Uzun metrajlı filmler çok az gözetimle Twitter’a yükleniyor

Kullanıcılar filmlerin tamamını platformda yayınlamaya başladıkça Twitter’da çatlaklar görülmeye başlıyor ve birçoğu henüz kaldırılacak. Sosyal medya devinin telif hakkı ihlali politikasının gerektiği gibi uygulanmadığının bir işareti. Bir Twitter kullanıcısı, bu hafta sonu tamamını yayınladıktan sonra viral oldu. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı 2 dakikalık uzun parçalar halinde, toplamda 50’den fazla tweet. tarafından bildirildiği gibi Forbes, […]

Uzun metrajlı filmler çok az gözetimle Twitter’a yükleniyor

Kullanıcılar filmlerin tamamını platformda yayınlamaya başladıkça Twitter’da çatlaklar görülmeye başlıyor ve birçoğu henüz kaldırılacak. Sosyal medya devinin telif hakkı ihlali politikasının gerektiği gibi uygulanmadığının bir işareti.

Bir Twitter kullanıcısı, bu hafta sonu tamamını yayınladıktan sonra viral oldu. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı 2 dakikalık uzun parçalar halinde, toplamda 50’den fazla tweet. tarafından bildirildiği gibi Forbes, hesap askıya alındı, ancak medyanın kendisi bir süredir onunla aşağı inmedi. Diğer kullanıcılar 1995 filmini paylaştı Bilgisayar korsanları ve 2009 filmi avatarıikisi de kaldırıldı.

AYRICA BAKINIZ:

Elon Musk şimdi Twitter’da görevdeki bir ABD Senatörü ile alenen çekişiyor

Daha dikkate değer film dizileri viral hale gelip yayından kaldırılmalarına yol açarken, bazı filmler şöyle: Hız İhtiyacıve Japon süper kahraman filmi Kamen Rider Heisei Nesiller Sonsuza Kadar Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle Twitter’da görüntülenmeye devam edilebilir. Hatta dizinin bu bölümü gibi diziler yayınlanıyor. süngerbob karepantolon bu paylaşılmıştı.

“Twitter, telif hakkıyla korunan bir görüntünün bir profil veya başlık fotoğrafı olarak yetkisiz kullanımına ilişkin iddialar, medya barındırma hizmetlerimiz aracılığıyla yüklenen telif hakkıyla korunan bir videonun veya görüntünün yetkisiz kullanımına ilişkin iddialar veya aşağıdakileri içeren Tweetler gibi telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin bildirimlere yanıt verecektir. ihlal ettiği iddia edilen materyallere bağlantılar,” kendi sitesinde yazıyor.

Tam filmlerin paylaşılmasının aslında Twitter’ın telif hakkı politikasını ihlal ettiğini bilmek şaşırtıcı olmamalı. Ancak şirket içindeki son olaylar göz önüne alındığında, platform şu anda iskelet bir ekiple çalışıyor gibi görünüyor. Görevi devraldıktan sonra Musk’ın fikirlerinden biri, Twitter Blue aboneleri için uzun, 40+ dakikalık videolarancak sitenin otomatik telif hakkı uygulama sistemi düzeltilemezse, bunun şimdilik arka plana alınması gerekebilir.

Twitter’ın artan sorunları arasında başka bir baş ağrısı olarak, bozuk telif hakkı sistemi, siteyi daha fazla potansiyel yasal işlem için açıyor. Bu yazı itibariyle, Twitter şu anda karşı karşıya birkaç toplu dava ile birlikte FTC’den potansiyel yasal işlem. İşin iyi tarafı, kullanıcılar bazı bölümlerin keyfini çıkarabilir. Star Trek: Yeni Nesil Twitter göbek atmadan önce.

Teknory