Sigourney Weaver’ın Avatar 2 Genç Karakteri Hayranların Kafasını Karıştırıyor

Sigourney Weaver’ın genç bir Na’vi karakteri olan Kiri’yi canlandırması, Avatar: The Way of Water’daki merkezi rolüyle hayranların aklını başından alıyor. Bu makale için spoiler içerir Avatar: Suyun Yolu.Avatar: Suyun Yolu yıldız Sigourney Weaver, genç Na’vi karakteri Kiri rolündeki performansıyla hayranlarını şaşırttı. Weaver’dan Dr. Grace Augustine, 2009’larda önemli bir karakterdi. avatar, Jake’in (Sam Worthington) bir Na’vi […]

Sigourney Weaver’ın Avatar 2 Genç Karakteri Hayranların Kafasını Karıştırıyor

Sigourney Weaver’ın genç bir Na’vi karakteri olan Kiri’yi canlandırması, Avatar: The Way of Water’daki merkezi rolüyle hayranların aklını başından alıyor.


Bu makale için spoiler içerir Avatar: Suyun Yolu.Avatar: Suyun Yolu yıldız Sigourney Weaver, genç Na’vi karakteri Kiri rolündeki performansıyla hayranlarını şaşırttı. Weaver’dan Dr. Grace Augustine, 2009’larda önemli bir karakterdi. avatar, Jake’in (Sam Worthington) bir Na’vi avatarı olarak yeni hayatına alışmasına ve Pandora’nın yerli halkıyla bağlantı kurmanın önemini anlamasına yardımcı olmak. Bir insan olmasına rağmen Dr. Augustine, Pandora’ya ve halkına duyduğu derin sevgi nedeniyle insan tehdidine karşı Na’vi’nin yanında yer aldı ve sonunda onları korumak için can verdi. Weaver’ın karakterinin ölümü göz önüne alındığında avatar, için pazarlama yapıldığında sürpriz oldu. Avatar: Suyun Yolu Weaver’ın genç Na’vi karakteri Kiri olarak geri döneceğini ortaya çıkardı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Avatar: Suyun Yolu, Bu hafta yayınlanan, Kiri hakkında bazı cevaplar sunarak Jake ve Neytiri’nin (Zoe Saldaña) evlatlık kızının Dr. Augustine’in biyolojik kızı olduğunu ortaya çıkardı. Bu gelişme, Weaver’ın neden karakteri seslendirmek için geri döndüğüne dair tatmin edici bir açıklama sağlamanın yanı sıra, Kiri’nin babasının kim olduğu ve serinin geleceğine nasıl uyduğu hakkında bir dizi soruyu gündeme getiriyor. Weaver’ın duygusal ve etkileyici performansı avatarı Devam filmi internet kullanıcılarından pek çok tepki aldı ve bunların çoğu, yetmiş üç yaşındaki aktörün Kiri’yi genç yaşta canlandırmasına övgüler yağdırdı. Aşağıdaki gönderilere bakın:

İlgili: Su Yolunda Geri Dönen Her Avatar Karakteri


Weaver’ın Kiri’si Neden Avatar 2’nin Anahtarı?

Avatar'da bir şeye bakan Grace ve annesine bakan Kiri

Kiri karakterine verilen birçok tepki, birkaç kullanıcının Kiri’yi karakterin en büyüleyici unsuru olarak göstermesiyle anında hayranların favorisi haline geldi. Avatar: Suyun Yolu. Karakterin güçleri ve rolü tam olarak keşfedilmemiş olsa da avatarı devam filmi, filmde Kiri’nin Eywa ile alışılmadık derecede güçlü bir bağı paylaştığına ve birçok dünya arasında yürüyebildiğine, su altında ve insanlar için yaratılmış ortamlarda eşit derecede evinde gibi göründüğüne dair ipuçları var. Avatar: Suyun Yolu Kiri’nin insan Dr. Augustine’in avatar bedeni içindeki anlayışının, ona hala anlamaya çalıştığı bazı hediyeler verdiğini açıkça ortaya koyuyor.

Bir mistisizm katmanıyla örtülmesine rağmen, Kiri’nin bir karakter olarak en büyük gücü, daha çok bir genç olmasıdır ve meydan okuyan doğası ve bağımsızlığı, devam filminde büyümesinin temel bir yönüdür. Kendi başına yola çıkacak ve kendi yolunu çizecek kadar cesur olarak, kimsenin orada olduğunu bilmediği kısımlarını ortaya çıkarır. Hediyeleri işe yaradı avatarı devam filmi, Eywa ile olan bağına dokunarak çağırdığı biyolüminesan balıklarla onları gemi enkazından çıkararak anne babasını kurtardığında.

Gelecekteki Avatar Devam Filmleri Kiri İçin Ne Tutar?

Kiri ve Eywa, Avatar 2'deki ruh ağacında buluşuyor

Weaver’ı bir genç olarak kullanma kumarı Avatar: Suyun Yolu açıkça ödendi, bu yüzden umut verici avatarı devam filmi, Kiri’yi muhtemelen serinin en önemli karakteri olarak ayarlar. Gelecek avatarı devam filmlerinde, Kiri’nin babasının kim olduğu sorusu muhtemelen yanıtlanacak ve belki de onun gizemli güçleri, hamile kalması ve Eywa ile bağlantısı hakkında daha fazla sır açığa çıkacak. Avatar: Suyun Yolu Kiri’yi mesih benzeri bir figür olarak kurar ve Na’vi ile Sky People arasında parlak gözlü genç karakterin büyük bir fedakarlıkla sonuçlanabileceği bir barış çağında çınlamanın anahtarı olma olasılığına işaret eder. gelecekte avatarı taksitler.

Devamı: Sigourney Weaver’ın Karakteri Avatar Gizeminin Anahtarıdır

Kaynak: Çeşitli (Yukarıdaki Bağlantılara Bakın)

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory