Microsoft Office satışı | ezilebilir

TL;DR: Ömür boyu Microsoft Office Ev ve İş lisansı (Mac(yeni bir sekmede açılır) veya Windows(yeni bir sekmede açılır)) 24,53 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %91 tasarruf etmenizi sağlar. Birisi için son dakika hediyesine ihtiyacınız varsa, bizde tam aradığınız şey olabilir. Microsoft Office işte veya evde bir varlıktır ve onu ömür boyu %91 indirimle alabilirsiniz. […]

Microsoft Office satışı |  ezilebilir

TL;DR: Ömür boyu Microsoft Office Ev ve İş lisansı (Mac(yeni bir sekmede açılır) veya Windows(yeni bir sekmede açılır)) 24,53 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %91 tasarruf etmenizi sağlar.


Birisi için son dakika hediyesine ihtiyacınız varsa, bizde tam aradığınız şey olabilir. Microsoft Office işte veya evde bir varlıktır ve onu ömür boyu %91 indirimle alabilirsiniz. Dijital satın aldığınızda teslimatı beklemeniz gerekmez, bu nedenle yalnızca 24,53 £ karşılığında bir Microsoft Office Ömür Boyu Lisans alın.

İşte dünyadaki en popüler programlara ömür boyu erişimin anlamı. Office’i uyumlu bilgisayarınıza yükleyin (bu lisans yalnızca bir bilgisayar içindir, bu nedenle akıllıca seçin veya ikinci bir bilgisayar için lisansa ihtiyacınız varsa ekstra sipariş verin) ve MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher’a sınırsız erişim elde edin ve Erişim. Bu programları işte veya evde kullanın. Her iki durumda da, onlarla yapabileceğiniz çok şey var.

Özgeçmişinizi geliştirmek veya biçimlendirilmiş bir alışveriş listesi oluşturmak için MS Word’ü kullanın. Excel, verileri düzenlemek ve analiz etmek için harika bir araçtır, ancak kişisel bütçenizi dengelemek için de kullanabilirsiniz. Outlook, ekipler ve OneNote, düzenli kalmanıza ve iş arkadaşlarınızla veya ailenizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olabilir. Kendi aile Noel kartlarınızı veya profesyonel kalitede yazdırılabilir dosyalarınızı oluşturmak için Publisher’ı kullanın ve hepsini Access ile düzenleyebilirsiniz.

Office’i çalıştırmak için yüksek özellikli bir bilgisayara bile ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan 4 GB disk alanı ve en az 1 GB RAM. Çoğu akıllı telefon bile bundan daha fazlasını yönetebilir, bu nedenle daha eski bir bilgisayarı olan birini satın alma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Son dakika alışverişinizi yüksek bir notla bitirin. Bazı güvenilir üretkenlik yazılımlarını kullanabilecek birini tanıyorsanız, ona Windows için Microsoft Office Professional 2021 ömür boyu lisans alın.(yeni bir sekmede açılır) veya Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021(yeni bir sekmede açılır) sadece 24,53 £ karşılığında. Kupon gerekmez.

Teknory