LinkedIn’de Gönderiler Nasıl Planlanır?

Gönderi planlamayı, ek bir adımla LinkedIn’de düzenli bir gönderi oluşturmak olarak düşünün. Muhtemelen daha önce web sitesinde bir şeyler paylaşmışsınızdır, ancak içerik oluşturucu arayüzüne pek dikkat etmemişsinizdir. Öyleyse, Yayınla düğmesinin hemen yanında bir saat simgesi fark etmemiş olabilirsiniz. Bu simge, LinkedIn’de gönderileri planlamanın anahtarıdır ve nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır. Normalde yaptığınız gibi web sayfasının üst […]

LinkedIn’de Gönderiler Nasıl Planlanır?

Gönderi planlamayı, ek bir adımla LinkedIn’de düzenli bir gönderi oluşturmak olarak düşünün. Muhtemelen daha önce web sitesinde bir şeyler paylaşmışsınızdır, ancak içerik oluşturucu arayüzüne pek dikkat etmemişsinizdir. Öyleyse, Yayınla düğmesinin hemen yanında bir saat simgesi fark etmemiş olabilirsiniz. Bu simge, LinkedIn’de gönderileri planlamanın anahtarıdır ve nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır.

  1. Normalde yaptığınız gibi web sayfasının üst kısmında bir gönderi oluşturun ve taslak haline getirmeye başlayın.

  2. Gönderi ile işiniz bittiğinde, Yayınla düğmesinin yanındaki sağ alt köşedeki saat simgesini tıklayın.

  3. Gönderinin planlanmasını istediğiniz tarih ve saati girin.

  4. Orijinal gönderinize yönlendirilmek için sağ alttaki İleri düğmesini tıklayın.

  5. İstediğiniz veya yapmanız gereken ek düzenlemeleri yapın, ardından Planla’ya basın.

Bu kadar basit! Ayrıca geri dönüp gönderinizde veya yayınlanmasını istediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz. Gönderiyi herhangi bir şekilde değiştirmenizi gerektiren bir durum ortaya çıkarsa, yayınlanmadan önce bu değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz.

Teknory