Michael Keaton, Batman’in En İkonik Çizgilerinden Birinin Kredisini Aldı

Warner Bros aracılığıyla 35 yıl sonra, birçok kişinin onu hala karakterin şimdiye kadarki en büyük canlı aksiyon yinelemesi olarak gördüğü göz önüne alındığında, ilk duyurulduğunda birçok insan sinirlendi. Michael Keaton Tim Burton’ın başrolünü oynayacaktı. yarasa Adam. Aslında, Warner Bros. genel merkezine, yıldızının öfkeli olduğu konusunda öfkeli bırakılan insanlar tarafından on binlerce öfkeli mektup gönderildi. Bay […]

Michael Keaton, Batman’in En İkonik Çizgilerinden Birinin Kredisini Aldı

Warner Bros aracılığıyla

35 yıl sonra, birçok kişinin onu hala karakterin şimdiye kadarki en büyük canlı aksiyon yinelemesi olarak gördüğü göz önüne alındığında, ilk duyurulduğunda birçok insan sinirlendi. Michael Keaton Tim Burton’ın başrolünü oynayacaktı. yarasa Adam.

Aslında, Warner Bros. genel merkezine, yıldızının öfkeli olduğu konusunda öfkeli bırakılan insanlar tarafından on binlerce öfkeli mektup gönderildi. Bay anne Ve Böcek suyu şimdiye kadar yapılmış en çok beklenen gişe rekorları kıran filmlerden birinde en yüksek faturayı alacaktı. Elbette, geriye dönüp bakmanın her zaman 20/20 olmasının bir nedeni var ve işte burada, Keaton’ın yaklaşan dönüşü öncesinde tavan yapan bir beklentiyle 2023 yazındayız. Flaş.

flaş
Warner Bros aracılığıyla

Pek çok geri arama olacak ve fragmanların çoğu, oyuncunun ikonik olanı yeniden tasarlamasına odaklanıyor; “Çıldırmak ister misin? Hadi delirelim.” Kara Şövalye’nin şimdiye kadarki en iyi tek satırlıklarından biri olduğu tartışmasız, Keaton ile yaptığı bir röportajda ifşa ediyor. İmparatorluk bu fikri ortaya atan kişinin kendisi olduğundan oldukça emin.

“’Hadi kafayı yiyelim’in senaryoda olduğunu sanmıyorum, o bendim. Dürüst olmak gerekirse, o sahne hiçbir zaman yazıldığı kadar iyi olmamıştı. Dönüp dolaştığımız günlerden biriydi. Sanırım içinde Kim var, ben ve Jack, kimse onu bulamadı. ‘Tamam, baskı var dostum’ diye düşündüm. Basınç. Dır-dir. Açık.’ Muhtemelen ‘Tamam, biraz köşeye sıkıştım, gidecek tek bir yolum var ve bu karaktere yeneceğimizi söylesem iyi olur’ dediğini düşündüm. Biz ilerledikçe bunu çözen çok şey vardı.

Sonunda Keaton için her şey yolunda gitti. Batman Dönüyor rafa kaldırıldıktan sonra geri dönüşünün buza konulduğu 30 yıla yayılan bir izinli izine yol açtı. Yarasa kız ve onun eksizyonu Aquaman ve Kayıp Krallık. En azından hala elimizde Flaşve onun yeniden delirdiğini görmenin heyecanı doruğa ulaşıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory