Listenizdeki herkes için mükemmel DEEBOT’ta bir anlaşma yapın

Bu tatilde birine bir robot süpürge hediye etmeyi düşünüyorsanız, bu harika bir fikir. Kim bir robotun başıboş mısır gevreği parçalarını emmesini ve arkadaşlarıyla takılabilmeleri için yerleri paspaslamasını istemez ki? Bir robotu boşaltmanın zor kısmı doğru olanı seçmektir – ama biz yardım etmek için buradayız. duymuş olabilirsin ECOVACS hepsi bir arada DEEBOT’lar(yeni bir sekmede açılır), ancak […]

Listenizdeki herkes için mükemmel DEEBOT’ta bir anlaşma yapın

Bu tatilde birine bir robot süpürge hediye etmeyi düşünüyorsanız, bu harika bir fikir. Kim bir robotun başıboş mısır gevreği parçalarını emmesini ve arkadaşlarıyla takılabilmeleri için yerleri paspaslamasını istemez ki?

Bir robotu boşaltmanın zor kısmı doğru olanı seçmektir – ama biz yardım etmek için buradayız. duymuş olabilirsin ECOVACS hepsi bir arada DEEBOT’lar(yeni bir sekmede açılır), ancak tüm DEEBOT’lar eşit yaratılmamıştır. Çoğunda otomatik çöp kovası boşaltma ve kendi kendini temizleyen paspas bulunurken, bazılarında yapay zeka sesli asistan, yerleşik kamera ve hatta oda spreyleri bulunur. Bu fırsatlar listesine göz atın ve bu yıl tatil listenizi tamamlamaya gelince gerçekten temizlik yapın.

Tasarım meraklısı babalar için

Bu kaygan robot elektrikli süpürge ve paspas kombinasyonu, süper teknik görünüyor ve yüksek beklentileri olan babalar için bir ayakkabı. OMNI istasyonu, kendi kendini temizleme, kurutma ve otomatik su doldurma sunarak bunu gerçekten eller serbest hale getirir. YIKO sesli asistan ve yapay zeka destekli engellerden kaçınma gibi birinci sınıf özelliklere ek olarak, büyük aileler için akıllıca bir seçim çünkü her zemini bebeğin sürünebileceği kadar temiz hale getiriyor.

Dış mekan türleri için

Bulduğu her fırsatta yola çıkan birini tanıyorsanız, bu güçlü melez tam onlara göre. Bir sonraki temizleme işine hazır olması ve kendi kendini temizleyebilmesi için suyu otomatik olarak yeniden dolduran kendi kendini idame ettiren robot süpürgenin rahatlığının keyfini çıkarın. Her kir ve kum zerresini emecek 5.000Pa’ya ek olarak, tamamen yeni OZMO Turbo paspas sistemi kurumuş çamuru ve sürükledikleri diğer maddeleri temizlemeye geldiğinde öldürür.

Kürklü ebeveynler için

Arkadaşınızın pantolonunda her zaman kürk varsa, ona sağlam bir şey yapın ve onlara bu enayi ve paspas kombinasyonunu hediye edin. ECOVACS DEEBOT X1 PLUS, evinizin her zaman temiz kokması için oda spreyi ile birlikte gelir. Güçlü 5.000Pa sinir bozucu tüm tehlikeleri kaldırır, turbo paspas çamurlu pati izlerini temizler ve sesli iletişime sahip yerleşik bir kamera, yavrularını izlemelerine ve kanepeden kalkmalarını söylemelerine olanak tanır.

Meşgul çiftler için

Bu elektrikli süpürge ve paspas karışımı, temizleme sırasının kimde olduğu konusunda çekişen çiftler için mükemmeldir. Otomatik boşaltma istasyonu süper kompakttır, küçük alanlar için bir bonus ve salınımlı paspas sistemi, sert zeminleri çiftler için yoga için tamamen temiz ve pürüzsüz hale getirir. Yerleşik hava spreyi de güzel bir avantaj.

Sorunsuz anneler için

Bu hibrit, iş süpürme ve silmeye geldiğinde hükmetmekle kalmaz, aynı zamanda kendi çöp kutusunu da boşaltır, bunu kimin annesi istemez ki? 2.300Pa emiş ve OZMO döner paspas sistemi, zeminleri anne onaylı bir şekilde temizler ve akıllı ev uyumludur, böylece ona ne yapması gerektiğini söyleyebilir.

Hareket halindeki ortağınız için

Eşinizin evinde spor ayakkabılarınızı çıkarmakta tereddüt ediyorsanız, bu elektrikli süpürge ve paspas hibriti ezber bozacak. 2.300Pa’lık emiş gücü ve kompakt tasarımı, onu küçük alanlar için harika bir başlangıç ​​robotu haline getirir ve eller serbest temizlik kurulumunun tamamı onlara sıfır çabayla pırıl pırıl zeminler verir.

Teknory