Bilim Adamlarının Alay Ettiği Bir Kıyamet Destanı Bir Akış Çarpışmasından Kurtuldu

Buena Vista aracılığıyla Hiç kimse çok pahalı ve efekt odaklı bir Hollywood filmine bilimsel doğruluk bekleyerek girmez – işin içinde Christopher Nolan olmadığı sürece – bu nedenle herkes Michael Bay’in ölümü başladığında beyinlerinin sımsıkı kapıda bırakılması gerektiğini biliyordu. Kıyamet şehre geldi Destansı kıyamet fantezisinin kolayca yenilmesinden sonra dahil olan herkes için bir zevk oldu. Derin […]

Bilim Adamlarının Alay Ettiği Bir Kıyamet Destanı Bir Akış Çarpışmasından Kurtuldu

Buena Vista aracılığıyla

Hiç kimse çok pahalı ve efekt odaklı bir Hollywood filmine bilimsel doğruluk bekleyerek girmez – işin içinde Christopher Nolan olmadığı sürece – bu nedenle herkes Michael Bay’in ölümü başladığında beyinlerinin sımsıkı kapıda bırakılması gerektiğini biliyordu. Kıyamet şehre geldi

Destansı kıyamet fantezisinin kolayca yenilmesinden sonra dahil olan herkes için bir zevk oldu. Derin etki 1998’in asteroitle güçlendirilmiş macera savaşında, Bay’in muazzam derecede aptalca hikayesi, gişede etkileyici bir 554 milyon dolar topladıktan sonra yılın en çok hasılat yapan filmi oldu.

Kıyamet
Buena Vista aracılığıyla

Tabii ki, bilim adamları ve akademisyenler, ekranda ortaya çıkan hemen hemen her şey karşısında çaresiz kaldılar; öyle ki, NASA’nın filmi eğitim programının bir parçası olarak müstakbel yeni çalışanları test etmek için kullandığı bildirildi. kanıtlanmış yanlışlıkların sayısı 150’nin çok üzerinde.

Biri KıyametBen Affleck’in DVD yorumu bir deha eseri olduğu için, ‘in en hafife alınan unsurları sinemalarda bile olmadı. Oyuncu, ortaya çıkan hemen hemen her şeye inanmazlığını zar zor kontrol edebiliyor ve Bay’e neden astronotları sondaj yapmak için eğitmediklerini çünkü daha kolay ve daha ucuz olacağını sorduğunda, ona hemen çenesini kapatması söylendi.

Özetle bilimkurgu muhteşemliği bu ve çeyrek asırdır bu kadar popüler kalmasının birçok nedeninden biri. Bu duygunun altını çizmek için, Kıyamet başına tüm hafta sonu akış çizelgeleriyle çarpışma rotasındaydı FlixPatrolkalorifik sinematik peynir dilimini dünya çapında Amazon’da en çok izlenen yedinci uzun metrajlı film olarak ortaya çıkardı.

Teknory