En son PlayStation Portal donanım yazılımı güncellemesi, çok ihtiyaç duyulan yaşam kalitesi eklemelerini getiriyor ve halka açık Wi-Fi ağlarına erişimi kolaylaştırıyor

PlayStation Portal sahibiyseniz, en son cihaz yazılımı güncellemesi şu anda indirilebildiğinden cihazınızın güncel olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bu yeni donanım yazılımı güncellemesi, PlayStation Portal’a çok ihtiyaç duyulan bazı yaşam kalitesi değişikliklerini getiriyor. Bunlardan en önemlisi, Sony’nin elde taşınır cihazı halka açık Wi-Fi ağlarına bağlamayı kolaylaştırmasıdır. Yetkili, “Bu yeni güncellemeyle” PlayStation Blog yazısı şöyle yazıyor: “PS […]

En son PlayStation Portal donanım yazılımı güncellemesi, çok ihtiyaç duyulan yaşam kalitesi eklemelerini getiriyor ve halka açık Wi-Fi ağlarına erişimi kolaylaştırıyor

PlayStation Portal sahibiyseniz, en son cihaz yazılımı güncellemesi şu anda indirilebildiğinden cihazınızın güncel olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Bu yeni donanım yazılımı güncellemesi, PlayStation Portal’a çok ihtiyaç duyulan bazı yaşam kalitesi değişikliklerini getiriyor. Bunlardan en önemlisi, Sony’nin elde taşınır cihazı halka açık Wi-Fi ağlarına bağlamayı kolaylaştırmasıdır.

Yetkili, “Bu yeni güncellemeyle” PlayStation Blog yazısı şöyle yazıyor: “PS Portal ayrıca, ağ şifresini girmenin ötesinde ek doğrulama adımları gerektirebilecek bir dizi genel Wi-Fi ağına da bağlanacaktır. Buna genellikle otellerde, kafelerde, kafelerde ve benzeri yerlerde bulunabilen oturum açma ekranlı Wi-Fi ağları dahildir. ve havaalanları.”

Ek doğrulama gerektiren bu tür bağlantılar artık PS Portal’ın ekranında bir QR kodu görüntüleyecek. Bu kodu telefonunuzla tarayıp kimlik doğrulama işlemini tamamladığınızda, PS Portalınız için bağlantıya yeşil ışık yanacak ve böylece bağlanmanıza olanak sağlanacaktır.

Bu PS Portal ürün yazılımı güncellemesinde birkaç dikkate değer ekleme daha var. İlk olarak, cihazın dokunmatik ekranı artık dokunduğunuz yere göre görsel geri bildirim gösteriyor. Dokunduğunuz yere bağlı olarak artık ekranda açık mavi bir karenin göründüğünü göreceksiniz.

Oyuncular ayrıca ayarlar menüsüne gidebilir ve pil ömrünü yüzde biçiminde görüntülemeyi seçebilirler; bu size meşhur tankta ne kadar meyve suyu kaldığına dair çok daha iyi bir fikir verecektir – Rob’un ilk incelemesinde bahsettiği bir şey.

Sony elbette oyuncuların optimum hız ve güvenlik sağlamak için evlerindeki Wi-Fi ağlarına bağlanmalarını tavsiye ediyor; halka açık ağların ev bağlantınızdan çok daha az güvenli olduğunu unutmayın; bu nedenle Portalınızı dışarı çıkarmayı planlıyorsanız dikkatli olmayı unutmayın.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory