Marvel’s Ironheart serisi: Yayın penceresi, oyuncular, olay örgüsü ve bildiğimiz her şey

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-16T02:15:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-16T04:39:57 Iron Man’in halefi MCU’da merkez sahneye çıkmaya hazırlanırken, yakında çıkacak olan Ironheart TV dizisi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tüm detaylar burada. Avengers: Endgame’in sonunda Iron Man’in ölümünden sonra, kahramanın yokluğu tüm MCU’da hissedildi. Elbette boşluğu doldurmak için her zaman Rhodey’nin Savaş Makinesi olsa da, karakter aksiyonun tam… Okumaya devam et Marvel’s Ironheart serisi: Yayın penceresi, oyuncular, olay örgüsü ve bildiğimiz her şey

Marvel’s Ironheart serisi: Yayın penceresi, oyuncular, olay örgüsü ve bildiğimiz her şey

Yayınlanan: 2022-11-16T02:15:00

Güncellenmiş: 2022-11-16T04:39:57

Iron Man’in halefi MCU’da merkez sahneye çıkmaya hazırlanırken, yakında çıkacak olan Ironheart TV dizisi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tüm detaylar burada.

Avengers: Endgame’in sonunda Iron Man’in ölümünden sonra, kahramanın yokluğu tüm MCU’da hissedildi. Elbette boşluğu doldurmak için her zaman Rhodey’nin Savaş Makinesi olsa da, karakter aksiyonun tam ortasına inmek için siyasi serpintilerle uğraşmaya çok daha fazla odaklandı.

Kahramanı ve akıl hocası Tony Stark’tan büyük ilham alan genç mucit Riri Williams devreye giriyor ve Demir Yürek kılığına giriyor ve Demir Adam kişiliği ve duyarlılığında yeni bir çağ başlatıyor.

Ve MCU, Black Panther: Wakanda Forever filmindeki karakteri yeni tanıtmış olsa da, yakında kendi TV dizisine kavuşacak. Disney+ Ironheart serisi yayınlanmadan önce bilmeniz gereken her şey burada.

içindekiler:

Ironheart çıkış tarihi: Dizi Disney Plus’a ne zaman geliyor?

Kesin bir tarih henüz açıklanmasa da, bildiğimiz şey, Ironheart’ın bir ara prömiyer yapacağı. Güz, 2023.

Yapımcı Nate Moore açıkladı çarpıştırıcı 1 Kasım 2022’de dizinin çekimleri neredeyse bitti. “Neredeyse tamamlandı. Yanılmıyorsam, ikinci ila son günlerini yaşıyor olabilirler.” Bu doğruysa, şov post prodüksiyona geçmek üzereyse, bir Sonbahar 2023 sürümü muhtemelen gerçekleşecek gibi görünüyor.

Ironheart kimdir ve MCU’ya nasıl sığar?

Ironheart serisi vücut görüntüsüMarvel çizgi romanları

Gösteri muhtemelen Riri Williams’ın Ironheart’ının kökenini takip edecek.

Çizgi romanlarda, Riri Williams dahi bir mucit ve gençlik yıllarından umut vaat ediyor. Tony Stark’ın kendisinin akıl hocalığı ve rehberliği sayesinde Ironheart rolüne dönüşüyor. Stark’ın artık MCU’da olmadığı göz önüne alındığında, kökenlerinin biraz değişmesi muhtemeldir.

Tabii ki değişiklik, karakterin Black Panther: Wakanda Forever’a katılımı ve tanıtımıdır. Williams, Tony Stark tarafından keşfedilmek yerine, filmin kötü adamı Namor’un çalışmalarıyla ilgilenmesinin ardından Wakanda ile iş birliği yapar.

Black Panther ve yakında çıkacak olan Ironheart serisindeki rolünün ardından Williams, 2026’da Yenilmezler: Gizli Savaşlar’da da yer alacak. MCU’daki rolü.

Ironheart oyuncu kadrosu: Ironheart dizisinde kim oynayacak?

Ironheart serisi Riri görseliIronheart serisi Riri görseliYoutube: Marvel Eğlence

Riri Williams, Wakanda Forever’da ilk kez forma giyecek.

Yavaş ama emin adımlarla Ironheart’ın oyuncu kadrosu bir araya geliyor ve bazı tanınmış isimler diziye dahil oluyor. Dominique Thorne, dizide başrolü üstlenecek ve In the Heights oyuncusu Anthony Ramos dizinin kötü adamı Parker Robbins, namı diğer The Hood olarak oynayacak.

Ramos konuştu son D23 olayı karakteri hakkında, “Parker yaptığı şeyin iyi olduğuna gerçekten inanıyor” diyor. Son tarih bildirildi Haziran 2022’de, en iyi Good Girls’teki çalışmasıyla tanınan Many Montana, dizide düzenli olarak yer alacak. Bununla birlikte, rolünün ayrıntıları hala bir muamma.

This is Us’tan Lyric Ross, Williams’ın en iyi arkadaşını canlandıracak. RuPaul’un Drag Yarışı galibi Shea Couleé ve yeni oyuncu Harper Anthony de dizide bilinmeyen rollerde yer alıyor.

Yukarıda onaylanan oyuncu kadrosu dışında, Don Cheadle’ın Savaş Makinesi’nin ve Kara Panter serisinden bazı karakterlerin dizide yer alabileceğine dair söylentiler ve spekülasyonlar var.

Ironheart arsa detayları: Dizi ne hakkında olacak?

William’ın Kara Panter’de ortaya çıkmasıyla, Wakanda’dan gelen teknoloji ve bilgi, karakter için yeni bir itici güç görevi görecek ve onun büyüyüp Demir Yürekli kişiliğine dönüşmesi için bir yol görevi görecek.

Bildiğimiz şey, Ironheart’ın Williams’ı Ironheart zırhının bazı versiyonlarına dahil edeceği ve son zamanlarda MCU’da daha belirgin bir tema haline gelen teknoloji ve sihir tartışmasını keşfedeceği. The Hood, yaklaşan dizi için en büyük kötü olarak belirlenirken, başka bir büyük Marvel kötü adamının bir etki yarattığına dair söylentiler internette dolaşıyor.

tarafından ilk bildirildiği gibi Doğrudan, aktör Sacha Baron Cohen’in Mephisto rolünü oynaması için seçildiği bildirildi ve karakter daha sonra MCU’da Ironheart sırasında çıkış yapacak. Şovun teknolojiye karşı sihir ana teması göz önüne alındığında, Mephisto’nun dahil edilmesi, serinin daha fantastik unsurlarını ilerletmek için harika bir yol olacaktır.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ekran RantıThorne, hayranların Ironheart serisinden neler bekleyebilecekleri hakkında konuştu ve karakterin Wakanda Forever’daki görünümünden nasıl gelişip büyüyeceğiyle dalga geçti.

“Bu kesinlikle gelecek yıl diziye katılarak en iyi şekilde yanıtlanabilecek bir soru, ama bence kesinlikle özellikle Riri’de gördüğümüz pek çok şey, Wakanda sonsuza kadarbu hırsını hesaba katması ve bunun ne anlama gelebileceğini gerçekten anlamaya başlamasının başlangıcıdır.

Bence o noktaya kadar ve dizide ima edildiği gibi MIT’de ilerliyor. Kendi küçük yan işini yürütüyor, kelimenin tam anlamıyla yukarıya bakmak ve önünde duran ve artık yüzleşmekten başka çaresi olmayan bu daha büyük dünyaları görmek için bir nedeni olana kadar orada bir anlaşma yapıyor. Bence kendi parlaklığı ve kendi dehasından başka hiçbir şeyin bu şekilde karşı karşıya gelmesi başlı başına çok heyecan verici bir şey. İnsanların bununla yeterince ilgisini çekerse, gelecek yıl dizide de tatmin bulabilirler diye düşünüyorum.

Ironheart fragmanı: Şovun fragmanı var mı?

Şu anda Ironheart için fragman yok. Ancak Marvel hayranları, MCU’nun son filmi Black Panther: Wakanda Forever’da William’ın yükseklere uçmasına iyi bir göz atabilir.

Yaklaşan Disney + Ironheart serisi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey bu. Diziyle ilgili en son haberler ve içerikle güncellediğimiz için bu gönderiyi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory