Meta Quest 2 fiyat düşüşü: Şimdi sadece 299 $

100 $ TASARRUF EDİN: 4 Haziran itibariyle Meta Quest 2’nin perakende fiyatı(yeni bir sekmede açılır) 399 dolardan 299 dolara düştü. Bu fiyat düşüşü, Meta Quest 3’ün duyurulmasından sonra gelir. Bir süredir Meta Quest 2’yi izliyorsanız ancak maliyeti haklı çıkaramıyorsanız, şanslısınız demektir. Bu gıpta ile bakılan kulaklık 100 $ daha ucuza geldi ve bu da onu […]

Meta Quest 2 fiyat düşüşü: Şimdi sadece 299 $

100 $ TASARRUF EDİN: 4 Haziran itibariyle Meta Quest 2’nin perakende fiyatı(yeni bir sekmede açılır) 399 dolardan 299 dolara düştü. Bu fiyat düşüşü, Meta Quest 3’ün duyurulmasından sonra gelir.


Bir süredir Meta Quest 2’yi izliyorsanız ancak maliyeti haklı çıkaramıyorsanız, şanslısınız demektir. Bu gıpta ile bakılan kulaklık 100 $ daha ucuza geldi ve bu da onu piyasadaki en uygun fiyatlı VR kulaklığı yapıyor. Meta, yenisinin resmi duyurusunun yanı sıra 1 Haziran’da fiyat düşüşünü duyurdu. Quest 3 kulaklık.(yeni bir sekmede açılır)

4 Haziran itibariyle, Meta Quest 2’yi (128 GB) 399 $’dan 299 $’a (100 $’lık bir geri dönüş) puanlayabilirsiniz. Bu fiyat düşüşü, Quest 2’yi Haziran 2022’de yükseltilmeden önceki orijinal fiyatına geri getiriyor.

AYRICA BAKINIZ:

Meta’s Quest 3 yüzde 40 daha ince olacak, 499 dolardan başlayacak

Meta Quest 2, PC veya akıllı telefon gerektirmediği için benzersizdir. Bu VR kulaklık, doğrudan kulaklıktan erişilen kapsamlı bir oyun ve uygulama kitaplığına sahip hepsi bir arada bir cihazdır. Meta Quest 2, rahatlığının yanı sıra, derece başına 20 piksel görsel ve gelişmiş takip yetenekleri ile yüksek kaliteli bir deneyim sunuyor. HTC Vive Pro 2 gibi diğer VR kulaklıklarla karşılaştırıldığında(yeni bir sekmede açılır) ve Valf İndeksi(yeni bir sekmede açılır)Meta Quest 2 bir hırsızlıktır.

Bu fiyat düşüşü Meta’nın son zamanlarda yaptığı tek haber değil. Düşük fiyat noktasına ek olarak Meta, Quest 2 ve Quest Pro GPU ve CPU bileşenlerinin bir yükseltme aldığını ve kullanıcılara her zamankinden daha sürükleyici bir deneyim sunduğunu duyurdu.

Bir basın açıklamasına göre(yeni bir sekmede açılır)Quest 2 ve Pro kullanıcıları, Quest 2 için %19 ve Quest Pro için %11 GPU hızı artışı ile %26 CPU performansı artışı bekleyebilirler. Meta Quest 2’nin zaten etkileyici olan özellikleri ve şimdi daha da iyi performansıyla, bir VR başlığına yatırım yapmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow