Mission: Impossible – Dead Reckoning Yayın Tarihi Açıklandı

Özet Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma 26 Ocak’tan itibaren Paramount+ üzerinden izlenebilecek. Filmde Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg ile yeni oyuncular Hayley Atwell, Esai Morales ve Pom Klementieff yer alıyor. Bunun takibi, Görev: İmkansız 823 Mayıs 2025’te sinemalarda gösterime girecek. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma‘nin yayın […]

Mission: Impossible – Dead Reckoning Yayın Tarihi Açıklandı

Özet

  • Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma 26 Ocak’tan itibaren Paramount+ üzerinden izlenebilecek.
  • Filmde Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg ile yeni oyuncular Hayley Atwell, Esai Morales ve Pom Klementieff yer alıyor.
  • Bunun takibi, Görev: İmkansız 823 Mayıs 2025’te sinemalarda gösterime girecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma‘nin yayın yayın tarihi açıklandı. İki bölümlük anlatının ilki, Ölü Hesaplaşma Ethan Hunt (Tom Cruise) ve müttefiklerinin dünyanın güç dengesini altüst etme potansiyeline sahip sahtekar bir yapay zeka ile mücadele ettiğini gördü. film, Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve önceki filmlerdeki rollerini yeniden canlandıran Henry Czerny’nin yanı sıra Hayley Atwell, Esai Morales ve Pom Klementieff’i de seriye dahil etti.

İzleyiciler yeni bölümü heyecanla beklerken Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşmabitiyor, Son teslim tarihi önceki filmin ne zaman yayına gireceğini bildirdi. Ölü Hesaplaşma 26 Ocak’ta Paramount+’a çıkacak. Bu, 2023 yazında yayınlanacak en büyük yayınların sonuncusu. Barbie 15 Aralık’ta Max’e ulaştı Oppenheimer 16 Şubat’ta Peacock’ta yayınlanması planlanıyor. Bunlara ek olarak, Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma orjinali düştü Bölüm Bir altyazı resmi olarak.


Mission: Impossible – Dead Reckoning Bir Yayın Sürümü Kullanımını Bulabilir mi?

Ethan Hunt (Tom Cruise) Mission: Impossible – Dead Reckoning Bölüm Bir'de paraşütle atlıyor

Sırasında Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma eleştirmenlerden iyi karşılandı ve 2023’ün en çok hasılat yapan onuncu filmi oldu. film çeşitli faktörlerden dolayı hâlâ başarıya ulaşamadı. Şubat 2020’de yapımına başlanan filmin çekimleri, COVID-19 salgını nedeniyle erken aşamalarında birçok kez durduruldu ve bu durum, yapımı Eylül 2021’e kadar uzatan hayati güvenlik önlemlerinin uygulanmasına yol açtı. Ek prodüksiyon maliyetleri ve eşi benzeri görülmemiş bir durum arasında “Barbenheimer” gişe fenomeni, Görev: İmkansız 7 sinemalarda düşük performans gösterdi.

Barbenheimer ikili serbest bırakılması için kullanılan bir terim haline geldi. Barbie Ve Oppenheimer Temmuz ayının aynı hafta sonu, bu da her iki film için de büyük bir gişe başarısına yol açtı. Oppenheimer özellikle IMAX ekranlarını uzaklaştırdı Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma.

Ancak Ölü Hesaplaşma Nihayet Paramount+’a ulaştığında hayatta ikinci bir şans bulabilir. Gişede kaybettiğini geri alamasa da, Artık evlerinde de gösterime giren filme izleyiciler bir şans verebilir. Görev: İmkansız – Ölümcül HesaplaşmaListelerin zirvesinde yer alan VOD/ev medyası yayın performansı, izleyicilerin hâlâ konuyla ilgilendiğini gösterdi. Bu nedenle, güçlü bir yayın başlangıcı bir tür hayat kurtarıcı olarak görülebilir ve önümüzdeki dönemde güven uyandırabilir. Görev: İmkansız 8 Mayıs 2025’te piyasaya sürülmesinden önce.

Diğer büyük 2023 yaz gösterimlerinde de görüldüğü gibi, pek çok film, merakla beklenen ve eleştirmenlerce sevilen özellikler ve izleyicilerin izleme alışkanlıklarındaki genel değişiklik nedeniyle bir kenara itildi. İle Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma halihazırda güçlü eleştiriler alıyor ve iyi ev medyası satışlarına sahip, yayın sürümü Ethan Hunt’ın son görevine öne çıkma şansı verebilir ve kendi şartlarıyla daha geniş bir tanınma elde edin.

Kaynak: Son Tarih

Görevimiz Tehlike Ölü Hesaplaşma Posteri
Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, yönetmen Christopher McQuarrie’nin yakında çıkacak bir aksiyon filmi. Mission: Impossible serisinin yedinci girişi ve Mission: Impossible – Fallout’un doğrudan devamıdır. Filmin başrollerinde Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve Ving Rhames yer alıyor.

Yayın tarihi
12 Temmuz 2023

Müdür
Christopher McQuarrie
Döküm
Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Haley Atwell, Shea Whigham, Pom Klementieff, Esai Morales, Rob Delaney, Henry Czerny, Cary Elwes

Çalışma süresi
164 dakika

Yazarlar
Christopher McQuarrie

Hikaye Yazan
Christopher McQuarrie

Karakterler
Christopher McQuarrie

Bütçe
290 Milyon Dolar

Stüdyo(lar)
Skydance, TC Productions

Distribütör(ler)
Paramount Resimleri

Bayilik(ler)
İmkansız görev

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow