Robert Downey Jr.’ın MCU’ya Dönüşü Iron Man 4 Fan Fragmanında Hayal Edildi

Özet Iron Man 4 hayran fragmanı, Peter Parker ve Tony Stark’ın kızı Morgan’ın Iron Man’i hayata döndürmek için bir araya gelmelerinin dokunaklı hikayesini anlatıyor. Iron Man 4, Tony Stark olmadan Aşama 4’ün bocalamasının ardından izleyicinin MCU’ya olan ilgisini yeniden canlandırmanın bir yolu olabilir. RDJ’nin Iron Man olarak geri dönmek için tek bir şartı var: son […]

Robert Downey Jr.’ın MCU’ya Dönüşü Iron Man 4 Fan Fragmanında Hayal Edildi

Özet

  • Iron Man 4 hayran fragmanı, Peter Parker ve Tony Stark’ın kızı Morgan’ın Iron Man’i hayata döndürmek için bir araya gelmelerinin dokunaklı hikayesini anlatıyor.
  • Iron Man 4, Tony Stark olmadan Aşama 4’ün bocalamasının ardından izleyicinin MCU’ya olan ilgisini yeniden canlandırmanın bir yolu olabilir.
  • RDJ’nin Iron Man olarak geri dönmek için tek bir şartı var: son derece zorlayıcı bir argüman ve karakteri onurlandıran bir dizi olay.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bir Demir Adam 4 hayran fragmanında Tom Holland’ın Örümcek Adamı ve Morgan Stark, Tony Stark’ı hayata döndürmek için bir araya geliyor. Marvel Sinematik Evreni ilk karakterini Robert Downey Jr.’ın Iron Man’inin Thanos’u yenmek için kendini feda etmesiyle kaybetti. Yenilmezler: Oyunsonu. MCU için artık planlanmış bir Iron Man filmi olmasa da heyecan verici bir hayran fragmanı, RDJ’nin yeni bir dönemde geri dönmesi için mükemmel bir hikaye hayal ediyor. Demir Adam 4.

Sinematik Pro Stüdyo için dokunaklı bir hikaye hayal eden bir hayran fragmanı yayınladı Demir Adam 4Peter Parker ve Morgan Stark’ı ilk kez birleştiriyor.

RDJ’den Tony Stark, MCU’da Peter’ın akıl hocası olarak görev yaptı. Demir Adam 4 Hayran fragmanının seçimi, Peter’ın Tony’nin kızı Morgan’la bir araya gelerek onu teknoloji aracılığıyla hayata döndürmesi etrafında dönüyor; çok duygusal. Morgan çıkış yaptığından beri MCU’da yok Yenilmezler: Oyunsonuve olası Demir Adam 4 onu geri getirmek için mükemmel bir proje olacaktır.


Iron Man Hala MCU’ya Nasıl Dönebilir?

Aralarında Tony Stark’ın da bulunduğu MCU’daki en iyi filmlerden bazılarının ve kahramanın olmadığı ilk film olan Phase 4’ün evrenin şimdiye kadarki en tartışmalı filmi olması, Demir Adam 4 Marvel’ın yakın zamanda kaybettiği izleyici kitlesinin bir kısmını geri kazanacaktı. Multiverse Saga’nın tam anlamıyla devreye girmesiyle RDJ, Iron Man’in bir versiyonu olarak geri gelebilir veya belki de yeni bir aktör, Iron Man’in çoklu evren versiyonu için hayranların favorisi olan Tom Cruise ile Stark’ı oynayabilir. Ana Tony, MCU’da icat ettiği ve teknolojiyi tam bir daire içine alan zaman yolculuğuyla da geri dönebilir.

Çizgi romanlarda olduğu gibi Demir Adam 4 fragman gösterileri, Tony Stark yapay zeka aracılığıyla MCU’ya da dönebilir. Demir kalp veya Zırh Savaşları Tony’nin bilincinin öldüğünde bir yapay zeka olarak kurtarıldığını ortaya çıkarabilir, bu onun diğer MCU karakterleriyle etkileşime girmesine ve Yenilmezler’e yardım etmek için yeni Iron Man zırhlarını kullanmasına olanak sağlayabilir. Marvel Studios’un orijinal altı Yenilmezler’in yer aldığı, Black Widow ve Iron Man’i ölümden geri getirecek yeni bir film düşündüğünü iddia eden yakın tarihli bir raporla, olasılıklar sonsuz.

İlgili: Robert Downey Jr.’ın MCU Oyunculuğunun Korkusunun Yanlış Olduğunu Kanıtlayan 10 Iron Man Anı

Downey yeni bir Avengers filminde Iron Man olarak geri dönseydi, o zaman Demir Adam 4şansı hızla artacaktır. Bu ihtimal heyecan verici olsa da, RDJ’nin Iron Man olarak geri dönmek için önemli bir şartı var. Aktöre göre, eğer olsaydı ancak Tony Stark’ı yeniden canlandırabilirdi “süper ikna edici bir argüman ve bunu açıkça ortaya koyan bir dizi olayMCU şu anda bir dizi sorunla karşı karşıyayken, RDJ’nin yangınları söndürmek isteyip istemediğini zaman gösterecek. Demir Adam 4ancak yorumuna bakılırsa, yalnızca karakteri onurlandıran gerçekten güçlü bir fikir onu geri dönmeye ikna edebilirdi.

Kaynak: Sinematik Pro Stüdyo

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow