McDonald’s Wi-Fi Nasıl Bulunur ve Bağlanır

Bu adımları izlediyseniz ancak McDonald’s Wi-Fi’ye erişimde sorun yaşıyorsanız bunun birkaç farklı nedeni olabilir. Torrent siteleri ve yetişkinlere yönelik içerik dahil olmak üzere bazı çevrimiçi içerikler McDonald’s Wi-Fi’de engellenir veya erişilemez. Erişmeye çalıştığınız web sitesine McDonald’s internet hüküm ve koşullarının izin verdiğinden emin olun. Ayrıca, en başta bu internet hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizden emin […]

McDonald’s Wi-Fi Nasıl Bulunur ve Bağlanır

Bu adımları izlediyseniz ancak McDonald’s Wi-Fi’ye erişimde sorun yaşıyorsanız bunun birkaç farklı nedeni olabilir. Torrent siteleri ve yetişkinlere yönelik içerik dahil olmak üzere bazı çevrimiçi içerikler McDonald’s Wi-Fi’de engellenir veya erişilemez. Erişmeye çalıştığınız web sitesine McDonald’s internet hüküm ve koşullarının izin verdiğinden emin olun. Ayrıca, en başta bu internet hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizden emin olun. Ağa bağlanırken bu adımı atladıysanız, dış web sayfalarını yükleyemezsiniz. Cihazınız sizden “Bağlantıyı Yetkilendirmenizi” isterse, düğmeye tıkladığınızdan veya düğmeye dokunduğunuzdan emin olun.

Bağlantınız yavaş veya düzensizse, farklı bir yerde oturmayı deneyebilirsiniz. Bazı McDonald’s restoranları oldukça büyüktür veya ikinci katları vardır ya da Wi-Fi sinyalinin cihazınıza ulaşmasını zorlaştıran çeşitli kuytu ve yarıklara sıkışmış yemek yeme alanlarına sahiptir. İnternet yönlendiricisi muhtemelen restoranın sadece çalışanlara ayrılmış bir bölümünde bulunur, bu nedenle bunlara daha yakın veya daha açık bir alanda oturmak size daha güçlü bir sinyal verebilir. Her şey başarısız olduğunda, cihazınızı yeniden başlatmak ve Wi-Fi’ye yeniden bağlanmak genellikle işe yarar.

Herhangi bir halka açık Wi-Fi kullanmanın cihazınız ve gizliliğiniz için her zaman bazı güvenlik riskleri oluşturduğunu unutmayın. İşletim sisteminiz ve kullandığınız tüm uygulamalar, sizi yazılımdaki bilinen güvenlik kusurlarından daha iyi korumak için güncellenmelidir; tıpkı bir dizüstü bilgisayar veya Android cihaz kullanıyorsanız antivirüs yazılımınız gibi. Mümkünse, ek bir güvenlik katmanı için bir VPN kullanın. Son olarak, internette gezinirken cihazınıza ketçap bulaşmadığından emin olun. İyi bir görünüm değil.

Teknory