Matt Reeves’in ‘The Batman’ Devam Filminin Çekim Tarihi Var ve Neden Herkes James Gunn’ın Henry Cavill’den Nefret Ettiğini Düşünüyor?

Warner Bros aracılığıyla görüntü DC‘nin amiral gemisi DCU olmayan oyunu nihayet devam filmi için bir çekim tarihine sahip. Ayrıca, kesinlikle kimseyi şaşırtmayacak şekilde, Snyderverse hayranları olmayacak şey olana kadar diğer herkesin hayatını perişan etmeye niyetli. Konu açılmışken, onlara James Gunn’ın Henry Cavill’den nefret ettiğini kim söyledi? Çünkü yapmıyor. Vuruş zamanı! ‘The Batman — Part II’ […]

Matt Reeves’in ‘The Batman’ Devam Filminin Çekim Tarihi Var ve Neden Herkes James Gunn’ın Henry Cavill’den Nefret Ettiğini Düşünüyor?

Warner Bros aracılığıyla görüntü

DC‘nin amiral gemisi DCU olmayan oyunu nihayet devam filmi için bir çekim tarihine sahip. Ayrıca, kesinlikle kimseyi şaşırtmayacak şekilde, Snyderverse hayranları olmayacak şey olana kadar diğer herkesin hayatını perişan etmeye niyetli. Konu açılmışken, onlara James Gunn’ın Henry Cavill’den nefret ettiğini kim söyledi? Çünkü yapmıyor.

Vuruş zamanı! ‘The Batman — Part II’ resmi bir çekim tarihi aldı

Yarasaadam
Warner Bros aracılığıyla görüntü

Matt Reeves’in 2022’lerin devamı gibi görünüyor Yarasaadam pirinç çivilere iniyor. 3 Ekim’in çıkış tarihi bir süredir bilinmesine rağmen, baş yapımcı Michael Uslan, filmin çekim takvimi konusunda kesin bir taahhütte bulundu. YarasaadamBölüm II.

Uslan’a göre instagramçekimler bu yıl 23 Kasım’da başlayacak. Devam filmi, serinin TV yan ürünüyle bağlantılı olacak, Penguen, kendi çekimlerini yıl ortasına kadar tamamlayacak. Hayranlar, özellikle Colin Farrell’in Pengueni, Barry Keoghan’ın Joker’i ya da pelerinli savaşçının geniş haydut galerisinin henüz duyurulmamış başka bir üyesi olsun, devam filminin kötü adamını kimin oynayacağına ilişkin olarak, oyuncu seçimi ayrıntılarının kesinleşmesini bekliyor.

Spam filtrelerinizi sabitleyin, Snyderbros yine iş başında

zack snyder'ın adalet ligi
Warner Bros aracılığıyla görüntü

Bir partideki son konuğun bir Lyft çağırmanın ve en sonunda bir gece çağırmanın zamanının geldiğine dair ipucunu alamamış gibi, DCEU’nun diğer adıyla Snyderverse’in hayranları bundan vazgeçmeye hazır değiller. . James Gunn’ın yakında feshedilecek olan paylaşılan evreni Netflix’e satmasını talep etmek için internette bir kez daha koşmaya hazırlar (tek bir kolay olsa bile muhtemelen bunun için yeterli parası olmayacak) satılacak mülk).

DC Studios CEO’su James Gunn, stüdyonun herhangi bir fikri mülkiyet haklarını kiralama şansının olmadığını makul bir kişinin anlayabileceği şekilde açıkça ortaya koydu. Superman ve Batman’i dahil etmeseniz bile, Warner Bros. Discovery’nin tüm zamanların en başarılı çizgi roman karakterlerinden bazılarından oluşan Justice League’in haklarını satması daha da düşük bir ihtimal. Bununla birlikte, DCEU fanatikleri, HBO Max’in dört saatlik dizisinin yaklaşan iki yıllık yıldönümünü kutlamayı planlıyor. Adalet Ligi 18 Mart’ta, sosyal medyada SellSnyderVerse hashtag trendini oluşturmak için başka bir fırsat.

Gunn, böyle bir şeyin gerçekleşmesini istese bile, lojistiğin böyle bir “satışı” sürdürmek için orada olmadığını açıkça ortaya koydu. Ancak bu, Snyderverse “süper hayranlarını” etkilemiyor gibi görünüyor.

Neden herkes James Gunn’ın Henry Cavill’den nefret ettiğini düşünüyor?

henry cavill süpermen çelik adam
Warner Bros aracılığıyla görüntü

Gunn, Kasım ayında DC Studios’un eş-CEO’su olarak dizginleri eline aldığından beri, çoğunlukla Gunn’dan önce Zack Snyder tarafından yaratılan ortak evren olan eski DCEU’da rol oynayan aktörleri küçümsediği ve hatta onlardan nefret ettiği yönünde spekülasyonlar yapıldı. ortak CEO Safran’ın DCU olarak adlandırılan yaklaşan yeniden başlatması. Özellikle eski serinin hayranları, Gunn’ın aslında Henry Cavill’den nefret ettiğine dair şüphelerini dile getirdiler.

Gunn’a göre hiçbir şey gerçeklerden bu kadar uzak olamaz. Cavill, karakterin 2019’da çıkış yapacak daha genç bir versiyonu lehine Süpermen olarak çıkmış olabilir. Süpermen: Miras, Gunn’ın kendisi, Cavill’i başka bir sıfatla DC’ye geri getirme fikrini göz ardı etmedi. Maalesef internetin belli bir kesimi ikna olmayı reddediyor.

Gunn, görünüşe göre Pazartesi günü, Cavill’in yaklaşan filmde Frankenstein’ın canavarını oynayacağına dair bir söylentiyi Gunn’ın çürüttüğüne inanan bir hayrana yanıt vererek yeterince bulmuştu. Yaratık Komandoları daha fazla Cavill nefreti olarak ortaya çıkıyordu. Gunn, yanıtını bu şekilde çerçeveleyen kişinin söylentiyi oluşturmak için Gunn’ın yanıtlarından daha fazlasını yaptığını söyledi. Belki de ünlü yazar/yönetmenin Cavill’i bir sonraki Batman olarak seçmesinin ve fanatiklerin bunu onun eski Süpermen’den nefret etmesine nasıl çevirebileceğini görmesinin zamanı gelmiştir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow