M3GAN: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-17T11:14:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-17T11:15:02 Yapımcılığını James Wan’ın yaptığı yeni korku M3GAN hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bilmeniz gereken her şey burada. Katil bebek filmlerini sıralıyorsak, orijinal Child’s Play muhtemelen her zaman zirvede kalacaktır – ancak Dead Silence, Magic ve Puppet Master gibi bazı… Okumaya devam et M3GAN: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

M3GAN: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-17T11:14:00

Güncellenmiş: 2022-11-17T11:15:02

Yapımcılığını James Wan’ın yaptığı yeni korku M3GAN hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bilmeniz gereken her şey burada.

Katil bebek filmlerini sıralıyorsak, orijinal Child’s Play muhtemelen her zaman zirvede kalacaktır – ancak Dead Silence, Magic ve Puppet Master gibi bazı yarışmacılar olmuştur.

Modern sinema izleyicinizden tüyler ürpertici bir korku bebeğine isim vermesini isteyin, çoğu aynı adı söyleyecektir: Annabelle, Conjuring serisinin merkezinde yer alan, James Wan tarafından yaratılan perili Raggedy Ann bebeği.

Türün kademesine yeni bir giriş yapmak üzereyiz: M3GAN, bu yüzden çıkış tarihi, fragmanı, oyuncu kadrosu veya olay örgüsü ayrıntılarının peşindeyseniz, hepsini aşağıda bir araya getirdik.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

M3GAN çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

M3GAN için kaynaklanmaktadır 6 Ocak 2023’te sinemalardabaşlangıçta planlanandan bir hafta önce.

Peacock’ta gün ve tarih sürümünün bir parçası olarak çıkış yapan Halloween Ends’in aksine, M3GAN bir akış platformunda veya isteğe bağlı hizmetlerde kullanılamayacak. Amazon Prime.

M3GAN fragmanı: Bir fragman var mı?

Evet, bir fragman var ve aşağıdan izleyebilirsiniz:

M3GAN kadrosu: İçinde kim var?

M3GAN kadrosu şunları içerir:

  • Allison Williams Gemma olarak
  • Menekşe McGraw Katie olarak
  • Amie Donald M3GAN olarak
  • M3GAN’ın sesi olarak Jenna Davis
  • Ronny Chieng
  • Brian Jordan Alvarez Cole olarak
  • Jen Van Epps Tess olarak
  • Stephane Garneau-Monten Kurt olarak
  • Arlo Yeşil Ryan olarak
  • Michael Saccente Greg olarak

Ekip açısından heyecanlanmalısınız: yapımcılığını James Wan yapıyor; daha önce Housebound’u yöneten Gerard Johnstone tarafından yönetiliyor; ve hepsinden iyisi, Malign’ın arkasındaki dahi Akela Cooper tarafından yazılmıştır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

M3GAN arsa: Ne hakkında?

Resmi özet şu şekildedir: “M3GAN, bir çocuğun en büyük arkadaşı ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmaya programlanmış gerçeğe benzeyen bir oyuncak bebek olan bir yapay zeka harikasıdır.

“Mükemmel oyuncak şirketi robot uzmanı Gemma (Get Out’tan Allison Williams) tarafından tasarlanan M3GAN, bağlı olduğu çocuk için arkadaş ve öğretmen, oyun arkadaşı ve koruyucu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

“Gemma aniden sekiz yaşındaki öksüz yeğeni Cady’nin (Violet McGraw, The Haunting of Hill House) bakıcısı olunca, Gemma emin değil ve ebeveyn olmaya hazırlıksız.

“İş yerinde yoğun baskı altında olan Gemma, her iki sorunu da çözmek için M3GAN prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir – bu, hayal bile edilemeyecek sonuçlara yol açacak bir karardır.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

M3GAN hakkında daha fazla duyuru yapıldığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Teknory