MCU Tarzında ‘Tomb Raider’ Yeniden Başlatma, Kulağa Geldiği Kadar Aptalca

MGM aracılığıyla HBO’nun hızlı yenilenmesi Bizden geriye kalanlar Video oyunu söylemine iyi bir sebeple hakim olmuş olabilir, ancak Amazon’un yeniden başlatıldığı duyurusu Mezar yağmacısı Marvel Sinematik Evreni tarzı bir multimedya franchise’ı onu çok yakın bir zamanda çalıştırıyor. Alicia Vikander’ın devam filmi nihayet sefaletinden kurtulup sonsuza dek öldürüldükten sonra, ikonik maceracı Lara Croft’un tozunu alıp yeniden […]

MCU Tarzında ‘Tomb Raider’ Yeniden Başlatma, Kulağa Geldiği Kadar Aptalca

MGM aracılığıyla

HBO’nun hızlı yenilenmesi Bizden geriye kalanlar Video oyunu söylemine iyi bir sebeple hakim olmuş olabilir, ancak Amazon’un yeniden başlatıldığı duyurusu Mezar yağmacısı Marvel Sinematik Evreni tarzı bir multimedya franchise’ı onu çok yakın bir zamanda çalıştırıyor.

Alicia Vikander’ın devam filmi nihayet sefaletinden kurtulup sonsuza dek öldürüldükten sonra, ikonik maceracı Lara Croft’un tozunu alıp yeniden yeniden başlatılması kaçınılmazdı, ancak film, televizyon ve oyunları kapsayan bütün bir birleşik mitolojinin öncülüğünü yaptığı Phoebe Waller-Bridge kesinlikle bingo kartımızda değildi.

Hiç şüphesiz iddialı, ancak Amazon’un gerçekten bunu başarma yeteneği var mı? eğer bakarsak Mezar yağmacısıgişede 700 milyon doların üzerinde gelir elde etti, ancak hiçbiri Rotten Tomatoes’da yüzde 53’ün üzerinde puan almayı başaramadı ve Vikander’in tek bıçağı aslında daha iyi bir reyting aldı. Angelina Jolie’nin iki çabasının toplamından daha fazla.

mezar yağmacısı
MGM aracılığıyla

İkincisi, Amazon Games’in tam olarak yıldız bir itibarı yok ve bunu sağlamak için çok fazla noktanın birleştirilmesi gerekecek. Mezar yağmacısı tipik olarak birbirine zıt çalışma eğiliminde olan üç farklı platform arasında düzgün bir şekilde birleşir.

En önemlisi, sayısız diğer özellik tamamen sefil bir şekilde deneyip başarısız olduktan sonra, MCU formülünü kopyalamaya çalışan klasik konsol destanını gerçekten kimsenin görmesi gerekiyor mu?

A Mezar yağmacısı ister uzun metrajlı bir film ister bir TV dizisi olsun, kendi başına yeniden başlatma, insanların IP’den daha geniş bir ölçekte gerçekten ne kadar görmek istediklerine olan ilgiyi ölçecektir. Ve yine de Amazon devam etti ve şimdiye kadarki en büyük taahhüdü olarak adlandırılan şeyi güvence altına aldı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzüklerisadece Tolkien uyarlamasının ilk sezonu 465 milyon dolara mal oldu.

O halde şirket açıkça her şeyi yapıyor, ancak çevrimiçi olarak büyük ifşayı karşılamanın genel kafa karışıklığı ve kayıtsızlığı göz önüne alındığında, şüphe duyanları ikna etmek için yapılacak çok iş var. Mezar yağmacısı bir MCU-lite varoluşuna bile layık, onu başarmayı boşver.

Teknory