Loki ve diğer en iyi 9 Tom Hiddleston rolü, sıralandı

NEW YORK, NEW YORK – 14 EKİM: Tom Hiddleston, 14 Ekim 2023’te New York City’de Javits Center’da düzenlenen New York Comic Con 2023 – 3. Gün sırasında imza dağıtıyor. (Fotoğraf: Roy Rochlin/ReedPop için Getty Images) Tom Hiddleston filmlerini gözden geçirmek ve ilk on role karar vermek gibi o kadar nahoş görev tamamlandı ki. *alaycılığa son* […]

Loki ve diğer en iyi 9 Tom Hiddleston rolü, sıralandı

NEW YORK, NEW YORK – 14 EKİM: Tom Hiddleston, 14 Ekim 2023’te New York City’de Javits Center’da düzenlenen New York Comic Con 2023 – 3. Gün sırasında imza dağıtıyor. (Fotoğraf: Roy Rochlin/ReedPop için Getty Images)

Tom Hiddleston filmlerini gözden geçirmek ve ilk on role karar vermek gibi o kadar nahoş görev tamamlandı ki. *alaycılığa son*

Bayanlar ve baylar, toplanın!

Biraz İngiliz cazibesini, bir tutam zekayı ve biraz da hoş bir havayı kim sevmez ki? bir çift muhteşem mavi göz bir sürü yetenek mi? Tabii ki, filmlerde, şovlarda ve hatta sahnede dinamik rolleriyle dünya çapında izleyicileri büyüleyen tek oyuncu olan Tom Hiddleston’dan bahsediyorum. Haylaz tanrıları oynamaktan sorunlu şarkıcılara kadar Tom’un oyunculuk becerilerinin sınırı yok.

Hepimizin en sevdiği Hiddleston anları vardır ve hatta belki de bayılma sahneleri kafamızda tekrar canlanmıştır, tek olan ben olamam. Ancak bugün onun en ikonik performanslarından bazılarıyla keyifli bir yolculuğa çıkmak üzereyiz. Kemerlerinizi bağlayın millet!

İster Loki Takımı olun, ister onun Shakespeare tarzı gezilerinin sıkı bir hayranı olun, işte Tom Hiddleston’ın öne çıkan 10 rolünün bir özeti. Ve unutmayın, bunlar bizim en iyi seçimlerimiz olsa da Hiddleston’ın dünyası geniş ve çeşitlidir ve herkesin listesi biraz farklı olabilir. Hadi dalalım!

10. Hamlet’te Hamlet (RADA üretimi)

RADA’nın büyük sahnesini, seyircilerin üzerine bir sessizlik çöktüğünü ve Tom Hiddleston’un içeri girdiğini hayal edin; şu anda onu oynarken görmeye çok alışık olduğumuz şakacı Loki olarak değil, eziyet çeken Danimarka Prensi Hamlet olarak. Hiddleston’ın beyaz perdeyi aydınlatmasına alışkınız ama bu sefer canlı bir seyirci hayatlarının ikramını yaşadı.

Hiddleston’ın Hamlet’i yalnızca bir performans değildi; oldu bir deneyim. Karakterinin ruhunun derinliklerine inerek birkaç saat içinde seyirciyi güldürdü, ağlattı ve düşündürdü. Onun tasviri ham, gerçek ve sürükleyiciydi; onun daha önce pek çok kişinin görmediği bir yanını sergiliyordu.

Shakespeare’i canlandırmak hiç de küçümsenecek bir başarı değildir ve Hamlet genellikle tiyatrodaki en karmaşık rollerden biri olarak kabul edilir. Hiddleston’ın yorumu, yalnızca klasik çizgileri kusursuz bir şekilde sunması nedeniyle değil, aynı zamanda karaktere kattığı derinlik ve hassasiyet nedeniyle de evrensel olarak alkışlandı. Birden fazla çekim ve düzenleme avantajına sahip bir filmde rol almak bir şeydir, ancak sahnede önemli olan sadece oyuncu ve onların becerileridir. Hiddleston’ın RADA’daki Hamlet’i yalnızca bir oyun değildi; Bu bir ustalık sınıfıydı ve bize onun neden oyunculuk dünyasının en iyilerinden biri olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow