Michael Fassbender, Soysuzlar Çetesi Senaryosu karşısında hayran kaldığını hatırlıyor

Özet Fassbender, Quentin Tarantino’nun detaylara gösterdiği ilgiden etkilenmişti. Soysuzlar Çetesiözellikle başparmağınızla saymak gibi bir “Alman şeyinin” dahil edilmesinde. İşte önemli sahne Soysuzlar Çetesi Yanlış üç parmaklı hareketi içeren olay, Fassbender tarafından “muazzam bir an” olarak tanımlandı. Fassbender, Tarantino’yla çalışırken “gerçeküstü bir deneyim” yaşadı ve onun geniş bilgi birikimini ve karakterlere dair anlayışını övdü. GÜNÜN EKRAN […]

Michael Fassbender, Soysuzlar Çetesi Senaryosu karşısında hayran kaldığını hatırlıyor

Özet

  • Fassbender, Quentin Tarantino’nun detaylara gösterdiği ilgiden etkilenmişti. Soysuzlar Çetesiözellikle başparmağınızla saymak gibi bir “Alman şeyinin” dahil edilmesinde.
  • İşte önemli sahne Soysuzlar Çetesi Yanlış üç parmaklı hareketi içeren olay, Fassbender tarafından “muazzam bir an” olarak tanımlandı.
  • Fassbender, Tarantino’yla çalışırken “gerçeküstü bir deneyim” yaşadı ve onun geniş bilgi birikimini ve karakterlere dair anlayışını övdü.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Michael Fassbender, Quentin Tarantino’nun senaryosundaki önemli bir anın nasıl olduğunu açıklıyor: Soysuzlar Çetesi onu iyice etkiledi. Brad Pitt’ten Teğmen Aldo Raine’in liderliğini yaptığı, tamamı yıldızlardan oluşan bir kadronun yer aldığı Tarantino’nun 2009 savaş filmi, Fassbender’ın Teğmen Archie Hicox’un, yanlış üç parmak hareketini kullanarak içki siparişi verdiğinde yanlışlıkla Basterds’ın gerçek kimliklerini ortaya çıkardığı önemli bir sahneyi içeriyor. Kimlikleri Alman subayı Binbaşı Hellström tarafından açığa çıkarıldığında, kaotik bir silahlı çatışma başlar ve bir Alman Çavuş ile film yıldızına dönüşen casus Bridget von Hammersmark (Diane Kruger) dışında herkesi öldürür.

İle konuşmak Gösteriş Fuarı Fassbender, en unutulmaz rolleri hakkında kısa süre önce Tarantino’yla çalıştığı zamanı şöyle anlattı: Soysuzlar Çetesi. Sette geçirdiği zamanı şöyle anlatıyor: “gerçeküstü deneyim” Hatta Tarantino’nun karakterleri hakkındaki geniş bilgisi ve anlayışının inceliklerinden bile etkilenmişti. Babasının Alman olduğunu ortaya çıkaran Fassbender, önce baş parmakla sayma fikrinin “Ne kadar Alman bir şey” ve onun dahil edilmesi “klasik Quentin Tarantino.” Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

Bilirsin, üç gibi bir şey bile [fingers]… Bu detay benim için “Vay be, tamam” gibiydim. Evet, babamın Alman olduğunu fark ettim, bu yüzden her zaman ilk önce başparmağıyla sayar ve bu da Almanlara özgü bir şeydir. Ben de bu detayı alıp filmine koymak ve meyhanedeki o sahneyi böylesine anıtsal bir an haline getirmek için bu detayın klasik bir Quentin Tarantino olduğunu düşündüm. İnanılmaz. Onunla çalışmak bir mutluluktu.


Quentin Tarantino’nun Son Filmi Kariyerini Zirveye Çıkaracak mı?

Soysuzlar Çetesi'nde Hicox meyhanede üç parmak hareketini yapıyor

1992 yapımı polisiye filmiyle ilk kez ön plana çıktığından beri Rezervuar KöpekleriTarantino, modern çağın en saygın ve etkili yönetmenlerinden biri haline geldi. Sinema tarihine dair ansiklopedik bir bilgiyle ve çeşitli niş türlere karşı derin bir sevgiyle donanmış olarak, Tarantino’nun eşsiz ve şaşmaz sesi, savaş filmlerinden her şeye uygulandı. Soysuzlar Çetesi dövüş sanatları filmlerine, Western filmlerine ve hatta sömürü-kesme filmlerine kadar.

Ancak tüm dikkate değer eleştirel ve popüler çekiciliğine rağmen Tarantino, stilize şiddet, küfür ve popüler kültür referanslarını kendine özgü bir şekilde kullanması kadar takip ettiği projeler konusunda da son derece seçici olmasıyla ünlüdür. Daha önce şunu öneriyordum:çoğu yönetmenin son filmleri berbattır” Tarantino, şu anda adı geçen 10. filminin ardından emekli olmayı planladığını defalarca duyurdu. film Eleştirmeni. Son filmiyle ilgili ayrıntılar yetersiz olsa da Tarantino’nun film yapımcılığı mirasını kariyerinin zirvesinde bitirmesi yönündeki baskı çok büyük.

Tarantino düşünüyor Bill’i Öldür: Cilt I Ve Cilt II tek bir film olmasına izin veriyor film Eleştirmeni resmi 10. filmi olacak.

Tarantino olsun film Eleştirmeni diğer sevilen eserlerinin eleştirmenlerce beğenilen ayak izlerini takip edecek. Ancak yönetmen ayrıntılara aynı yoğun ilgiyi filmde göstermeye devam etmeli mi? Soysuzlar Çetesi ve diğer günümüz klasikleri ile birlikte Tarantino’nun yeni bir eser üretme tuzağına düşmemesi muhtemeldir. “korkunç son film kendisinden önce giden pek çok kişi gibi.

Kaynak: Gösteriş Fuarı

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi, İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen bir Dram ve Savaş Filmidir. Fransa’da geçen filmin başrollerinde Brad Pitt, Diane Kruger, Michael Fassbender, Eli Roth ve Christoph Waltz yer alıyor. Quentin Tarantino’ma fantastik bir anlatım, Soysuzlar Çetesi, Paris sinemasında Nazileri yok etmek için gönderilen ABD merkezli bir gruptur.

Yayın tarihi
21 Ağustos 2009
Döküm
Christoph Waltz, Michael Fassbender, Brad Pitt, Diane Kruger, Eli Roth

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
153 dakika

Bütçe
70 milyon dolar

Stüdyo(lar)
Evrensel Resimler

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler

Teknory