Persona 5 Tactica, Dune: Spice Wars ve Daha Fazlası Bu Ayki Xbox Game Pass’te

Başka bir ay, yeni bir grup yeni oyun Xbox Game Pass’e çıkacak. Bu sefer Persona 5 Tactica ve Dune: Spice Wars’un konsol versiyonu gibi yeni oyunların yanı sıra DLC, güncellemeler ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Ve her zamanki gibi bazı oyunlar bu ay Xbox Game Pass’ten çıkıyor. Hepsini aşağıda parçalayalım. Bugünden itibaren Xbox Series X/S ve […]

Persona 5 Tactica, Dune: Spice Wars ve Daha Fazlası Bu Ayki Xbox Game Pass’te

Başka bir ay, yeni bir grup yeni oyun Xbox Game Pass’e çıkacak. Bu sefer Persona 5 Tactica ve Dune: Spice Wars’un konsol versiyonu gibi yeni oyunların yanı sıra DLC, güncellemeler ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Ve her zamanki gibi bazı oyunlar bu ay Xbox Game Pass’ten çıkıyor. Hepsini aşağıda parçalayalım.

Bugünden itibaren Xbox Series X/S ve Xbox Bulut oyunları için Coral Island satışa sunulacak. Mercan Adası “oyuncuları istedikleri kişi olmaya ve kendi hızlarında büyüleyici ada yaşamını deneyimlemeye davet ediyor; karada yaşamaya, hayvanları beslemeye, çeşitli kasaba halkıyla ilişkiler kurmaya, etraflarındaki dünyayı daha canlı ve uyumlu bir yer haline getirmeye.” Aşağıda Coral Island’ın fragmanına göz atın:

Yakında gelecek

Coral Island bugünden itibaren mevcut olsa da, bu ayın geri kalan Xbox Game Pass oyunları daha sonraya kadar hizmete girmeyecek. Coral Island’ın bugünkü çıkışından sonra ilk çıkan, oyunun çıkış günü olan 17 Kasım’da Xbox Game Pass’e çıkacak olan Persona 5 Tactica’dır. Aynı gün PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve PC’de de satışa sunulacak.

“Garip bir olayın ardından Hayalet Hırsızlar, gizemli bir devrimci onları kurtarıncaya ve yardımları karşılığında bir anlaşma teklif edene kadar kendilerini büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bulur.” Blog yazısı okur. “Persona’nın ikonik evreninde geçen bu heyecan verici savaş macerasında yepyeni bir hikayede tamamı yıldızlardan oluşan kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun.”

Okumak oyun Bilgilendiricisi Oyuna başladıktan sonra Persona 5 Tactica ön izlemesini yapın ve ardından aşağıdaki Persona 5 Tactica fragmanına göz atın:

Persona 5 Tactica’nın 17 Kasım’da Xbox Game Pass’e çıkmasının ardından, Xbox Series X/S ve Xbox Cloud oyunları için bunu 28 Kasım’da Dune: Spice Wars takip edecek. Northgard geliştiricilerinin Frank Herbert’in Dune evreninde geçen 4X gerçek zamanlı strateji oyunudur. Bu oyunda, grubunuzu yönetmeli ve zorlu çöl gezegeni Arrakis üzerinde kontrol ve hakimiyet için savaşmalısınız.

Aşağıdan Dune: Spice Wars fragmanını izleyin:

Aynı gün, 28 Kasım’da Rollerdrome, Xbox Series X/S, PC ve Xbox Cloud oyunları için Xbox Game Pass’e çıkıyor.

Bir blog yazısında “2030’a hoş geldiniz” yazıyor. “Şirketlerin hüküm sürdüğü ve gerçeklik ile performans arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı bir dünyada, halkın dikkati yeni ve acımasız bir spor olan Rollerdrome tarafından dağılıyor. Yüksek oktanlı mücadeleyi hileli mekaniklerle birleştiren, adrenalin pompalayan üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyununu deneyimleyin. “

Okumak oyun Bilgilendiricisi Rollerdrome’u burada inceleyin ve ardından aşağıdaki oyunlarımızdan bazılarına göz atın:

DLC ve Güncellemeler

Bu ayki Xbox Game Pass sürümünün DLC ve güncellemeler tarafında Make It ve Break It güncellemesi, Microsoft Flight Simulator Nordics & Greenland World Update XV gibi artık Grounded için de mevcut. Ayrıca Valorant: Bölüm_07 – Bölüm III’te Ajan Iso ile Düello veya Ölme Zamanı bugün de mevcut.

Xbox Game Pass’tan 30 Kasım’da Çıkacak Oyunlar

İşte bu ayın sonunda Xbox Game Pass’ten çıkacak oyunlar:

  • Örs (Bulut, Konsol ve PC)
  • Savaş Alanı 1943 (Konsol) EA Play
  • Savaş Alanı: Kötü Şirket (Konsol) EA Play
  • Savaş alanı kötü şirket 2 (Konsol ve PC) EA Play
  • Disk Odası (Bulut, Konsol ve PC)
  • Doğuya doğru (Bulut, Konsol ve PC)
  • Kafes (Konsol) EA Play

Bu da bu ayın Xbox Game Pass güncellemesi.


Bu ay Xbox Game Pass’te göz atacağınız için bu oyunlardan en çok hangisini heyecanlandırıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow