M3GAN Yaratıcıları, Katil Bebek Dansının Viral Olacağını ve Hatta Meme’ler Yapılacağını Biliyordu

Blumhouse’un öldürücü AI bebek filminin arkasındaki film yapımcıları M3GAN fragmanın ikonik dans anının viral olmasını planladıklarını açıkladı. Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng ve Brian Jordan Alvarez’in rol aldığı film, ünlü bebeğin bir koridorda keskin bir alet sallarken dans ettiği ve kısa sürede sosyal medya platformlarında memlerin konusu haline gelen bir sekans içeriyor. Olay o […]

M3GAN Yaratıcıları, Katil Bebek Dansının Viral Olacağını ve Hatta Meme’ler Yapılacağını Biliyordu

Blumhouse’un öldürücü AI bebek filminin arkasındaki film yapımcıları M3GAN fragmanın ikonik dans anının viral olmasını planladıklarını açıkladı. Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng ve Brian Jordan Alvarez’in rol aldığı film, ünlü bebeğin bir koridorda keskin bir alet sallarken dans ettiği ve kısa sürede sosyal medya platformlarında memlerin konusu haline gelen bir sekans içeriyor. Olay o kadar yaygınlaştı ki, M3GAN prömiyerde karakter olarak kostümlü performans sergileyen bir grup dansçı yer aldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

2023 önizlemelerinin bir parçası olarak, Haftalık eğlence arkasındaki yaratıcılarla oturdu M3GAN, dans sahnesinin dahil edilmesi için anlık bir karar olmasına rağmen, viral olmasını planladıklarını açıklayan kişi. Yönetmen Gerard Johnstone, dans sekansının “o çılgın, uykusuz, sabah 3 düşüncelerinden biri,” ve herkes bunun filmin bir parçası olması konusunda coşkuyla hemfikir olduğunu söyledi. Hem yıldız hem de baş yapımcı olan Williams, “içsel” ile hazırlandıklarını açıkladı.dağıtılacak memler,”, ancak dizi kendi kendine başladığında buna gerek duymadılar. Aşağıda tam alıntılarını okuyun:

Gerard Johnston: O çılgın, uykusuz sabah 3 düşüncelerinden biriydi. film müziği aniden gerçek olsa ve M3GAN, çalmakta olan müzik ne olursa olsun bir hamleyi bozsa çok komik olmaz mıydı? Herkesin kucakladığı ve sevdiği bir şeydi.

Allison Williams: Dahili olarak dağıtmak için memler bulmuştuk ama sonunda onları dağıtma ihtiyacı duymadık çünkü insanlar kendi memlerini yapmaya başladı. Böyle bir şey yaparken o kadar büyük hayal bile kuramazsın. O kadar heyecan verici bir gündü ki. Kavramın kanıtıydı.

İlgili: Ronny Chieng’in film ve TV Rolleri: Young Rock’tan Greg Yao’yu Nerede Biliyorsunuz?


Blumhouse, film Memes’lerini Kucaklama Tarihine Sahiptir

Bir film stüdyosunun, özellikle ilki kadar cesur ve tuhaf bir reklam kampanyasından bir an için plan yaptığını öğrenmek tamamen şok edici değil. M3GAN fragman, viral olmak için. Ancak buradaki sürpriz, planlarının çalıştı. İnternetin kararsız kaprisleri, tanıtım mühendisliğiyle tasarlanmış memleri çok yaygın bir coşku olmadan rüzgarda sallama eğiliminde olduğundan, hangi popüler kültür anlarının sosyal medyada viral hale geleceğini tam olarak tahmin etmek herkesin bildiği gibi zordur.

Bununla birlikte, Blumhouse geçmişte filmlerini temel alan memleri başlatıp yayarak başarılı oldu. Bazen bu, projelerini zaten var olan memlere katlamanın yollarını bulmayı içerir; birkaç yıl önce “Üzümü ameliyat ettiler” 2018 tekno-gerilim filmlerine atıfta bulunmak için meme Güncelleme. Öte yandan, birkaç yıl önce 2019 Octavia Spencer filmlerinden başlık karakteri Photoshopping’i içeren mem süvari alayının da kanıtladığı gibi, özellikle başlıklarından birine odaklanan meme kampanyalarında büyük başarı elde ettiler. anne Hugh Jackman’ı PT Barnum karakterine dönüştürmek de dahil olmak üzere çeşitli filmlerin afişlerine En Büyük ŞovMA.

Bununla birlikte, bu viral anın gişe başarısına dönüşüp dönüşmeyeceği henüz belli değil. M3GAN. Süre anne gişede bir başarıydı, meme kampanyası tiyatro gösteriminden çok sonra başladı, bu nedenle bilet satışlarını etkilemesinin hiçbir yolu yok. Sony’nin kısa süre önce viral memlerle öğrendiği gibi morbiusİnternette bir film hakkında şaka yapmak her zaman onu izlemek için para ödemeye dönüşmez, bu nedenle filmin Yeni Yıl’da ne zaman gösterime gireceğini yalnızca zaman gösterecek.

Devamı: Neden Chucky Bebek Olarak Daha İyi Bir Katildir?Kaynak: EW

Anahtar Yayın Tarihleri

  • M3GAN <a href=film Posteri” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/10/M3GAN-Movie-Poster.jpg”/>

Teknory