Twitter, basın e-postasının otomatik yanıt kaka emojisini kaldırdı

Twitter’ın basın sorularına otomatik yanıt veren kaka emojisi artık yok. Mart ayında, sahibi Elon Musk, Twitter’ın basın e-postasının artık her mesaja bir kaka emojisiyle otomatik olarak yanıt vereceğini duyurdu: Tweet silinmiş olabilir Bu, geçen yıl Kasım ayında Twitter’da yaşanan toplu işten çıkarmalardan aylar sonra geldi. iletişim departmanı “neredeyse tamamen” içi boşaltılmış Şimdi, Temmuz ayında, basın […]

Twitter, basın e-postasının otomatik yanıt kaka emojisini kaldırdı

Twitter’ın basın sorularına otomatik yanıt veren kaka emojisi artık yok.

Mart ayında, sahibi Elon Musk, Twitter’ın basın e-postasının artık her mesaja bir kaka emojisiyle otomatik olarak yanıt vereceğini duyurdu:

Bu, geçen yıl Kasım ayında Twitter’da yaşanan toplu işten çıkarmalardan aylar sonra geldi. iletişim departmanı “neredeyse tamamen” içi boşaltılmış

Şimdi, Temmuz ayında, basın e-postasının farklı bir otomatik yanıtı var: “Size yakında geri döneceğiz.”

Twitter’ın basın e-postasından yeni otomatik yanıt.
Kredi: Ekran Görüntüsü: Gmail

Musk bu hafta bu değişiklik hakkında tweet attı ve “Otomatik yanıtı ????’den ‘Size yakında geri döneceğiz’ sonsuz döngüsüne değiştiriyoruz.” Buna bir yanıt olarak, “Ya da belki bir ‘Yarın tekrar bizimle kontrol edin’ döngüsü” dedi.

Insider’ın düşündüğü gibi, bu basın yanıtı değişikliği şirketteki liderlik değişimlerinden kaynaklanıyor olabilir. Twitter’ın yeni CEO’su Linda Yaccarino geçen ay göreve başladı; çalışanlara ilk mesajı, Musk’ın vizyonunu takip edeceğini belirtiyordu, ancak bunu daha kurumsal bir dille süsledi. O halde, Twitter’ın otomatik yanıtını daha hoş bir şeye değiştirmesi mantıklı – aynı derecede anlamsız olsa bile.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow