‘Mavi Böcek’ Daha Önce Başı Belada Değilse, O Zaman Kesinlikle Şimdi Tüm Hollywood Kapanıyor

Ne sinir bozucu bir durum mavi böcek uğraşmak zorunda kaldı; Yaklaşan süper kahraman fiskesinden haberdar olan herkesin, bunun DC Extended Universe’e mi yoksa James Gunn’ın yaklaşan DC Universe’e mi bağlanacağı konusunda kafası karışmış gibi görünmesi yeterince kötü (doğru cevap, eğer filmleri sadece sırf aşk için izliyorsanız) süreklilik, yanlış yapıyorsun), ancak pazarlama o kadar zayıf ki, […]

‘Mavi Böcek’ Daha Önce Başı Belada Değilse, O Zaman Kesinlikle Şimdi Tüm Hollywood Kapanıyor

Ne sinir bozucu bir durum mavi böcek uğraşmak zorunda kaldı; Yaklaşan süper kahraman fiskesinden haberdar olan herkesin, bunun DC Extended Universe’e mi yoksa James Gunn’ın yaklaşan DC Universe’e mi bağlanacağı konusunda kafası karışmış gibi görünmesi yeterince kötü (doğru cevap, eğer filmleri sadece sırf aşk için izliyorsanız) süreklilik, yanlış yapıyorsun), ancak pazarlama o kadar zayıf ki, bunun farkında olmak bile bir başarı gibi.

O bölümde de işler daha da kötüye gidecek; Screen Actors Guild grevinin resmi olarak başlamasıyla birlikte, oyuncuların dahil oldukları mevcut veya gelecek projeler için herhangi bir tanıtım çalışması yapmaları yasaklandı, bu da diğer şeylerin yanı sıra röportaj, turne ve gala gösterimi olmaması anlamına geliyor.

Aslında bu bizim için büyük bir darbe. mavi böcek, daha fazla tanıtıma çaresizce ihtiyaç duyduğu bir dönemde yıldızlarında en güvenilir pazarlama kanallarından bazılarından mahrum kaldı. Filmin şu ana kadar yaşadıkları göz önüne alındığında, söz konusu tanıtım fırsatlarının ilk etapta değerlendirilip değerlendirilmeyeceği elbette şüpheli, ama konudan sapıyorum.

film yayınlandıktan sonra yayılmaya başlayacağı için ağızdan ağza iyi sözler umuyoruz; Blue Beetle, DC’nin en büyüleyici karakterlerinden biridir ve başrolde Latin kökenli bir başrolün yer aldığı ilk büyük canlı aksiyon süper kahraman filmi olarak, mavi böcek‘in gerçek hayat hikayesi, mutlu son isteyeceğimiz bir hikaye.

mavi böcek 18 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Teknory