‘Moon Knight’ Yıldızı, Paramount’un ‘Gladiator’ Devam Filmine En Son Eklendi

Disney Plus ile görüntü May Calamawy, Marvel’s’in çıkış yapan yıldızı Ay Şövalyesi Disney Plus’taki dizi, Ridley Scott’ın sürekli genişleyen oyuncu kadrosuna katılıyor gladyatör devamı Calamawy, dikkatleri üzerine çeken Mısırlı bir aktris. Ay Şövalyesi Oscar Isaac’in Marc Spector’ının tekrar tekrar aşk ilgisi olan Layla El-Faouly’yi oynuyor. (Marc Spactor olduğunda tekrar açık; diğer birçok kişilikten biri olduğunda […]

‘Moon Knight’ Yıldızı, Paramount’un ‘Gladiator’ Devam Filmine En Son Eklendi

Disney Plus ile görüntü

May Calamawy, Marvel’s’in çıkış yapan yıldızı Ay Şövalyesi Disney Plus’taki dizi, Ridley Scott’ın sürekli genişleyen oyuncu kadrosuna katılıyor gladyatör devamı

Calamawy, dikkatleri üzerine çeken Mısırlı bir aktris. Ay Şövalyesi Oscar Isaac’in Marc Spector’ının tekrar tekrar aşk ilgisi olan Layla El-Faouly’yi oynuyor. (Marc Spactor olduğunda tekrar açık; diğer birçok kişilikten biri olduğunda tekrar kapalı.)

Başına Son teslim tarihiScott, Calamawy’nin kaptığı rolü kapsamlı bir şekilde araştırdı, rolü birçok farklı aktöre okuttu ve Calamawy’yi birkaç seçmeye tabi tuttu.

Ayrıca kadroya Lior Raz (Operasyon Finali), Derek Jacobi (İyi Omens), Peter Mensah (Avatar) ve Matt Lucas (nedime). Jacobi, yeni işe alınanlar arasında orijinal rolü yeniden canlandıran tek kişidir. gladyatör.

Paul Mescal, Denzel Washington, Pedro Pascal, Joseph Quinn ve Jacobi gibi orijinal rolünü yeniden canlandıran Connie Nielsen’in de dahil olduğu, zaten yığılmış olan oyuncu kadrosuna yeni oyuncular ekleniyor. gladyatör.

Buna göre Son teslim tarihibaşka bir aktör şu anda kadroya katılmak için görüşmelerde bulunuyor: 1. sezondan Fred Hechinger Beyaz Lotus, İmparator Geta’yı oynamak için görüşmelerde bulunan. Hechinger bundan sonra Sony’de görülebilir. Avcı Kraven bu önümüzdeki Ekim.

Bu çok fazla oyuncu seçimi haberi ama orijinal filmin hayranları, Colosseum zemini ve Maximus’un hapishane hücresi dışında filmin hemen hemen her karesini dolduran aktör lejyonlarını hatırlayacaklar. “Roma bir günde inşa edilmedi” ifadesi, böyle bir gösteri yaratmak için gereken katıksız insan gücünü akla getiriyor. Ridley Scott, Maximus’un ölmesine ve hikayenin neden devam ettiğine dair kimsenin bir fikri olmamasına rağmen temelde burada aynı şeyi yapıyor.

Yazar hakkında

Matt Wayt

Matt Wayt

Matt, Hollywood’da yaşıyor ve sanat ve onu öldürmeye çalışan iş dünyası hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Tsukamoto ve Roger Rabbit’i seviyor ve CG çekimlerinde hızlı yakınlaştırmanın yapmacık olduğunu düşünüyor.

Teknory