Mario + Rabbids Sparks Of Hope: Rayman In The Phantom Show DLC’si Ortaya Çıktı

Ubisoft, Mario + Rabbids Sparks of Hope: Rayman’ı geçtiğimiz Ekim ayında Switch’i vuran Nintendo karma strateji oyununa gelen duyurulan son DLC olan Phantom Show’da ortaya çıkardı. Geçen yıl Sparks of Hope’un piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Ubisoft, oyun için planlanan üç DLC’ye sahip olduğunu duyurdu. İlki, bu Mart ayında oyuna giren The Tower of […]

Mario + Rabbids Sparks Of Hope: Rayman In The Phantom Show DLC’si Ortaya Çıktı

Ubisoft, Mario + Rabbids Sparks of Hope: Rayman’ı geçtiğimiz Ekim ayında Switch’i vuran Nintendo karma strateji oyununa gelen duyurulan son DLC olan Phantom Show’da ortaya çıkardı.

Geçen yıl Sparks of Hope’un piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Ubisoft, oyun için planlanan üç DLC’ye sahip olduğunu duyurdu. İlki, bu Mart ayında oyuna giren The Tower of Doooom’du. Ubisoft, geçen ay ikinci DLC olan The Last Spark Hunter’ı yayınladı ve şimdi, DLC 3’ün oyunun lansman sonrası yol haritasını ne zaman tamamladığını biliyoruz çünkü Phantom Show’daki Rayman 30 Ağustos’ta yayınlanacak.

Mario + Rabbids Sparks of Hope DLC 3: Rayman in the Phantom Show tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.:

Fragman “Rayman geri döndü” Tanım okur. “Ve o, yeni ve gizemli bir boyutun özel konuğu: Phantom Opera’nın ağ stüdyosu. Mario + Rabbids Kingdom Battle’ın karizmatik hayalet patronu The Phantom da geri dönüyor ve kanalının reytinglerini yükseltmek için yardım istiyor.”

Ubisoft geçen yıl Sparks of Hope için lansman sonrası içerik yol haritasını açıkladığında, Rayman’ın DLC 3’te yer alacağını söyledi ve şimdi, neredeyse bir yıl sonra, Rayman nihayet burada.

Sparks of Hope’un Phantom Show DLC’sindeki Rayman’ı 30 Ağustos’ta oyuna giriyor.

Bu DLC’nin yayınlanmasını beklerken, okuyun oyun Bilgilendiricisi Mario + Rabbids Sparks of Hope incelemesi. Daha fazla Mario için, Super Mario Bros. Wonder tanıtım fragmanına göz atın ve ardından Super Mario RPG remake fragmanını izleyin.


Bu ayın sonlarında Phantom Show’da Rayman aracılığıyla mı oynuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow