Werewolf By Night 2, Marvel Yönetmeninden Cesaretlendirici Güncelleme Aldı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Yönetmen Michael Giacchino, son Soru-Cevap bölümünde Werewolf by Night’ın devam filminin devamı olasılığını tartışıyor ve bu karakterlerle daha fazlasını arzuladığını ifade ediyor. Potansiyel devam filmi, Yenilmezler’in ortaya çıkmasından önceki dönemi keşfederek Jack Russell ve Elsa […]

Werewolf By Night 2, Marvel Yönetmeninden Cesaretlendirici Güncelleme Aldı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Yönetmen Michael Giacchino, son Soru-Cevap bölümünde Werewolf by Night’ın devam filminin devamı olasılığını tartışıyor ve bu karakterlerle daha fazlasını arzuladığını ifade ediyor.
  • Potansiyel devam filmi, Yenilmezler’in ortaya çıkmasından önceki dönemi keşfederek Jack Russell ve Elsa Bloodstone karakterlerini daha da geliştirebilir.
  • Werewolf by Night 2 ayrıca MCU’ya daha fazla doğaüstü yaratık tanıtabilir ve potansiyel olarak ilk özel sunumda Man-Thing kullanılarak oluşturulan başarılı formülü takip edebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gece 2’ye Göre Kurt Adam Yönetmen Michael Giacchino, Marvel Sinematik Evreni’nin doğaüstü macerasını genişletmekten bahsederken olumlu bir güncelleme alıyor. MCU’da son yıllarda yaşanan heyecan verici deneylerden biri de Marvel Studios Özel Sunumlarının Disney+’a gelmesiydi. Gece Kurt Adam Ekim 2022’de geldi ve anında başarıya ulaştı ve bir yıl sonra, Marvel Studios Özel Sunumlarının izleyici kitlesinin daha da genişletilmesine olanak tanıyan renkli bir versiyon yayınlandı.

Sırasında Gece 2’ye Göre Kurt Adam Yeşil ışık yakılmamış olabilir, ancak belli bir düzeyde tartışmalar yapılmış gibi görünüyor. Serbest bırakılmasını kutlamak için Gece Kurt Adam Giacchino renkli olarak özel bir gösterime katıldı. Çarpıştırıcı. Esnasında Soru-Cevap bölümü, dedi Giacchino “her zaman konuşulur” MCU canavar macerasının devamı hakkında şunları paylaşırken bir devam filmi hakkında şunları söyledi:

Her zaman konuşulur. Ama biliyorsunuz, birisi bir kuruş harcamaya karar verene kadar henüz hiçbir şey olmuyor. Yani umarım. Dileğim şu ki, evet bu karakterlerin sayısı daha da artacak. Çok isterdim ve onlarla ne yapmak istediğime dair fikirlerim var ve bunların hepsi çılgınca ve çılgınca ama bence bunu başarmanın tek yolu bu. Yani umarım bir gün. Umarım bir gün.

İLGİLİ: Kurt Adam Gece Oyuncuları ve Karakter Rehberi


Kurt Adam Gece 2 Ne Konusunda Olabilir

En büyük güçlü yanlarından biri Gece Kurt Adam Yenilmezler’in varlığından çok önce bir zaman diliminde geçerek kendi başına ayakta kalabilmesiydi. için organik yön Gece 2’ye Göre Kurt Adameğer ileriye doğru giderse, o zaman ortamında devam edecek ve seyirciye Jack Russell ve Elsa Bloodstone’un bundan sonra nereye gideceğini gösterecek. Başka bir yaklaşım, eğer denemek isterlerse Gece Kurt Adam Mevcut MCU’ya daha yakın olan şey, bir zaman atlaması yapıp diğer kahramanlar ayağa kalkıp koşmaya başlarken Jack’in serideki yolculuğunu göstermeleridir.

Gece 2’ye Göre Kurt Adam Ayrıca, ilk TV filmi aracılığıyla Man-Thing’i nihayet dahil ettikten sonra diğer doğaüstü yaratıkları MCU’ya tanıtmanın harika bir yolu olabilir. Man-Thing, eski tarz korku filmlerinin duygusunun MCU ortamında nasıl yeniden yakalanabileceğinin harika bir örneğiydi. Bu potansiyel olarak Giacchino’nun Marvel Studios’a sunduğu şeylerden biri olabilir. Gece 2’ye Göre Kurt Adamancak daha fazla ayrıntı paylaşana kadar aklında ne tür fikirler olduğunu zaman gösterecek.

Eğer Gece 2’ye Göre Kurt Adam Gerçekleşecek ve Disney+ için başka bir başarı olacaksa, bunun gelecekte daha fazla Marvel Studios Özel Sunumuna yol açacağını umuyoruz. Bu format kesinlikle Marvel Stüdyoları için işe yarar ve bir TV şovu veya tiyatro filmi olmak yerine Disney+’ta kendi Marvel Studios Özel Sunumlarına sahip olmaktan yararlanabilecek çok sayıda karakter vardır. Ancak şimdilik bunun olup olmayacağını zaman gösterecek. Gece Kurt Adam Franchise devam edecek ya da etmeyecek.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory