“Hızlı ve Öfkeli”nin Gerçeklik Üzerindeki Kontrolünü Kaybettiği Kesin Noktayı Bulmak, İmkansız Bir Görevi Kanıtlıyor

Universal Pictures ile fotoğraf İle Hızlı X hızla yaklaşırken, hayranlar huzursuz oluyor ve bununla birlikte bazı sıra dışı konuşmalar geliyor. Kıvılcım çıkaran en son tartışma, ilk seferin ne zaman olduğudur. hızlı ve Öfkeli gerçeği tamamen pencereden attı. 2001 yılında Hızlı ve Öfkeli bize bir gizli polis ve bir sokak yarışçısı arasındaki rekabeti getirdi. Eskimeyi reddeden […]

“Hızlı ve Öfkeli”nin Gerçeklik Üzerindeki Kontrolünü Kaybettiği Kesin Noktayı Bulmak, İmkansız Bir Görevi Kanıtlıyor

Universal Pictures ile fotoğraf

İle Hızlı X hızla yaklaşırken, hayranlar huzursuz oluyor ve bununla birlikte bazı sıra dışı konuşmalar geliyor. Kıvılcım çıkaran en son tartışma, ilk seferin ne zaman olduğudur. hızlı ve Öfkeli gerçeği tamamen pencereden attı.

2001 yılında Hızlı ve Öfkeli bize bir gizli polis ve bir sokak yarışçısı arasındaki rekabeti getirdi. Eskimeyi reddeden bir önermeye ek olarak, pek çok fırtınayı atlatan bu uzun film serisinin ilkiydi. Hikayenin ana temaları sokak yarışı ve aileye sadakat olduğundan, ilk dört film aşırıya kaçmakla suçlanmaktan bir şekilde güvenli. Bir uyuşturucu kartelini çökertmek ve bir uyuşturucu baronunu tutuklamak, kanunlara hiç saygısı olmayan sokak yarışçılarından oluşan bir ekip için biraz abartılı görünebilir.

Serinin sonraki taksitlerinde, ekip büyük bir kasa çalmak için planlar yapar, paralı askerler alır ve uzaya giderler. Yapımcıların gerçeklikle tüm bağlarını kopardıkları ve hayranlara yasadışı sokak yarışı ekibi ve FBI ajanları ne kadar isteseler de gerçek hayatta asla gerçekleşemeyecek gerçek kurgusal hikayeler vermeye başladıkları yer oralarda bir yerde.

Bir an için aksiyonu unutun ve bu filmlerin hikayelerinde başka hangi saçmalıkları aktarmaya çalıştıklarını düşünün.

Ne zaman Hızlı film yapımcıları oraya git diyor, grafik ekibi oraya gidiyor ve bu soruya mükemmel bir cevap çünkü sinema tarihinde oynanması açık ara en saçma senaryolardan biri.

İki arabanın kovalanırken caddede bir kasayı sürüklemesi ve bu arada bir iskambil destesiyle el çabukluğu sihir numarası gibi büyük bir numara yapması fikri bir başka iyi cevaptır.

Bu film açıklaması, filmi görmeden önce birçok hayranın “hayır” demesine neden oldu.

Tüm zamanları hatırlamak Hızlı hikayelerini ilerletmeye çalışırken zamanı ve fiziğin gerçekliğini tamamen unutmuşlar çok eğlenceli.

Bu dublör aslında gerçek hayatta yapıldı, ancak yaptıkları şekilde Hollywood’un her yerinde “temas dışı” yazıyordu.

Bir adam otoyoldan karşıya fırlatıldığında, ön cama çarptığında ve çıplak parmak uçlarıyla tutmayı başardığında, yazarların tatile gittiği ve üçüncü sınıf dersini kendi hayal güçlerine bıraktığı açıktır. Bu yüzden filmi bu kadar çok seven inatçı hayranlar var ve bir sonraki bölüm, şimdi ne bulduklarını görmek için sadece birkaç gün kaldı.

Teknory