Mark Hamill ve Natalie Portman İlk Kez Altın Küre’de Buluşuyor

Özet Yıldız Savaşları’nda Luke Skywalker ve Padmé Amidala’yı canlandıran Mark Hamill ve Natalie Portman, sonunda Altın Küre’de tanışarak anne-oğul yeniden bir araya geldi. Dizide anne-oğul oynamalarına rağmen Hamill ve Portman daha önce hiç birlikte ekran zamanı paylaşmamış veya tanışmamıştı. Hamill’in nihayet “annesiyle” tanışmasıyla ilgili eğlenceli Instagram gönderisi, karakterleri bir araya getiriyor ve hayranlara ilişkilerinin nasıl […]

Mark Hamill ve Natalie Portman İlk Kez Altın Küre’de Buluşuyor

Özet

  • Yıldız Savaşları’nda Luke Skywalker ve Padmé Amidala’yı canlandıran Mark Hamill ve Natalie Portman, sonunda Altın Küre’de tanışarak anne-oğul yeniden bir araya geldi.
  • Dizide anne-oğul oynamalarına rağmen Hamill ve Portman daha önce hiç birlikte ekran zamanı paylaşmamış veya tanışmamıştı.
  • Hamill’in nihayet “annesiyle” tanışmasıyla ilgili eğlenceli Instagram gönderisi, karakterleri bir araya getiriyor ve hayranlara ilişkilerinin nasıl olabileceğine dair bir fikir veriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İki Yıldız Savaşları ikonlar 2024 Altın Küre’nin kulislerinde buluştu; Luke Skywalker’ı canlandıran Mark Hamill ve Padmé Amidala’yı canlandıran Natalie Portman artık birbirleriyle tanıştılar ve sonunda anne-oğul yeniden bir araya geldi. Portman, Hamill’in annesini canlandırmasına rağmen Yıldız Savaşları franchise, ikisi hiç tanışmadı veya birlikte ekran başında vakit geçirmedi. Padmé, yeni doğmuş bebek Luke ile çok kısa bir süre tanışır, ancak doğum sırasında öldüğü için oğluyla tek etkileşimi budur. Ön bölüm üçlemesi, orijinal üçlemeden on yıldan fazla bir süre sonra yayınlandığından, ikisi arasında komik bir yaş farkı da var; Hamill’in ‘annesi’ ikisinden daha genç.

Mark Hamill görseli @markhamill kullanıcı adı altında Instagram’da şu başlıkla paylaştı: “Artık @goldenglobes sayesinde sonunda ‘annemle’ tanıştım.” Büyüleyici bir şekilde, Rey’i canlandıran oyuncu Daisy Ridley Yıldız Savaşları, Görüntüyü hemen beğendi; sohbete bir nesli daha kattı.

Bu görüntü, en azından galakside çok çok uzaklarda asla var olmayan bir şeyi tasvir eden, iyileştirici olmasa da sevindirici bir görüntü.

İlgili
Star Wars Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir?

Tüm Star Wars filmlerini ve TV şovlarını kronolojik olarak ve yayınlanma sırasına göre nasıl izleyeceğinizi ve her birinin Star Wars zaman çizelgesine nasıl uyduğunu burada bulabilirsiniz.


İki Nesil Star Wars Heroes United

luke skywalker padme yıldız savaşları

Padmé doğum sırasında öldüğü ve Güce duyarlı olmadığı için bir daha geri dönmedi. Yıldız Savaşları onun ölümünden sonra franchise’ı devraldı, bu da yetişkin oğluyla hiçbir zaman etkileşime girmeyeceği anlamına geliyordu. Yıkıcı bir şekilde, Leia annesiyle ilgili şeyleri hatırlarken Luke’un ona dair hiçbir anısı yoktur ve onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyor gibi görünmektedir. Bu özellikle yürek parçalayıcı çünkü Padmé, Luke ve Leia’nın annesi olmasının yanı sıra aynı zamanda inanılmaz bir insandı. Yıldız Savaşları Gençliğinde Naboo Kraliçesi olarak görev yapan, Cumhuriyet’te önde gelen bir senatör olan ve Klon Savaşları’na aktif olarak katılan karakter. İkisi aynı zamanda bağlarını özel kılacak doğal bir iyiliği de paylaşıyorlar.

Rağmen ikisi arasında ekranda bir buluşma Yıldız Savaşları pek olası değil Padmé’nin Güç’ü olmadığı ve genel anlatı açısından pek bir anlam ifade etmeyeceği için, Mark Hamill ve Natalie Portman’ın Altın Küre’deki bu fotoğrafı iyi bir ikincilik ödülü. Özellikle Hamill’in bu bağlantıyı bu kadar şakacı bir şekilde kurmaya istekli olması, hayranlara bu ilişkinin nasıl görünebileceğine dair bir versiyon sunması, serideki bu iki güç merkezini bir araya getirmenin mükemmel bir yolu. Tabi eğer Yıldız Savaşları Natalie Portman’ı Hayden Christensen ve Ewan McGregor’a benzer bir şekilde geri getirmek istedi ve bu kesinlikle sıcak karşılanacaktı.

Kaynak: Mark Hamill

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow