Love and Thunder Şimdiye Kadarki En Büyük Aşağılanmayı Yaşıyor

bugün de hayret evren, ikimiz de geçen yaza bakıyoruz ve aynı zamanda kristal kürelerimize bu yaklaşan sonbahara göz atıyoruz. Her şeyden önce, ortaya çıkıyor Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Yıldönümü şimdiye kadarki en kötü aşağılanmayı yaşayarak geçtiği için yaşlandıkça daha akıllı olmayacak. Başka bir yerde, Brie Larson’ın Harikalar beklenmedik derecede güçlü bir rekabet sayesinde kolay […]

Love and Thunder Şimdiye Kadarki En Büyük Aşağılanmayı Yaşıyor

bugün de hayret evren, ikimiz de geçen yaza bakıyoruz ve aynı zamanda kristal kürelerimize bu yaklaşan sonbahara göz atıyoruz. Her şeyden önce, ortaya çıkıyor Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Yıldönümü şimdiye kadarki en kötü aşağılanmayı yaşayarak geçtiği için yaşlandıkça daha akıllı olmayacak. Başka bir yerde, Brie Larson’ın Harikalar beklenmedik derecede güçlü bir rekabet sayesinde kolay bir galibiyet olacağını düşündüğünüz bir ödülü kazanamıyor. En son ama en kötü değil, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 yeni bir platformda ortaya çıkarken eski numaralarına kalmıştır.

‘The Marvels’, Tom Hiddleston sayesinde 2023’te gelecek en iyi Marvel projesi seçilemiyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

düşünebilirsiniz rağmen Harikalar yutturmaca şu anda zirve yapıyor olurdu, ortasında Gizli İstila haftalık olarak yeni bölümler yayınlıyor ve yakında ikinci bir fragman yayınlanacak, görünüşe göre Loki İkinci sezon, bahsettiğimiz 1 milyar dolarlık gişe rekorları kıran bir filmin devamı olmasına rağmen, bu yıl hala en çok beklenen Marvel projesi olmaya devam ediyor. Ama o zaman belki de 2019’lar göz önüne alındığında bu şaşırtıcı olmamalı Kaptan Marvel MCU’nun en nefret edilen filmi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunların hiçbiri, şu anda en iyi hayatını Disneyland’da yaşayan Brie Larson’ı rahatsız ettiğinden değil.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü şimdiye kadarki en utanç verici darbesini birinci yaş gününde paramparça olarak alır.

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü
Marvel Studios aracılığıyla ekran kaydı

Birleşik Krallık’ta veya geleneğin hüküm sürdüğü başka herhangi bir ülkede yaşamayanlar için, doğum günü darbeleri, birine doğum gününde “şans için” verilen hafif yürekli bir fiziksel tacizdir. Peki, bu mantıkla, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü bugün, sinemaya çıkışından bu yana tam olarak bir yılını kutlamak için doğum günü darbelerindeki adil payını dağıttığı için, hepsinin en şanslı Marvel filmi. Bunun itibarının yaşla birlikte artacağını düşündüyseniz, o zaman çok yanıldınız çünkü geçen 12 ay, nefret edenleri bunun hemen hemen hepsinin en kötü MCU teklifi olduğuna ikna etti.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 her yerde ağlayan Marvel hayranlarının sesiyle dijital olarak yayınlanıyor

galaksinin koruyucuları cilt 3
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Diğer haberlerde, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Bir süre daha Disney Plus’ın kapısını çalmayacak ama dijital ortamda kiralamak veya satın almak artık sizin. Neyse ki, son zamanlarda yayınlanan diğer bazı MCU sürümlerinden farklı olarak, VOD’a gelişi, hayran topluluğu içindeki konumunu zedeliyor gibi görünmüyor, çünkü James Gunn’ın Marvel’a veda etmesi, oturma odalarımızda olduğu kadar duygusal olarak da yıkıcı olduğunu kanıtlıyor. . Yani hafta sonunu, kalbin en az 15 kez yerinden çıkarken kanepende ağlayarak geçirmek istiyorsan, ne izlemen gerektiğini biliyorsun.

Marvel Sinematik Evreni, sinemadaki en trajik karakter koleksiyonuna ev sahipliği yapar, ancak asıl trajedi, bir sonraki Marvel güncellemelerini kaçırmanız olur, bu yüzden hiçbir yere gitmeyin.

Teknory