Longlegs yönetmeni 2000’lerin ikonik komedisinde rol aldı ve hayranlar buna inanamadı

2024’ün en korkunç filmi olarak görülen Longlegs’in yönetmeni Osgood Perkins, 2000’li yılların ikonik komedisinde görüldü ve hayranları şoka uğradı. Longlegs, Nicholas Cage’in bugüne kadarki en kötü rolü olacak. Seri katil merkezli film, izleyicilerin rahatsız edici bir mesaj duymak için arayabilecekleri bir telefon numarası da dahil olmak üzere korkutucu pazarlamasıyla hayranlarını rahatsız etmeye devam ediyor. Bazı […]

Longlegs yönetmeni 2000’lerin ikonik komedisinde rol aldı ve hayranlar buna inanamadı

2024’ün en korkunç filmi olarak görülen Longlegs’in yönetmeni Osgood Perkins, 2000’li yılların ikonik komedisinde görüldü ve hayranları şoka uğradı.

Longlegs, Nicholas Cage’in bugüne kadarki en kötü rolü olacak. Seri katil merkezli film, izleyicilerin rahatsız edici bir mesaj duymak için arayabilecekleri bir telefon numarası da dahil olmak üzere korkutucu pazarlamasıyla hayranlarını rahatsız etmeye devam ediyor.

Bazı sinemaseverler Longlegs’in korku türüne giriş niteliğinde olmasından endişe duyabilir; ancak film, yönetmeni Osgood Perkins’in liderliği sayesinde Rotten Tomatoes’da %100 gibi etkileyici bir puanla ilk kez gösterildi.

Longlegs, Perkins’in korku filmi yönetmeni olarak ününü pekiştirecek olsa da, hayranların çoğu onu 2000’lerin ikonik romantik komedisi Sarışın’daki küçük ama önemli rolünden tanıyacaktır.

“Tamam bekle… LONGLEGS’i yöneten Osgood Perkins aynı zamanda LEGALLY BLONDE’da da rol aldı??? Ve babası Thee Anthony Perkins?????? Stan kartımı kaydettirmem gerekebilir,” bir hayran gönderildi X üzerinde.

Başka bir hayran yorumlandı“Aman Tanrım. Anthony Perkins’in oğlu Osgood Perkins, Legally Blonde’daki çalışma grubunda Dorky David Kidney’i oynadı ve şimdi korkunç filmler yapıyor ve ben de tüm bunlar için buradayım.”

2024’ün en korkunç filmlerinden birini yönetmeden önce Perkins, ilk Sarışın Kadın filminde Elle Woods’un (Reese Witherspoon) kurtarmak zorunda kaldığı talihsiz bir ineği canlandırmıştı.

Sarışın’dan sonra Perkins, Not Another Teen Movie, Secretary ve Quigley gibi birçok mizahi filmde rol aldı.

Perkins, tüm zamanların en büyük avukat odaklı komedilerinden birinde yardımcı oyuncu olarak rol almanın yanı sıra, Alfred Hitchcock’un Psycho filminde Norman Bates’i canlandıran Anthony Perkins’in de oğludur.

Psycho, tüm zamanların en iyi korku filmleri arasında yer alıyor ve hikayenin yeri 60 yıl sonra bile hala film setlerinde kullanılıyor.

Ancak Perkins, korku filmleriyle sadece mesafeli bir şekilde ilişkilendirilmekle yetinmedi ve 2015 yapımı The Blackcoat’s Daughter filmiyle sektörde kendi izini bıraktı.

Perkins olsa da reddedildi Korku türüne babasının ilgisi nedeniyle ilgi duyduğunu belirten Longlegs, istese de istemese de aile mirasını devam ettirebilmesi için bir araç olabileceğini söyledi.

Longlegs, 12 Temmuz Cuma günü sinemalarda. Daha fazla bilgi için rehberimizle Longlegs’e erken erişimin nasıl sağlanacağını öğrenin. Ayrıca Amazon Prime’daki en iyi korku filmlerine ve Disney Plus’taki en iyi korku filmlerine göz atabilirsiniz.

Teknory