‘Ant-Man’ Threequel, Franchise’daki Şimdiye Kadarki En Büyük Lansman Olabilir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania MCU’nun en küçük ve en büyük süper kahramanlarıyla büyük bir etki yaratmanın peşinde. Biletler kısa süre önce çevrimiçi olarak satışa sunuldu ve şimdi erken tahminler, bu özel serinin üçüncü taksitinin şimdiye kadarki en büyük gişe olacağını tahmin ediyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı kendi solo filmlerinde, […]

‘Ant-Man’ Threequel, Franchise’daki Şimdiye Kadarki En Büyük Lansman Olabilir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania MCU’nun en küçük ve en büyük süper kahramanlarıyla büyük bir etki yaratmanın peşinde. Biletler kısa süre önce çevrimiçi olarak satışa sunuldu ve şimdi erken tahminler, bu özel serinin üçüncü taksitinin şimdiye kadarki en büyük gişe olacağını tahmin ediyor.

Karınca Adam ve Yaban Arısı kendi solo filmlerinde, diğer süper kahramanların solo filmlerinde karşılaştıkları kötülük seviyesindeki karakterler olan Sarı Ceket ve Hayalet şeklinde çok dar görüşlü tehditlerle karşı karşıya kaldılar. Ancak bu sefer durum değişti, çünkü hepimiz biliyoruz ki Scott Lang, Thanos’tan bu yana en büyük kötü olan Kang ile yüz yüze gelecek.

Kang’a bir kez daha göz atma şansı, Marvel hayranlarını, 2018 gezilerinin neredeyse iki katı bir açılış gişesine sahip olacağı tahmin edilen yaklaşan film için bilet satın almaya motive etmiş gibi görünüyor. Ne zaman Karınca adam 2015 yılında MCU’da çıkış yapan film, açılış haftasonunda 57.2 milyon dolar kazandı. Karınca Adam ve Yaban Arısı üç yıl sonra 75,7 milyon dolar kazandı. Tahminler buna inanıyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania açılış haftasonunda yüksek aralıkta 131 milyon dolar kazanacak Gişe Profesyoneli.

Yönetmen Peyton Reed, Quantumania’nın tüm evren için çok önemli bir an olarak hizmet etmesi amacıyla MCU’daki karakterleri değiştirmeyi umuyor. Marvel yönetici yapımcısı Steven Broussard, bir basın açıklamasında, bu filmdeki olayların MCU’nun tüm tonunu değiştirme potansiyeline sahip olduğuna inandığını ve aynı şeyi yapan eski bir filmle karşılaştırdığını söyledi.

“Şunun gibi filmler hakkında konuşuyoruz: Kaptan Amerika: Kış AskeriSHIELD’in düşüşünü gördüğünüz ve MCU’nun tamamının buna yöneldiğini hissettiniz. Kaptan Amerika: İç Savaş kahramanların bölündüğünü ve kamplarda ve savaş hatlarında çizildiğini gördüğünüz başka bir filmdi – gerçekten MCU’nun geleceği o filmin eylemiyle tanımlanacakmış gibi hissettirdi. Bunu yapma fikrini gerçekten beğendik Karınca-Man film kadar önemli ve MCU’nun ileriye dönük ayrılmaz bir parçası.

rağmen Karınca adam geçmişteki filmler iyi karşılandı ve eğlenceliydi, muhtemelen onları kaçırabilirdiniz ve bu, Infinity Saga’nın genel olay örgüsünün keyfini çıkarmanıza engel olmazdı, burada durum böyle olmayacak gibi görünüyor. . Qauntumania muhtemelen bir dereceye kadar Multiverse Saga’nın geleceğini belirleyecek ve onu mutlaka görülmesi gereken bir film ve beşinci aşamayı başlatmak için harika bir film haline getirecek. Ve eğer Bayan Dakika sana bunu yapmanı söylüyorsa, söyleseydin iyi edersin.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 17 Şubat’tan itibaren sinemalarda olacak.

Teknory