Linda Hamilton, Terminatör Serisinin Geri Dönüş Geleceği Konusunda Doğru Rekoru Kırdı

Özet Linda Hamilton, kesinlikle geri dönmeyeceğini açıkladı Terminatör franchise. Zayıf gişe hasılatı olmasına rağmen Karanlık kader James Cameron bir senaryo üzerinde çalışıyor Terminatör 7 . Hamilton buna inanıyor Terminatör hikaye anlatıldı ve artık her şeyin yeniden lansman olduğundan yakınıyor, ancak bunun Hollywood’un gerçeği olduğunu kabul ediyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Terminatör […]

Linda Hamilton, Terminatör Serisinin Geri Dönüş Geleceği Konusunda Doğru Rekoru Kırdı

Özet

 • Linda Hamilton, kesinlikle geri dönmeyeceğini açıkladı
  Terminatör
  franchise.
 • Zayıf gişe hasılatı olmasına rağmen
  Karanlık kader
  James Cameron bir senaryo üzerinde çalışıyor
  Terminatör 7
  .
 • Hamilton buna inanıyor
  Terminatör
  hikaye anlatıldı ve artık her şeyin yeniden lansman olduğundan yakınıyor, ancak bunun Hollywood’un gerçeği olduğunu kabul ediyor.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Terminatör yıldız Linda Hamilton, uzun süredir devam eden seriye gelecekte olası dönüşü konusunda net bir rekor kırdı. Hamilton ilk bölümde Arnold Schwarzenegger’in karşısında Sarah Connor’ı canlandırdı. Terminatör 1984’te vizyona giren film. Daha sonra 1991’de gişe rekorları kıran devam filmiyle geri döndü. Terminatör 2: Kıyamet Günü. Ancak bu Hamilton’ın 2019 yılına kadarki son seri görünümü olacak. Terminatör: Kara KaderUzun süredir devam eden bilim kurgu serisine yeni bir soluk getiremeyen bir yeniden başlatma. Aksine Karanlık kaderJames Cameron orta halli bir gişeye sahip olduğu için bir senaryo yazdığını söylüyor. Terminatör 7.


Geleceği Terminatör Cameron’ın açıklamasına rağmen seri şu anda yayında olabilir, ancak Hamilton’ın geri dönme konusundaki ilgi düzeyi şüphe götürmez, çünkü Sarah Connor oyuncusu gerçekten geri dönmeyeceğini açıkça belirtti. Aşağıdaki açık sözlü sözlerine göz atın (üzerinden İşletme İçeriği):

“Bitirdim. Bitirdim. Söyleyecek başka bir şeyim yok. Hikaye anlatıldı ve ölesiye yapıldı. Birisinin onu neden yeniden yayınlayacağı benim için bir muamma. Ama Hollywood dünyamızın bunun üzerine kurulduğunu biliyorum. şu anda yeniden başlatılıyor.”


Hamilton, Terminatör Serisinin Öldüğü Konusunda Haklı (Fakat Cameron Vazgeçmeyecek)


Terminatör: Kara Kader 2003’ten bu yana serinin en iyi değerlendirilen girişiydi Terminatör 3: Makinelerin YükselişiRotten Tomatoes’daki %70 tazelik derecesine de yansıdı. Ne yazık ki, filmin 62 milyon dolarlık yurt içi gişe hasılatı, serinin ilk filmden bu yana en düşük hasılatı oldu; filmin 38 milyon dolarlık bitişi, küçük bütçesi göz önüne alındığında bir zafer olarak değerlendirildi.

Karanlık kaderHayal kırıklığı yaratan gişesi, izleyicilerin bu filmden bıktığını gösteriyor. Terminatör serinin cyborg zaman yolculuğunda yaşanan değişimler ve dönüşler. Cameron yine de diziyi yenilemenin anahtarının kendisinde olduğunu düşünüyor ve Terminatör 7 senaryo denklemin cyborg tarafına daha az, yapay zekanın tehlikelerine daha çok odaklanacak.

Karanlık kader
185-196 milyon dolarlık bildirilen bütçeyle dünya çapında 261 milyon dolar hasılat elde etti.


Yapay zekanın tehlikelerine odaklanan aksiyon filmleri günümüzde pek nadir değil ama belki de Cameron’un bu malzeme üzerinde ilginç bir yaklaşımı var. Öte yandan, belki de kendi inancında kararlı olan Hamilton’u dinlemeli. Terminatör öncül oynanır. Schwarzenegger liderliğindeki orijinal ikonik olmaya devam ediyor ve Yargı Günü aksiyon türünün bir klasiğidir, ancak bu filmlerin dışında Terminatör Franchise hiçbir zaman gerçek anlamda teslim olmadı. Cameron’un nihayet şifreyi kırıp genç izleyicilerin bu yaşlanan seriyi benimsemesini sağlayacak bir şeyler yapması uzak bir ihtimal.

Kaynak: İşletme İçeriği

Teknory