Mortal Kombat 1: Ed Boon Hikaye DLC’sini Onayladı, ‘Büyük Sürpriz’ Sunuyor

Mortal Kombat 1 Eylül ayında piyasaya çıktı ve yılın en sevdiğimiz oyunlarından biri oldu; nedenini okuyun oyun Bilgilendiricisi Mortal Kombat 1 incelemesi burada. Geliştirici NetherRealm Studios, piyasaya sürülmesinden bu yana aşağıdaki gibi ek karakterler yayınladı: Yenilmez Omni-Man, Quan Chi ve DC’den Peacemaker gibi diğer yeni dövüşçülerle dalga geçerken. Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon şimdi daha […]

Mortal Kombat 1: Ed Boon Hikaye DLC’sini Onayladı, ‘Büyük Sürpriz’ Sunuyor

Mortal Kombat 1 Eylül ayında piyasaya çıktı ve yılın en sevdiğimiz oyunlarından biri oldu; nedenini okuyun oyun Bilgilendiricisi Mortal Kombat 1 incelemesi burada. Geliştirici NetherRealm Studios, piyasaya sürülmesinden bu yana aşağıdaki gibi ek karakterler yayınladı: Yenilmez Omni-Man, Quan Chi ve DC’den Peacemaker gibi diğer yeni dövüşçülerle dalga geçerken. Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon şimdi daha da fazla yeni içeriğin yolda olduğunu duyurdu.

Brezilya’daki son CCXP23 etkinliği sırasında Boon, hikaye DLC’sinin geleceğini açıkladı. IGN.

“Tıpkı bizim yaptığımız gibi [Mortal Kombat 11]Boon, CCXP23’teki kalabalığa, “Daha fazla hikaye içeren ikinci bir bölüm yayınlayacağız ve bundan sonra büyük bir sürprizimiz var” dedi.

Mortal Kombat 11’den bahsederken Boon muhtemelen tamamen yeni bir hikaye ve daha fazlasını içeren Aftermath DLC’sinden bahsediyordu. Mortal Kombat 1 için bu hikaye DLC’sinin yayınlanmasının ardından, oyuncuların “büyük bir sürpriz” şeklinde daha fazlasını bekleyebilecekleri anlaşılıyor. Ne yazık ki Boon bu sürprizle ilgili daha fazla bilgi paylaşmadı.

Bu ek içerik, stüdyonun Mortal Kombat 1’in çıkış sonrası desteklenmesine ilişkin felsefesini anlatıyor. Boon CCXP23 sırasında şunu söyledi: “[We’re] Oyunu Mortal Kombat 11’den çok daha uzun süre destekleyeceğiz” ve ekliyor: “Eğlenceli olacak.”

İçeriğin son dönemdeki temposu bir göstergeyse, Mortal Kombat 1 hayranları önümüzdeki birkaç yıl içinde NetherRealm’in en yeni dövüşçüsüyle bir sürprizle karşılaşacak.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Mortal Kombat 1 incelemesini yapın ve ardından YouTube röportaj programında Boon’a göz atın, Sıcak Olanlar.

[Source: IGN]


Mortal Kombat 1 için sizce bu büyük sürpriz ne olabilir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow