Çarpıcı Avengers 5 Sanatında 16 MCU Aşama 4 ve 5 Kahramanı Kang’la Savaşmak İçin Bir Araya Geliyor

Özet 16 güçlü MCU kahramanı, hayran yapımı posterde Fatih Kang’a karşı savaşmak için birleşiyor Yenilmezler: Kang Hanedanı. Fatih Kang’ın MCU’daki geleceği belirsiz çünkü Marvel Studios, onun yeniden şekillendirilip değiştirilmeyeceği konusunda resmi bir yorumda bulunmadı. Fatih Kang, MCU’nun geleceğinde yeniden şekillendirilebilirken, hikayenin de yeniden şekillendirilmesi mümkün. Yenilmezler: Kang Hanedanı basitçe değiştirilecektir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM […]

Özet

  • 16 güçlü MCU kahramanı, hayran yapımı posterde Fatih Kang’a karşı savaşmak için birleşiyor Yenilmezler: Kang Hanedanı.
  • Fatih Kang’ın MCU’daki geleceği belirsiz çünkü Marvel Studios, onun yeniden şekillendirilip değiştirilmeyeceği konusunda resmi bir yorumda bulunmadı.
  • Fatih Kang, MCU’nun geleceğinde yeniden şekillendirilebilirken, hikayenin de yeniden şekillendirilmesi mümkün. Yenilmezler: Kang Hanedanı basitçe değiştirilecektir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

16 güçlü MCU kahramanı, Marvel Studios için hayran yapımı çarpıcı bir posterde güçlerini birleştiriyor Yenilmezler: Kang HanedanıMultiverse Saga’nın kötü adamı Fatih Kang’la savaşmak için bir araya geliyoruz. Çılgın Titan Thanos’un yenilgisinden sonra Yenilmezler: Oyunsonu ve MCU’nun Sonsuzluk Efsanesi’nin sona ermesiyle birlikte Avengers ekibinin durumu belirsiz kaldı. Marvel Studios, MCU’nun Avengers’ına katılacak birkaç yeni adayı tanıttı ve ekibin 2026’da bir araya gelmesi bekleniyor. Yenilmezler: Kang Hanedanı Fatih Kang’la savaşmak için, ancak son ortaya çıkanlar ve tartışmalardan sonra, yaklaşmakta olan 6. Aşama projesinin odağının değişebileceğine dair yaygın spekülasyonlar var.

Fatih Kang, MCU’nun Multiverse Saga’sının geri kalanı için yeniden düzenlenebileceğinden, hayranlar tarafından yeni bir poster hazırlandı. Yenilmezler: Kang Hanedanı tarafından paylaşıldı ANTİK kötü adamın yüzüne odaklanmaktan kaçınır. Yerine, Kang, aralarında Doctor Strange, Wolverine, Thor, Moon Knight, Fantastik Dörtlü ve Daredevil’in de bulunduğu 16 büyük çok evrenli süper kahramandan oluşan dev bir grupla karşı karşıya.

Doctor Strange önde ve merkezde yer alıyor ve bu da şuna uygun: Benedict Cumberbatch’in Mistik Sanatlar Ustası, MCU’nun Çoklu Evren Destanı’nın belki de en merkezi figürüdür.. Ancak Fatih Kang’ın geleceği o kadar net değil çünkü Marvel Studios, bu korkunç düşmanın geleceği hakkında resmi bir yorumda bulunmadı.

2:00

İlgili
Jonathan Majors, MCU Kang Rolünü Kaybedince Sessizliğini Bozdu

Marvel Studios, saldırı ve tacizden mahkum edilmesinin ardından Jonathan Majors ile yollarını ayırdı ve o zamandan bu yana ilk kez halka açık bir şekilde konuşuyor.


Kang The Conqueror, MCU’nun 6. Aşamasında Yeniden Canlandırılacak mı?

Jonathan Majors ilk kez Fatih Kang’ın bir versiyonu olarak 1. sezon finalinde ortaya çıktı. Loki Disney+’ta yer aldı ve Fatih Kang’ı bizzat canlandırdı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania ve Victor Timely’de Loki 2. sezon. Multiverse Saga’nın ana kötü adamı olarak ilan edilen Fatih Kang’ın geleceği, Mart 2023’te Jonathan Majors’ın tutuklanması ve saldırı iddialarının ardından tehlikeye atıldı. Marvel Studios, kesin bir karara varıncaya kadar Majors’ın MCU geleceği hakkında yorum yapmayı reddetti. Aralık 2023’te oyuncu kadrosuna alınmıştı. Majors, taciz ve saldırı olmak üzere iki kabahatten suçlu bulundu.

Jonathan Majors’ın mahkumiyeti onun Marvel Studios tarafından kovulmasına yol açtı ve bu da Fatih Kang’ın yeniden şekillendirileceği yönündeki söylentileri teşvik etti. Gibi popüler isimler Görevi Denzel Washington, John Boyega ve Colman Domingo’nun üstlenmesi önerildiancak henüz hiçbir şey resmi olarak onaylanmadı. Ayrıca, özellikle yönetmen Destin Daniel Cretton ve yazar Jeff Loveness’in yapımdan ayrılmasının ardından Kang the Conqueror’ın MCU hikayesinin tamamen iptal edileceğine dair spekülasyonlar var. Yenilmezler: Kang Hanedanı. Çoklu evren kavramı, Marvel Studios’un Fatih Kang’ı yeniden şekillendirmesinin kolay olabileceği anlamına geliyor, ancak bu güçlü kötü adamın geleceğinin ne olacağını yalnızca zaman gösterecek.

Kaynak: instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow