Çığlık franchise. Aynı anda eski karakterleri daha yeni, daha genç kahramanlar lehine aşamalı olarak kaldıracak. Gale Weathers, Neve Campbell’ın Prescott ve David Arquette’in karakteri Dewey’nin bir önceki taksitte vefat etmesi nedeniyle geri dönmeyeceğini açıklamasının ardından 1996 orijinalinden bu yana serinin bir parçası olan tek eski karakter.

Ancak, Kirby Reed’i geri getirmek Çığlık 4 o filmin hayranlarını bu bölüme çekmek iyi bir fikir gibi görünüyor, özellikle de filmin şekillenmesine yardımcı olan üç eski karakterden ikisi Çığlık Bugün olduğu gibi franchise olmayacak. Bu yazı itibariyle, hiç kimse Kirby’nin rolünün ne olduğunu bilmiyor. Çığlık VI olacak, ancak istasyonunun kapalı olduğunu ima eden poster, karakterinin Ghostface katilinin ellerinde korkunç bir kadere maruz kalacağı anlamına gelebilir ve Woodsboro’dan New’e taşındıktan sonra yeni karakterlerin endişelenmeye başlaması için katalizör olabilir. York şehri.

Woodsboro’ya döndükten sonra Çığlık, franchise altıncı film için bir kez daha yeni bir ortama geçecek ve bu, orijinal karakterlerden uzaklaşmaya çalışıyorsa yardımcı olabilir. Bununla birlikte, kurgusal filmden bazı “aktörler” de dahil olmak üzere afişte bulunan karakter isimleri bıçaklamak filmler, katilin bir sonraki cinayet serisini daha önce gelen her bir bölümle bir ölçüde ilişkilendirmek için planladığı anlamına gelebilir. Çığlık VI. Bu, meta mizah, kanlı cinayetler ve ilkini tanımlayanlar gibi renkli karakterlerin bir karışımıyla bu franchise’ı bu kadar özel yapan şeyi onurlandırabilir. Çığlık. Belki Çığlık VI bu seriyi tüm zamanların en sevilen slasher’larından biri yapan şeyin ne olduğunu yeniden vurgulayacak.

Sonraki: Scream 6 Zaten Önemli Bir Karakterin Ölümüne İşaret Etti

Kaynak: Çığlık/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Çığlık 6 Afiş

Teknory