Bridgerton 3. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor? İşte Netflix’te Yayınlandığı Zaman

17 Mayıs 2024 20:46 İşte Bridgerton 3. sezon 2. bölümü Netflix’te yayınlanacağı zaman. Resim: Netflix kaydeden Katie Louise Smith film%2Fbridgerton-season-3-part-2-release-date-netflix%2F&text=When+Does+Bridgerton+Season+3+Part+2+Come+Out%3F+Here%27s+When+It%27s+Released+On+Netflix+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Bridgerton 3. sezon 2. bölüm, diğer adıyla son dört bölüm, 13 Haziran Perşembe günü Netflix’te çıkıyor. Yani, ilk dört bölümünü izlediniz Bridgerton 3. sezon ve şimdi de sonraki dört sezon için çaresiz […]

Bridgerton 3. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?  İşte Netflix’te Yayınlandığı Zaman

17 Mayıs 2024 20:46

İşte Bridgerton 3. sezon 2. bölümü Netflix’te yayınlanacağı zaman.

Resim: Netflix


Katie Louise Smith

kaydeden Katie Louise Smith

Bridgerton 3. sezon 2. bölüm, diğer adıyla son dört bölüm, 13 Haziran Perşembe günü Netflix’te çıkıyor.

Yani, ilk dört bölümünü izlediniz Bridgerton 3. sezon ve şimdi de sonraki dört sezon için çaresiz misiniz? İşte ne zaman hakkında bilmeniz gereken her şey Bridgerton 3.sezon 2.bölüm Netflix’te…

Colin ve Penelope’nin büyük aşkı üçüncü sezonun sonraki dört bölümünde de devam ediyor; bol miktarda romantizm, baharatlı seks sahneleri ve drama sizi bekliyor. Üstelik dizi sorumlusu Jess Brownell, izleyicilerin sonunda hangi kardeşin odak noktası olacağı konusunda daha net bir fikir edineceklerini söyledi. Bridgerton Sezon sonunda 4.sezon.

Ama ne zaman çıkıyor? Peki sezonun ikinci yarısına ulaşana kadar ne kadar beklememiz gerekiyor? İşte cevabınız.

İkinci bölüm ne zaman Bridgerton Netflix’te 3. sezon çıkacak mı?

Benedict Bridgerton'da kiminle evleniyor?  Leydi Tilley Arnold kimdir?

Benedict Bridgerton’da kiminle evleniyor? Leydi Tilley Arnold kimdir?

Resim: Netflix


İşte ne zaman Bridgerton 3. sezon 2. bölüm Netflix’te yayınlanıyor

Bridgerton Sezonun son dört bölümünden oluşacak olan 3. sezon 2. bölüm 13 Haziran Perşembe günü Netflix’te yayınlanacak.

Dört bölümün tamamı 13 Haziran’da gece yarısı PDT’de dünya çapında yayınlanacak, bu da herkesin büyük, ateşli Polin finalini aynı anda deneyimleyebileceği anlamına geliyor.

Kaç bölüm var Bridgerton 3. sezon 2. bölüm mü?

1. bölümle aynı, dört bölüm olacak Bridgerton 3. sezon 2. bölüm Geriye kalan dört bölümün bölüm başlıkları şu şekilde:

  • 5.Bölüm – ‘Tik Tak’
  • 6. Bölüm – ‘Romantik Bay Bridgerton’
  • 7. Bölüm – ‘Ellerin Birleşmesi’
  • 8. Bölüm – ‘Işığa Doğru’
Bridgerton 3. sezon 2. bölüm - Colin ve Penelope evleniyor mu?

Bridgerton 3. sezon 2. bölüm – Colin ve Penelope evleniyor mu?

Resim: Netflix


Ne olur? Bridgerton 3. sezon 2. bölüm mü? Colin ve Penelope bir araya mı gelecek?

İlk dört bölümü izlediyseniz bileceğiniz gibi Colin ve Penelope, arabadaki o heyecanlı andan sonra ilişkilerini resmen bir sonraki aşamaya taşıdılar. Elbette bu, sürücünün Bridgerton konutuna geri dönmesiyle kaba bir şekilde kesintiye uğradı… peki sonra ne olacak? Garip mi olacak? Yoksa vakit kaybetmeden doğrudan ilişkilerine mi dalacaklar?

Luke ve Nicola zaten 3. sezonun 2. bölümünde pek çok seksi anın geleceğini söylüyorlardı; bunlara önemli ayna sahnesi ve Luke ile Nicola’nın bazı mobilyaları kırdığı an da dahil… BÜYÜK bir ikinci yarı olacak Polin için sezonun en iyisi!

Başka yerlerde Francesca ve John Stirling’in ilişkisinin nasıl ilerleyeceğini ve Benedict ile Leydi Tilley Arnold’un başına neler geleceğini muhtemelen göreceğiz. Ayrıca Violet Bridgerton ile Leydi Danbury’nin erkek kardeşi arasındaki küçük mesele de var… orada bir şeyler mi dönüyor?

Showrunner Jess Brownell ayrıca dizinin hangi yöne doğru ilerleyeceğine dair pek çok ipucu olduğundan hayranların sezon sonunda 4. sezonu kimin yöneteceği hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağını açıkladı. Sabırsızlıkla bekliyoruz; 13 Haziran’da görüşürüz!

Hakkında daha fazlasını okuyun Bridgerton Burada:

Bridgerton Cast ve ‘En İmkansız Bridgerton Sınavı’

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Teknory