Mission Impossible 7 BTS Videosu, CGI’dan Önce Tren Dublörünün Nasıl Göründüğünü Ortaya Çıkarıyor

Özet Yeni bir kamera arkası videosu, heyecan verici tren gösterisini gözler önüne seriyor Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm. Yönetmen Christopher McQuarrie, trenin tam olarak nereye ineceğini ve ona bağlanan kameraların hayatta kalıp kalamayacağını bilememek açısından sekansın içerdiği büyük risk miktarını açıklıyor. Video, VFX eklenmeden önce sekansın nasıl göründüğünü gösteriyor ve serinin büyük akrobasi […]

Mission Impossible 7 BTS Videosu, CGI’dan Önce Tren Dublörünün Nasıl Göründüğünü Ortaya Çıkarıyor

Özet

  • Yeni bir kamera arkası videosu, heyecan verici tren gösterisini gözler önüne seriyor Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm.
  • Yönetmen Christopher McQuarrie, trenin tam olarak nereye ineceğini ve ona bağlanan kameraların hayatta kalıp kalamayacağını bilememek açısından sekansın içerdiği büyük risk miktarını açıklıyor.
  • Video, VFX eklenmeden önce sekansın nasıl göründüğünü gösteriyor ve serinin büyük akrobasi sekansları için pratik ve dijital efektlerin etkili birleşiminden bahsediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm‘nin heyecan verici tren gösterisi, görsel efektler eklenmeden önce nasıl göründüğünü ortaya koyan yeni bir kamera arkası tanıtımının konusu oldu. Uzun süredir devam eden filmin son filmi Christopher McQuarrie tarafından yönetildi. İmkansız görev Seride Tom Cruise, ölümcül bir yapay zeka tehdidiyle yüzleşmek üzere Ethan Hunt olarak geri dönüyor. film, bir motosikletin uçurumdan atlaması ve bir trenin köprüden aşağıdaki kanyona düşmesi gibi serinin şimdiye kadarki en büyük gösterilerini içeriyor.

Şimdi, ileride Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm‘in dijital sürümü, Çarpıştırıcı Filmin büyük tren gösterisini ortadan kaldıran özel özelliklerinden birine yeni bir bakış yayınladı. Aşağıdaki özelliğe göz atın:

Video, gösteriyi gerçekleştirmek için ne kadar planlama ve hazırlık yapıldığını ayrıntılarıyla anlatıyor ve hatta ek tren vagonları ve çevre unsurları eklemek için görsel efektlerin kullanılmasından önce her şeyin nasıl göründüğüne de bir bakış içeriyor.

İlgili: Mission: Impossible – Dead Reckoning Bölüm 1 Cliffhanger Ending Açıklaması


Dead Reckoning Birinci Bölüm VFX’e Ne Kadar Güveniyor?

Pazarlamanın ana bileşeni İmkansız görev Bugünlerde film, filmin pratik aksiyon sahnelerini heyecanlandırmayı içeriyor; Cruise genellikle izleyicilerin eğlencesi için hayatını riske atıyor. Bu durumuda Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci BölümEn büyük ve en riskli gösteri, Cruise’un bir motosikletle uçurumdan aşağıya atlamasıydı. Her ne kadar filmin aksiyonunun kamerada yakalanması üzerinde net bir vurgu olsa da, VFX ekranda neyin sonuçlanacağı konusunda çok önemli bir rol oynuyor.

Örneğin Cruise’un motosikletle atlayışında güvenlik endişeleri, oyuncunun bisikletini insan yapımı büyük bir rampadan aşağı sürmek zorunda kalacağını zorunlu kıldı. Ancak son filmde Ethan, motosikletini büyük bir çimenli kaya çıkıntısının üzerinde sürerken tasvir ediliyor ve çevrenin büyük bir kısmı post prodüksiyonda değiştiriliyor. Motosiklet gösterisinde VFX’in nasıl kullanıldığı, görünüşe göre serinin daha genel olarak aksiyona yaklaşımını temsil ediyor; dijital efektler yalnızca kamerada çekilenleri geliştirmek ve artırmak için kullanılıyor.

Pratik ve dijital efektler arasındaki ilişki, tren dizisinin birçok yönünden de görülebilir. Örneğin, Ethan ve Hayley Atwell’in Grace’i uçurumdan düşerken tren vagonlarının arasından tırmanırken, oyuncular aslında dikey tren vagonlarının içinden tırmandılar, ancak arkalarındaki pencerelerin manzarası ve düşen vagonların dış çekimleri tamamlandı. VFX’i kullanarak. Pratik eylem önemli bir satış noktası olmaya devam ederken Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci BölümVFX sanatçılarının da önemli roller oynadığını unutmamak önemlidir.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Önemli Çıkış Tarihleri

  • Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma İkinci Bölüm

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow